Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

hmm a mi zawsze prognozuje baby comp owulację w trakcie cyklu. wiekm kiedy będzie bo tak ok 3 dni przed nia zapala sie lampka że moge się starać o chłopca a przed samą zapala się dziewczynka:P Jak będę się starać o dziecko to zastanawiam się czy nie sprawdzic tej funkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja chciałam sprawdzić ale teraz zależy mi na dziecku bez względu na płeć może przy drugim się pobawię :) a owu zawsze wiem kiedy mam mieć teraz to dla mnie bardzo ważna wiadomość hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja może zacznę się starać wcześniej aby sprawdzić tą funkcje pierw bym chciała chłopczyka a po 2 latach dziewczynkę a nóż mi sie uda:P A jest ktoś tutaj kto prubował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc...
"mój ladycomp zmienia wszystkie dane w statystyce cyklu i datę owu dopiero po 3-4 dniach nowego cyklu. Te dni sa zarezerwowane dla zmian M." No dobrze, ale czy jeśli mylnie wprowadzę "M", to mogę potem te dane zmodyfikować? Np. gdybym wzięła mylnie plamienie w III fazie za "M"? Przecież chyba nie. W ogóle z tego, co rozumiem, to nie ma możliwości usuwania poszczególnych danych, można jedynie zresetować całkiem urządzenie, usuwając całość danych. Pearly pokazał mi już wstecznie owulację po paru dniach nowego cyklu. U mnie owulacji nie prognozuje (może dlatego, że to tylko pearly), jedynie pokazuje ją wstecznie jak już jest po danym cyklu. Więc nic mi to nie daje, prócz wstecznej orientacji, kiedy mniej więcej miewam owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nootela
pearly też prognozuje owu! sprawdź dokładnie. Żeby to sprawdzić musisz wejść na poziom płodności, czyli dwa razy duży przycisk. a potem minusem przeglądasz wcześniejsze temp, a plusem przeglądasz prognozy. mrugający trójkącik pod czerwonym kółkiem to oznaczenie owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc...
dzięki nootela. Ale wiem, jak sprawdzać prognozę. Mnie jednak strzałka miga tylko wstecz, gdy cykl się już zakończy. Może urządzenie nie nauczyło się jeszcze moich cykli, a są nieregularne, więc może to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nootela
ok, chciałam pomóc:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. moge sie dolaczyc?czytalam to forum po urodzeniu dziecka , kiedy szukalam antykoncepcji dla siebie ale karmilam piersiá wiec zakup ktoregos z urzadzen , o ktorych piszecie odlozylam na pozniej. wzielam2 zastrzyki antykoncepcyjne.dziecka nie karmie juz od ponad 2 m-cy. okresu nadal nie mam, zapewne zastrzyk go zahamowal. jak myslicie dlgo bede musiala czekac by moc poslugiwac sie LC albo Pearly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzeba czekać dopóki ci okres nie wróci ale jak wziełaś zastrzyki to mogą one go znacznie opóźnić. Hmmm a po co brałaś zastrzyki nie lepiej było na ten czas nie wiem plastry stosować czy gumki ja słyszałam, że zastrzyki to naprawdę najgorsza z mozliwych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ci mowie dlaczego.ogólnie to jestem przeciwna antykoncepcji innej niz naturalna (choć jestem jeszcze w tym calkiem zielona), ewentualnie gumki ale u nas to porażka z nimi. po drugim dziecku lepiej byc ostrożnym i szukalam jakiegos rozwiazanai dla mnie. wybralam zastrzyk ze wzgledu na jego działanie, chodzi o to, ze dopiero ostatnim jego zadaniem jest zapobieganie zagnieżdżeniu sie zaplodnionej komorki. Mowisz ze najgorsza metoda z możliwych...nigdy nie mialam problemow z okresem, hormonami itp wiec mam nadzieje ze moj organiz szybko sie zregeneruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka* po zastrzyku płodność może powrócić dopiero po roku nawet. Niestety trzeba abyś była cierpliwa choć może już nie długo @ powróci ale kiedy dokładnie tego nikt nie wie niestety. Po tabletkach albo plastrach szybciej wraca @ choć tez czasami trwa to dość długo ale nie az tylko co po zastrzyku. Wg instrukcji ladycomp musisz czekać do pierwszej @ żeby zacząć go stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny9779
Witam, wiecie moze w jaki sposob Pearly wskazuje ciaze?Czy np mrugaja wszystkie swiatelka czy jakos inaczej?I czy ktos z Was ma moze doswiadczenie w kwestii potwierdzania ciay przez Pearly? Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nootela
ja nie mam jeszcze tego doświadczenia. ale czytałam, że pearly potwierdza ciążę po 18 dniach. strzałka wtedy wariuje i wskazuje wszystkie naraz kolorowe kółeczka (zielone, czerwone i żółte) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
No dokładnie podobno strzałka pokazuje na zmianę wszystkie światełka. dziewczyny a ja mam pytanko czym myjecie sensory bo mój juz taki uświniony jest trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny9779
Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy jak to z ta moja @ bedzie...jakoś jestem dobrej mysli.ale z zakupem wstrzymam sie na razie. tak wogule to mam pytan od groma ale nie bede Was zamęczać, poczytam sobie co sie da i pewnie troche sie rozjaśni. ale mam jedno. często mam zarwane nocki, musze wstawać do dzieci, czasem kilka razy w nocy,czasem mam przerwany sen na 2-3 godz o rożnych porach nocy, potem jeszcze godzinke czy 2 sie prześpię. i jak w takich sytuacjach powinnam mierzyc temperaturę? rano jak już wiem,ze wiecej nie zasnę?czy po przebudzeniu sie nad ranem?czasem jest tak, ze dziecko obudzi mi sie o 4-5 i zasnie na nowo po krotkim czasie a czasem nie śpi 2 godz - ale ja nigdy nie wiem co jej akurat tym razem odbje. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka jak wstajesz do dzieci to wtedy najlepiej mierzyć tak jak się budzisz nawet jak to jest o 4 w nocy. Chodzi o to aby przed dokonaniem pomiaru pospać spokojnie ok 3 godziny. Ja czasem jak się budzę w nocy jak mi się do toalety chce to też mierzę np o 4 choć codziennie mierze o 6. co do mycia sensora to ja też myję wodą ciepłą a potem wycieram papierem albo chusteczkami, a myję go w miarę często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz , katasha, te moje nocki są bardzo rożne. 4 nad ranem to jeszcze pol biedy, a co jak czasem budzi mnie mala co godzine albo 2 już od wieczornego zaśnięcia? no i nie wiem, już zaczynam mieć wątpliwości czy to dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam koleżankę co ma 2 małych dzieci i ona wiesz o której mierzy? o 2 w nocy.........................:)) ale mówi że to jedyna pewna pora więc może i dla ciebie to jakaś rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie też tak i u mnie będzie. dobrze , ze tak można kurcze niech ten okres szybciej wraca! co za ironia losu, do tej pory to cieszylam sie ze tyle czasu @ nie mam a teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jest limit 6godzinny - tzn ze jesli obudzi mi sie dziecko jednej nocy o 2 i zmierze temp, drugiej nocy o 5, a trzeciej o 1 to bedzie wporzadku?musze wiecej poczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak ten limit się zmienia za każdym razem jak się zmierzy tempke o innej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm limit jest 6 godzin ale to się dzieli +3/-3 A więc obrazowo jednej nocy zmierzysz o 6 rano to następnego dnia możesz mierzyć od 3 w nocy do 9 rano mam nadzieję że dobrze wytłumaczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
No to chyba nie ulega wątpliwości że to fajna rzecz:) Wiecie moja koleżanka bierze ślub we wrześniu i zażyczyła sobie na prezent od nas pearly. W sumie fajnie zastanawiała się długo nad zakupem bo to jednak jest wydatek a tak jak zrzucimy się wszystkie po 300 zł to akurat na peraly starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny9779
Chcialam jeszcze zapytac o jedna rzecz...czy ktoras z Was ma nieregularny cykl? Czy pearly pokazuje wtedy owulacje? Tzn. czy jak na przyklad zmierze rano temperature to pokaze mi,ze dzis jest owulacja,czy zrobi to juz wczesniej w prognozie? Mam nadzieje,ze nie po fakcie ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój baby comp zawsze pokazuje owulacje w prognozie no i mruga czerwone światełko też po rannym pomiarze w pearly chyba podobnie ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widze,z e wiekszość z Was ma pearly. Jesteście w pełni z niego zadowolone?nie żałujecie zakupu?nie myślicie , ze lc bylby lepszy? jak to jest w rzeczywistości. dal mnie ważne zeby urzadzenie spelnialo swoje zadanie - czyli wiecie :zielone światełoko, czerwone;) jakieś tam bajery nie sa mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×