Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

no jak widać z tych tempek to owu była wcześniej więc dał zielone, czyli wszystko jest ok a tu znowu darcie kotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura pokojowa to topic o lc a nie o npr wiec jak masz problem to spróbuj gdzie indziej - czytanie ze zrozumieniem nie boli to widać rysiakrysia i widać ze owulka pospieszyła się i wszystko jasne :) dzieki temu przykładowi widać tez ze komp nie leci statystyką i tu doda tam odejmie tylko na bieżąco analizuje co jest 5 w organizmie. ja już nie raz się o tym przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperturka pokojowa :)
rozumiem że jest to post uwielbienie LC każdy kto ma wątpliwości i niewygodne pytania wynocha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperturka pokojowa :)
Ja chciałam sie poradzić ale jedna z Pań uznała to że może być to zamach na wiarygodność pewnego urządzenia (zresztą nad którego zakupem sie zastanawiam) od razu mnie zbanowała a nuż widelec kompik by wskazał inaczej lepiej zbanować na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura pokojowa jesteś strasznie wrogo nastawiona już nawet nie do urządzeń ale do użytkowniczek i nie rozumiem dlaczego. Pozatym każdy ma prawo pisać co chce ale fajnie by było aby to było jakoś związane z tematem wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dzis bedzie lepiej w końcu piątek i słoneczny weekend przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
Kobietki mam pytanie:) Bc domaga się dziś ładowania- BA 09. Powiedzcie mi czy mogę go przetrzymać go z ładowaniem? Nie mam dzisiaj za bardzo możliwości go podłączyć i zastanawiam się czy wytrzyma do niedzielnej nocy ew poniedziałku rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysia Krysia ja kiedyś cały tydzień przeczekałam i było ok. Trzeba się bardzo śpieszyć jeżeli jest już komunikat ba01 wtedy już poziom jest tak niski że trzeba szybko ładować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysia Krysia ja kiedyś cały tydzień przeczekałam i było ok. Trzeba się bardzo śpieszyć jeżeli jest już komunikat ba01 wtedy już poziom jest tak niski że trzeba szybko ładować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam już pewnie naładowałaś? nie ma problemu można potrzymać kilka dni na komunikacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najdłużej trzymałam 3 dni bez ładowania. A potem naładowałam. TYlko pamiętaj żeby ładować tyle co w instrukcji jest napisane, nie krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
a ja wam dziewczyny powiem ze żaden npr nie dorówna komikowi i nikt mnie nigdy nie przekona ze samemu z wykresem można zdziałać takie cuda jak komp osoby co piszą że jest inaczej zapewne komputerka w rekach nie miały moje cykle to mega kombinacja temperaturowa a komputerek ślicznie daje rade a przy npr to by seksu nigdy nie było i nie wiadomo kiedy M by nadchodziła i dziwi mnie to ze wypadki się zdarzają pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cykle może mega kombinacją temperaturową nie są, ale i tak bym się nie odważyła na samodzielne interpretowanie tych wyników tym bardziej podziwiam dziewczyny, które dają radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też bym, się sama nie odważyła interpretować cykli ale osoby które to robią i mają już w tym wprawę i doświadczenie pewnie też radzą sobie z cyklami bardzo skomplikowanymi. Jednak na szczęście dzięki Baby Comp ja nic nie muszę sama robić aby mieć pewność no poza oczywiście pomiarem temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemzielona
moje wykresy oglądała niegdyś pani z npr i zdziwiona była ze tu był skok a tu była M i nie mogła sie nadziwić dlaczego tu było zielone jej zdaniem to zupełnie inaczej wyglądało a i jak bym jej metodą robiła obliczanie to bezpiecznego seksu bym nie miła bo nigdy nie byłby bezpieczny jej zdaniem to cykle bezowulacyjne :) a jednak nie bo zieleń ma w każdym cyklu zapewne zależny to od znawcy tematu ale i tak kompikowi ciężko dorównać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LC opiera się na tych samych zasadach co NPR, więc pani jakaś nie ten teges była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
hej hej:) Tak już naładowałam:) Ale przyda się informacja na przyszłość, że tydzień wytrzyma:P Dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie czasami jak na złość wypadnie ładowanie jak nie ma nas w domu, a ładowary brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale się naszukałam tego wątku. Wykasowało mi z obserwowanych i znaleźć nie mogłam. Co to za zmiany na tym forum Ale na szczęście już dotarłam :) I faktycznie ja mam z BC tak, że akurat jak gdzieś wyjeżdżam to się rozładowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się odnaleźć w tej szacie - wszystko się zniejszyło. Beznadzieja... Czy ktoś z was przekształcał LC w Baby-COmp? Znajoma mnie o to pytała - chyba ją naszło na dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko nie było mnie 2 dni a tu takie zmiany i nie wiem czy na lepsze.... i jak tam kompowiczki?:) jake kolorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuraa
Od lat zastanawiam się od zakupu babykompa lub pearly ale odstrasza mnie cena. Po urodzeniu drugiego dziecka byłam już zdecydowana ale odradził mi go mój ginekolog! Powiedział że to wyrzucenie pieniędzy w błoto - równie dobrze można stosować obserwację śluzu i kalendzarzyk za darmo. Od jakiegoś czasu znowu zaczęłam myśleć że może by się skusić na ten zakup - nie ufam swoim obserwacjom i przy moich 25dniowych cyklach i 7 dniowej @ trudno o odpowiednie dni. Trafiłam na to forum ale odnoszę wrażenie że wiele wpisów to modny ostatnio na forach MARKETING SZEPTANY, trafiłam na przedostatniej stronie na wpis że komputerek zawiódł - czy więcej było tych wpadek czy jedna bo nie chce mi się wertować całego forum? A odnośnie wazektomii i podwiązania u kobiet - czy to jest legalne w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
Wow jaka zmiana:) aż zwątpiłam czy aby na pewno to forum na które wchodziłam:) BC już naładowany ale na przyszłość dobrze wiedzieć można go troszkę z ładowaniem przetrzymać i nic złego się nie stanie:) Zawsze się domaga ładowania w najmniej oczekiwanym momencie, ale teraz mam spokój na 1,5 miesiąca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiaKrysia
Wow jaka zmiana:) aż zwątpiłam czy aby na pewno to forum na które wchodziłam:) BC już naładowany ale na przyszłość dobrze wiedzieć można go troszkę z ładowaniem przetrzymać i nic złego się nie stanie:) Zawsze się domaga ładowania w najmniej oczekiwanym momencie, ale teraz mam spokój na 1,5 miesiąca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×