Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

całkiem zielona jakbyś była w ciąży to byś miała podwyższone temperatury skoro cały czas są na niskim poziomie tzn że owulacji jeszcze nie było więc jak pisz dzusta może być później przez co cykl będzie dłuższy albo będzie to cykl bezowulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
Dziewczyny LC pyta o M i powiedzcie mi czy jak się cykl przedłuży i pojawi się skok temperatury to LC da zielone i nadal będzie pytać o M ? bo dziś pojawił mi się śluz płodny i myślę ze owi nadejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będzie skok i tempka zostanie na wyższej temperaturze to kompik da zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemnozielona dokładnie tak jak piszą dziewczyny jak komp wyłapie skok i owu to da zielone. Oj widać będziesz miała długi cykl jak owu dopiero ma nadejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka komputerkow :D
Czytając komentarze oraz obawy dziewczyn które używają komputerki napewno należy stwierdzić ze NPR jest dla osób zdrowych prowadzących spokojny tryb życia spokojny bo wystarczy infekcja stres i nawet tak wysławiony komputerek nie dajr rady swoją drogą to drogi ten komputerek który jest niczym innym jak termometrem i jak to jedna wierna obrończyni LC pisze ze myślenie nie boli samemu myśląc można cykl analizować a komp miał niby być dla osób które nie chcą myśleć i zastanawiać się czy jest ok i na pewno zielone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie się z tym zgadzam. z resztą LC jest chyba przeznaczony dla każdej kobiety, bez względu na tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgocha_małgocha
Hej dziewczyny! Zdecydowałam się napisać bo bardzo zaciekawiła mnie ta metoda anty;) Mam do Was pytanie, które pewnie wyda się głupie :P Przyznaje się bez bicia,że absolutnie nie znam się na naturalnych metodach anty. A ta kojarzy mi się trochę z metoda kalendarzyk ową z lekcji biologi w liceum:)Obecnie stosuję pigułki, ale z uwagi na spory spadek libido i skutki uboczne typu częstsze zachorowania na raka bla bla zaczęłam szukać innej metody. Proszę napiszcie mi jak to wygląda, jeżeli rano mam zielone światełko to czy oznacza to również ,że np wieczorem czy w nocy tez mogę uprawiać seks? Przepraszam Was za głupie pytanie, ale ja poważnie się na tym nie znam;)Liczę na Waszą wyrozumiałość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkowniczka computerka :D
Należy się zgodzić z opinia obserwatorki powyżej w 100 % dziewczyna pieknie to opisała. Dlatego też żeby używać LC trzeba zapoznać się zasadami NPR no chyba ze przypadkowa ciąża Cię nie zaboli ;). Jeśli chodzi o zielone to owszem jak dostajesz rano zielone to masz sex do następnego pomiaru ja osobiście ufam zielonym tym tylko po owulacji natomiast zielonym przed owi nieufam bo nie mam jeszcze tylu cykli żeby sobie to obliczyć a zaufanie do LC mam dość ograniczone :) bo nie jestem z dystrybucji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKArrrrrrrrrrrr
Hmm więc po co kupować sprzęt, któremu się nie ufa trochę tego nie pojmuję przynajmniej dla mnie to jest ogromny wydatek i ja jak kupiłam to ufam w zasadzie tylko jemu. Na NPR się nie znam i nie wiem czemu trzeba się znać skoro Lady Comp działa sam nie trzeba nic interpretować ja używam już 4 lata i jakoś wpadki nie było. A przecież jego skuteczność nie jest wyssana z palca tylko są na to twarde dowody w postaci badań. Jak ktoś jest na tyle obeznany z NPR i wie lepiej od Lady Compa kiedy sa dni płodne a kiedy nie to niech sam interpretuje swoje cykle wtedy rzeczywiście wydatek bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkowniczka komputreka :D
Wiesz może ty należysz do tego skromnego grona kobiet grona a które czynniki zewnętrzne w postaci stresu oto nie mja wpływu ja z własnych obserwacji wiem ze jak bym bezgranicznie zaufała LC to bym była mama kolejny raz a zielone przed owi to komp z palca wysysa i tyle temacie. Dziewczyny nie pierzcie mózgów innym kobietą które szukają alternatywnych środków antykoncepcji LC owszem ale z dodatkową wiedzą z zakresu NPR bo bez tego ani rusz i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że czynniki zewnętrzne nie mają znaczenia. ja nie mierzę temp. tylko po imprezach i nie przespanych nocach i nic się nie ''zaburzało''. natomiast należy zdawać sobie sprawę z tego, że LC WYLICZA, powtórzę WYLICZA dni niepłodne w pierwszej fazie cyklu. a jak wiemy wyliczyć równie dobrze może jeden ze ''świetnych'' kalkulatorów płodności - zasada ta sama. i to z taką samą (niestety) skutecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzytkowniczko computerka nie pisz głupot bo z tego co widzę to wiele dziewczyn kupuje kompiki bez żadnej wiedzy o npr i żyje i wpadki nie ma! bez przesady ja sama tak zaczęłam i o sobie dowiedziałam się dopiero w trakcie użytkowania. Dziwi mnie tez to, że piszesz o nieplanowanej ciąży to niestety może się przydarzyć przy każdej metodzie antykoncepcyjnej bo nie ma takiej co daje 100 %. a o myśleniu to pisałam odnośnie choroby.... nawet przy tabletkach trzeba wiedzieć i myśleć ze np antybiotyki i zioła obniżają ich skuteczność wiec jak widać myślenie zalecane jest zawsze i wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
na mnie czynniki zewnętrzne takie jak stres mają ogromny wpływ czego dowodem jest mój obecny przedłużony cykl po prostu w okresie około owulacyjnym muszę na siebie bardzo uważać żeby nie zmarzną czy nie stresować się bo owulacja się przesunie ale to akurat nie wina komputerka dlatego czasami myślę że ciężko (czerwono) nam będzie razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz bzdury. jeśli przesuwa Ci się owulacja to będziesz dostawać czerwone do momentu w którym będzie 3 dni po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
no i dokładnie o to mi chodziło że owulacja się przesuwa i jest czerwone dłużnej aż do momentu skoku temperatury nie ma tu żadnej bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
Ja mam Cyclotest 2 Plus, ale zasada działania jest taka sama jak LC. Na prawdę cieszę się że uwolniłam się od tabletek, tak jak w tytule wątku myślę, że to najlepsza antykoncepcja :) Fajnie, że ktoś wpadł na pomysł by stworzyć takie urządzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na NPR się nie znam i właśnie dlatego kupiłam LC , żeby myślał za mnie. Jeśli chodzi o choroby to w te dni nie mierzę mam na myśli te dni, w których jak się budzę to czuję, że mam gorączkę i jak jestem na jakiejś imprezce i alkohol piję w ilościach nie jednej czy dwóch lampkach (bo taka ilość u mnie nie zmienia temperatury) tylko o bardziej zakrapianej zabawie. Tak więc jak dla mnie wszystko gra i jkoś się w to nie zagłębiam :). ale każdy robi to co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczyny mam do sprzedania LC uzywany 10 m-cy stan idealny pełen komplet dokumentow, gwarancja oraz pudelko z futeralem na LC. Sprzedaje poniewaz przegrałam z choroba. Strasznie ubolewam nad faktem, iz musialam wrocic do tabsow :( Zainteresowane osoby prosze o kontakt @ tigra_cyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od perlika :D
Przegrałaś z choroba i musiałaś wrócić do tabletek dziwna sprawa ? Bo ja i moje koleżanki miałyśmy dokładnie na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani od perlika :D Tak wiesz co to jest endometrioza? jesli nie to poczytaj, musialam zrezygnowac z LC poniewaz krwawilam (obficie) miedzy miesiaczkami i wrocic do tabsow by dostarczyc hormonow na zahamowanie krwawienia. Wiec nie wiem co jest dziwne??? Co mialyscie na odwrot, bylas chora i musialas kupic LC, bo dla mnie jest to nieporównywalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani od perlika
No dziwna sprawa moja koleżanka też ma endometrioze i bierze hormony ale nie tabletki antykoncepcyjne wiesz jak chcesz ściemniać o chorobie to sama sobie poczytaj najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazl sie lekarz ginekolog, nie mam z Toba o czym pisac taka decyzje podjal lekarz wiec Twoja opinia jest zbędna... a tak na marginesie sa trzy metody leczenia endometrium... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem całej tej przepychanki chce dziewczyna sprzedać i już, nie wiem po co to czy jest i na co jest chora roztrząsać. U mnie nadal zielone więc fajnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itgra bardzo współczuje takiej diagnozy.... mam kilka koleżanek z endo i łatwo nie jest i fakt że często lekarze hamują cykl tabsami jako ratunek przed bóle, mega krwawieniami, torbielami i rozsiewaniem ognisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nie rozumiem po co takie osobiste naskakiwania. Wiadomo że lekarz który cię zna sam daje metody leczenia. A jak ktoś chce sprzedać LC to jego sprawa. Trzymam kciuki za walkę z endo wiem że to nie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że nie łatwe przez kilka miesięcy były u mnie podejrzenia tej choroby na szczęście okazało się, że to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie dzidzia:P
Jak słyszę ze ktoś przegrał walkę z choroba to widzę mojego zmarłego na nowotwór dziadka wiec takie określenie tu niezbyt pasowało. Oczywiście współczuję bardzo. Jeśli chodzi o sprzedaż używanego LC to ja bym nie kupiła tego rodzaju sprzętu używanego to tak jak bym majtki używane kupiła wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam i bardzo sobie chwalę. nie wiem po co komu Twoje sądy :O :O co do endometriozy to hamowanie cyklu, a czasem nawet czynności przysadki w kwestii wydzielania hormonów płciowych jest jedyną możliwością, aby później zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bez przesady przecież można kupić używanego lc tylko ja bym wymieniła sensor bo to jedyna rzecz z którą ma się kontakt. Porównywanie do używanych majtek nie na miejscu i nie trafione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×