Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość Paulina 24
Wenus ja robiłam wydruk wysyłając urządzenie do Szczecina kurierem i mi je za 2 dni odsyłali z wydrukiem zrobionym więc nawet za dużo pomiarów nie opuściłam:P Ja tez myślę o dziecku za jakiś rok się zamierzam starać ale myślę że LC mi wystarczy a jakby były jakies problemy to najwyżej go przekształcę w BC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masha_24
Dziewczyny ja mam pytanie: czy którejś z was zdarzyło się kiedyś, że wasz cykl bardzo się skrócił np. z regularnych 35 dni do 25, jak sobie z tym poradził komputer. Czy on da radę wyłapać wtedy czerwone dni. Trochę mnie taka możliwa sytuacja stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryental kizi
ja do nikogo ani niczego nie mam pretensji, żeby było jasne :) koleżanka pyta to odpowiadam i mój wniosek jest taki, że LC się niczym nie różni od NPR, tylko tym, że powiedzmy ktoś nam daje gwarancję, że zielone jest na 99,3 % pewne...Poza tym widzę już pewien wzorzec, który się bedzie powtarzał, niezależnie czy będę miec cykl 33 czy 47 etc. 6 dni na początku, 12-14 na ońcu cyklu. więc sprawa zakupu do przemyślenia. Ogólnie jak ktoś nie ma wstrętu do gumek jak wenus to tym bardziej sprawa do jeszcze większego przemyślenia ;) chyba a tym forum można mieć wątpliwości? czy nie? ;) jestem tylko użytkowniczką jak każda inna i wyrażam swoja opinię ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powyżej to też ja ;) masha mnie się nigdy w życiu nic takiego nie zdarzyło. Zawsze miałam cykle powyżej 30 dni, jeśli coś sie zmienia to na dłużej a nie krócej w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie każdy moze mieć swoje zdanie pewnie jak ktoś umie i ma chęci stosowac NPR to te urządzenia rzeczywiście moga być dla nich zbędne, bo osoby te same sobie doskonale radzą z wyznaczaniem płodności . Co do gumek to fakt jak nie przeszkadzają to kwestia zastanowienia nad zakupem no na + lepsza skuteczność i oszczędność pieniędzy ( długookresowa) bo jednak gumki sa dość drogie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
no dość drogie są ale zależy tu chyba przede wszystkim ile się w miesiącu zużywa ja jak zużywałam 15 a płaciłam ponad 7 zł za 3 sztuki to miesięcznie wydawałam 35 zł:P więc nie tak źle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Masha ja miałam tak właśnie wczoraj że mi się cykl skróci ale o 6 dni, cieszyłam się bo w sobotę idę na wesele więc przynajmiej już mi okres minie:P kiedyś wkurzałam się że LC mogło dawać więcej zielonych w pierwszej części cyklu bo miałam zawsze długie cykle ale teraz już wiem dlaczego tak robiło:P zawsze sobie zostawia jakąś rezerwe ale nie wiem czy aż 10 dniowa bo to by było trochę za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masha_24
No właśnie mnie też denerwuje czerwone od razu po @, ale z drugiej strony to jest chyba ta 99,3% skuteczność. Szkoda tylko, że wtedy kiedy masz największą chęć to trzeba się dodatkowo zabezpieczyć. No ale tak to już jest. Ja mam już dwoje dzieci i na ra zie trzeciego nie planuje, tak więc trzeba słuchać kompa. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa20
Mam pytanie, czy chłopak może ''kończyć we mnie'' jeśli zażywam tabletki anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania chyba sobie żarty robisz co?? Mascha kompka trzeba słuchać zawsze jeżeli ma być skuteczny:P Wiecie ja nie wiem jak jest z tą chęcią bo ja wcale w tym okresie płodnym nie mam większej chęci może jestem jakaś dziwna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa20
Nie robie sobie zartow:) No wiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania bierze sie tabletki właśnie po to żeby nie musieć używać gumek więc tak może kończyć w tobie jak to nazwałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa20
Dzieki:) po prostu nie bylam pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
To co lekarz jak Ci je przepisał nie mówił że zabezpieczają przed ciążą dlatego nazywają się antykoncepcyjne jak się je bierze można się kochać do końca-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
A ja powracam do wątku. Idę w sobote na wesele jak myślićie czy mierzyć nad ranem temperaturę??? Pewnie sobie zdrowo popiję no i wrócę do domu ok 5 więc nie wiem czy ma sens mierzenie w tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
Dziewczyny wlasnie zamowilam LC.ale mieszkam w Anglii iniestety nie mam polskiej instrukcji.Czy ktoras z Was moze mi przeslac na maila??Z gory wielkie dzieki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
Dziewczyny wlasnie zamowilam LC.ale mieszkam w Anglii iniestety nie mam polskiej instrukcji.Czy ktoras z Was moze mi przeslac na maila??Z gory wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po weselu nie robiłabym pomiaru będziesz zmęczona po imprezie i alkoholu lepiej sobie pospać i odpuścić ten 1 pomiar ja ta robię zawsze po każdej większej imprezie. kala ja mam instrukcję książeczkę i sama z niej nie raz korzystam więc nie za bardzo pomogę bo nie mam jej w wersji elektronicznej odnośnie krótszych znacznie cykli to lc sobie poradził i pewnie dlatego ze bardzo z przodu tych zielonych nie daje bo mi kiedyś się skrócił cykl z ok 30 dni do 21 więc owu też była znacznie wcześniej i te czerwone zabezpieczyły ten czas przed wpadką a miałam wtedy chyba tylko 7 dni czerwonych :) ale i cykl mega krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela007
dziewczyny wyjechalam z domu na kilka dni i zapomnialam LC myslicie ze teraz to bede miala same czerwone jak wroce? a i jestem po owulacji to myslicie ze jest szansa na zielone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna lepiej odpuść pomiar po weselu ja zawsze tak robię jak do rana baluję :) kiedyś spróbowałam mierzyć po takiej całonocnej imprezie to miałam tak wysoką tem że w połowie przerwałam jednak pomiar Ale jak się bawię np do 3 to spokojnie rano ok 8 pomiar robię i nic nie mam zaburzonego:P kala ja tez mam instrukcję książeczkę w wersji papierowej a nie elektronicznej więc niestety tez nie pomogę. Angela hmm jak jestes po owulacji to myslę że będziesz miała zielone ale daj znać bo ciekawa jestem co LC rzeczywiście zrobi w tej sytuacji. A na ile wyjechałaś i ile pomiarów pominiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
Dziewczyny nikt nie da rady przeslac mi polskiej instrukcji??powiedzcie mi jeszcze kiedy nalezy dokonac pierwszego pomiaru??moge zaczac w kazdym dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Kala chyba większość z nas ma instrukcje papierowe a nie w formie elektronicznej ja nawet nie mam skanera więc niestety ale nie mam jak Ci pomóc. Dlatego uważam że jak ktoś nie zna bardzo dobrze języka to nie powinien kupować za granicą a nawet jak się zna język to i tak jednak język instrukcji jest dość skomplikowany:P Może ktoś Ci zeskanuje chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
Dziewczyny juz mam.:) Pewna Jagodka mi popstrykala zdjecia i przeslala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela007
opuscilam 4 pomiary i teraz LC pokazuje same pomaranczowe :( eh moze jutro zapali sie zielone lampka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
No wiesz jednak 4 pomiary to troszkę jest pewnie LC woli się zabezpieczyć ale myslałam że jak jest po owulacji to może sobie odpuści:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może nie było owu jeszcze bo gdyby było po owu jeszcze gdy były pomiary to raczej pomarańczek by tyle nie dał a jaka masz tempkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ;) Szukam badań na temat skuteczności Lady comp. Może ktoś ma jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończe... ;) Może ma ktoś jakieś namiary na te badania.... najlepiej w języku polskim Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do DZUSTY. Przejrzałam forum i widzę że stosujesz LC od co najmniej 2006 roku. Od kiedy go dokładnie stosujesz?? Czy miałaś jakieś trudności, czy nadal stosujesz ten sam LC, czy może go wymieniałaś lub naprawiałaś?? Czy się sprawdził i nie było wpadki??? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×