Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

dostalam w koncu!! :P ale co sie wydenerwowalam to moje :P cykl trwal 32dni- chyba 18 dni od potencjalnegio pierwszego skoku i 10 od tego drugiego . ale grunt ze mi sie upiekło i w ciąży nie jestem. Dziekuję za uspokajanie mnie. :) BEZCENNE :P teraz czuje ze chyba bede przez 2-3 cykle jednak obserwować robota, żeby znowu schizy sobie nie zaserwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizjana...no właśnie nie wiem. mi sie wydaje ze skok wlasciwy miałam na 10 dni przed okresem (ja tak zwykle miewalam, i moze dlatego moje cykle zwykle sa krotsze-kolo 25-26 dni), zwlaszcza ze mniej wiecej takie temperatury zwykle miewam w tej fazie. teraz widocznie coś sie przesunęło. myslalam ze może ta osławiona podwójna owulacja? :P, ale nie mam pojęcia czy to jakoś na temperatury sie przekłada. chyba tego nie rozgryzę. wydaje mi się ze komputer zupełnie nie nawalił, bo nie zaszłam w końcu, chociaż powinien chyba zielone dać dzień pozniej. skomplikowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja mam takie pytanie do wszystkich Uzytkowniczek: KTÓREGO dnia podwyższonej temp. (po owu oczywiście) komp daje Wam zielone światło? Mnie 4ego, czasem 3ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka ale miałaś przeboje hehhee ja mam zieleń jakoś 3-4 dzień po owu i widzisz już chciałaś perlika za okno rzucać. Ja twierdze, że jak zielone to zielone i nie schizuje i nigdy nie wpadłam a mam kompika już hohohoohoho to pewnie tez dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahha Dzusta :P śmiej się smiej :D ja malo ducha nie wyzionelam hehe, przed matura sie mniej denerwowalam heh. Tylko moj świrnięty mąz się zawiodl. stwierdzil ze w sumie nie było by tragedii "cos by sie wymyslilo" :P optymista :) i ja mam pytanko jeszcze Czy jak juz krwawienie słabnie, w zasadzie tylko są plamienia np w 4 czy 5 dniu miesiaczki, tez klikac M w kompiku? czy tylko pierwsze 3 dni kiedy krwawienie jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka jak widać jednaka Pearly nie zawiódł więc dobrze. Ja wprowadzam M tak długo jak ją mam nawet jak jest niewielkie krwawienie nie wprowadzam tylko już takiego słabego plamienia. A mąż widać optymista to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka - no widzisz, wiedziałam że tak będzie, kompiki są pewne, zwłaszcza w fazie poowulacyjnej. A ja mma z kolei teraz taką sytuację, że jestem po owulacji, pearly pokazuje już od paru dni zielone, ale widzę że temperatura nie jest tak podwyższona jak w poprzednich cyklach. Tzn normalnie w fazie po owu mam jakieś 36.60 plus minus, a teraz mam ciągle 36.40 albo nawet trochę mniej np 36.37.....no ale grunt, że jest zielone czyli komp odczytał wzrost. Czy myślicie, że to, że nie mam szczerze mówiąc za specjalnie ciepło w domu (niestety) mogło mieć na to wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha, dzieki za odpowiedz :) Aggie, widzisz, wbrew pozorom to podobna sytuacje:) U mnie ten pierwszy skok tez wlasnie nizszy niz zwykle, dopiero ten niby drugi (heh glupio brzmi) mial wartosci takie jak powinien)..można zgłupieć. Mi ciezko powiedzieć, bo to byl moj pierwszy cykl z pearly, i juz z przebojami, ale pewnie jak Twoj organizm komputerek zna dobrze, to nie powinno nic sie przydarzyć. może osłabienie? albo przeziębienie? a wogole to orientujecie sie czy komputerek ową podwójna owulacje wyłapie? zastanawiałam sie nad tym. jesli tak, to jak to wygląda? cały czas po tej pierwszej utrzymuje sie wyższa temperatura?wtedy nie ma jak wylapac.... czy jest moze drugi skok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaWa
witajcie dziewczyny. Potrzebuje pomocy. Mial byc lady comp a zamówiono baby comp. Dla mnie, ale bez mojej wiedzy. Skomplikowana sytuacja:/ mam pytanie czy bc posluzy jako antykoncepcja? W najbliższym czasie nie planuje dziecka a bc jest określane mianem urządzenia dla par starajacych sie o dziecko. A ja nie mam takiego zamiaru :/ nie wiem co o tym myśleć. chcialam lc a wyszlo jak wyszlo. Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby Comp ma dokładnie takie same funkcje jak LC plus jeszcze jest bardziej pomocny przy staraniu się o dziecko bo określa płeć itp....tak więc nie masz się czym przejmować, doskonale sprawdzi się jako antykoncepcja. Co do mojej sytuacji, może faktycznie na moje niskie temperatury w fazie po owu może mieć wpływ przemęczenie, sama nie wiem, w każdym razie skok jest.....no i pearly odczytało skok tylko nie jest on taki jak zwykle hm. No cóż widocznie tak też bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona :) ja slyszalam ze to to samo tylko z wieksza iloscia opcji, pomocnych przy staraniu. do zwyklego LC mozna wgrac program i masz BC :) moze Ci sie przyda kiedys ;) a jesli nie, to zawsze mozesz sprzedac i kupic LC :) i zostanie Ci jeszcze grosz w kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roonilkola
hej dziewczyny nosze się z zamiarem zakupy pearly jako naturalnej antykoncepcji dotychczas tylko przez 12 lat tabletki ale zdrowie mi już ni pozwala ciąży już w ogóle nie planuje powiedzcie czy po odstawieniu tabletek urządzenie działa i dostosuje się z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaWa
dziekuje Wam za odpowiedź;) nastawiona bylam na lc a tu sie okazalo ze bedzie bc. Jakos ta nazwa mnie troche przeraża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roonilkola, Z tego co wiem, większość dziewczyn-użytkowniczek była tabletkożercami i z tabletek przeniosły się na komp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ostawienia tabletek musisz zaczekać do fizjologicznej miesiączki. nie wprowadzasz dat poprzednich cykli, bo nie były naturalne. zaczynasz od zera. moje pierwsze dwa cykle mierzenia po odstawieniu były kompletnie nie do zinterpretowania i leciały głównie żółte i czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roonilkola
poczytałam prawie wszystkie odpowiedzi powyżej fajnie ze tak chętnie o tym opowiadacie strasznie się boje temu zaufać albo ze u mnie jakoś nie zadziała a koszt jest spory jak by miało coś nie działać martwi mnie to codzienne mierzenie jak zapomnę zmierzyć to nie wskaże za szybko zielonego jak to jest albo jak zmierza a najpierw stanę sorki za głupie pytania ale proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roonilkola
ok czyli jak teraz po miesiącu od ostatniej tabletki dodałam krwawienie z odstawienia czekam jeszcze miesiąc i mierze od pierwszego dnia compem S piszesz ze na początku miałaś zawirowania ale pożnie było ok a zaufałaś mu tak ze już się nie boisz nie planowanej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roonilkola --- :D ja jestem ciagle pelna znakow zapytania :P mi sie wydaje ze jesli bardzo się boisz to mozna przez pierwsze powiedzmy 2-3 cykle, kiedy komputerek Cie poznaje, sie asekurowac gumkami , ale ponoc wiekszosc dziewczyn od pierwszego cyklu juz ufa. Nawet ja zaufalam hahaha a ze przy okazji sie poschizowalam to coz poczać :P Ja do tej pory, mimo ze NPR stosuje od lat , zastanawiam sie czy kieliszek-dwa wina mi czegos nie pochrzanią w wykresach ;) Wie ktoras co z ta podwojną owulacja? strasznie mnie to frapuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roonilkola
dziękuje za odpowiedz ale ufać też przed owulacja czy tylko po. a co do podwójnej owulacji to z tego co czytałam na innych forach zdarza się bardzo rzadko i to w 24 godziny od pierwszej też sie tego obawiam a zdarza ci się zapomnieć przed wstaniem z łózka zmierzyć i co wtedy ja to jestem mało zorganizowana że może tak mi sie często zdarzać tylko czy komp nie przywarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka, wpisz sobie w google hasło "podwójna owulacja lady comp" i przeczytasz pokrótce wypowiedź experta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pearly i ustawilam sobie w nim budzik. chociaz i tak budzi nie zwykle maż, wiec budzik przydaje sie w weekendy :) od miesiaca nie pominelam zadnego pomiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna owulacja występuje najczęściej jednocześnie, najpóźniej do 24 godzin. żeby owulacja zaszła musi być odpowiednie stężenie hormonów, a ono jest tylko przez 2 dni w cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roonilkola
powiedzcie dziewczyny czy do antykoncepcji pearly wystarczy czy odżałować i kupić lady compa na ich stronie pisze że pearly jest dla mniej zamożnych użytkowniczek no ja milionerką nie jestem ale chce mieć pewniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roonilkola
dokładnie tak wydaje mi się ze tą dodatkową kasę płaci sie za e bajery podświetlasz ładowarka tylko czy warto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pearly - rozumiem, że jestem uboga?:( te urządzenia różnią się tylko mało przydatnymi funkcjami dodatkowymi. bez sensu przepłacać. chyba, że się wierzy że urządzenie wywróży nam czy dziś z penisa lecą akurat plemniki chłopcy, czy plemniki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam Pearly i dziś uważam, że np. bajer w postaci podświetlanego ekranu jest kompletnie zbędny bo pomiar robię w półśnie nawet wprowadzając M w ogóle nie otwieram oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×