Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrzesna

Co kupić na chrzciny?

Polecane posty

Gość chrzesna

Proszę o pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssd
Ale dzewczyna czy chopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesna
dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my porozmawialiśmy z rodzicami maluszka i zapytaliśmy czy mają juz deklaracje prezentowe od innych gości i czy preferują pieniążki czy coś co przyda sie maluszkowi. Ustalilismy, że dajemy gotówkę i na pamiątkę chrztu wisiorek złoty (blaszka, z ręką nad główką dziecka - na odwrocie wygrawerowaliśmy imię dziecka i datę chrztu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzesna
dzięki poszukam coś takiego..pomysł mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahtwaq
J dostalam pierscionek i do dzis patrze na niego ze wzruszeniem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważajcie aby świeca nie
zgasła na chrzcinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grawer
Są specjalne łyżeczki na chrzciny, na których jest miejsce na datę urodzenia , wagę, wzrost, imię i dedykację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bede chrzestna
jak mi dadza bierzmowanie... ;) na allegro sa fajne srebrne smoczki - mozna na nich wygrawerowac imie, date itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktjebjazawut
ja kupilem bobasowi chustawke domowa albo do ogrodu. stwierdzilem, ze wszelkie lyzeczki smoczku to raczej niepraktyczna rzecz. rodzicie stwierdzili, ze mialem racje (wydaje mi sie ze mowili szczerze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa do góry
a o co chodzi z tym żeby świeca nie zgasła (sory ale się nie orientuję) Dlatego proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
:)) łyzeczka , smoczek nie powiem fajniutka rzecz . Jestem jednak osobą praktyczną i swojej siostreznicy kupiłam eleganckie krzesełko do karmienia. Siostra była b. zadowolona , tym bardziej iż jest to niezbędny i bardzo praktyczny sprzet dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienq
a ja jednak myśle, że takie prezenty można kupi na roczek albo inne okazje... bo nie można zapominac o charakterze tej uroczystości... tymbardziej jeśli chodzi o chrzestnych... dlatego ja wybrałam Biblie dla maluszka, z której może sie juz uczyc i cieszy nia nawet 2 czy 3 latek :) a również uważam pierścionek bądz lańcuszek za wskazany prezent... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annannnn
przestrzegam przed zakupem produktow takich jak smoczki, lyzeczki na chrzciny na stronach internetowych v-sklep.pl (versus). produkty nie odpowiadaja jakosci tych ze zdjec i sa wykonane bardzo tandetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora1977
A to dziwne bo ja już dwukrotnie dokonałam zakupów w tym sklepie (v-sklep.pl) i jestem bardzo zadowolona zarówno z produktów jak i z błyskawicznej realizacji zamówienia. Mam dwójkę chrześniaków i na pewno jeżeli będę szła na chrzest po raz trzeci, to też kupię coś w tym sklepie. Dla mnie zarówno smoczek jak i łyżeczka jakie kupiłam są bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawo0977
myślę że eleonora pracuje lub ma udziały w tym sklepie bo i moi znajomi złożyli zamówienie w w/w sklepie i produkty były gatunkowo różne od tych z zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×