Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę chuda i piękna

Szybka droga do ideału!!!

Polecane posty

Gość Będę chuda i piękna

witajcie!od jutra zamierzam zmienic swoje życie na lepsze.A więc od jutra lekka dietka,bazujaca warzywach(marchewka,brokuły,kalafior),owocach(jabłka,pomarańcze)oraz piersiach z kurczka i jogurtach naturalnych.mam zamiar sie tak odżywia aż osiągne moja wymarzoną wagę=48kg.jak na razie waże ok.64kg/167cm.Czyli przede mną 17kg do zwalczenia.Zapraszam do wspólnego odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nagle to po diable :P A gdzie tłuszcze, które są niezbędne do normalnego funkcjonowania organizmu? Musisz je też wprowadzić do diety. Jeśli obetniesz kcal zbyt drastycznie, to końcowe efekty mogą być odrotne od zamierzonych - miej to też na uwadze. I różnicuj produkty jak tylko się da - nie ma nic gorszego niż jedzeniowa monotonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę chuda i piękna
dobrze mowisz,ale wiesz chce najpierw trochę schudnąc,bo to mnie by zmobilizowało do dalszej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy nie lepiej powoli a skutecznie i w miarę zdrowo, niż szybko, niezdrowo i z możliwym efektem jojo? Wybór oczywiście należy do Ciebie, aczkolwiek racjonalny jest tylko jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę chuda i piękna
a na przyklad na 1000 czy 1200 schudne kilogram,moze 1,5kg,a to troche za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę chuda i piękna
na tydzień,oczywiście.dieta ktora sobie wymyslilam jest raczej zdrowa,nie ma w niej przecież słodyczy,serow tlustych,makaronow,sosow,itd.,ktore powoduja szybkie tycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę chuda i piękna
jednak licze ze jakas kobieta sie do mnie dołaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - nic nie powoduje tycia, jeśli jest jedzone z umiarem. A racjonalna dieta to minimum 1600-1700kcal, 1000kcal to dieta cud, a Ty jaką chcesz zastosować? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę chuda i piękna
przykładowe menu: Sniadanie:jabłko 2 Sniadanie:marchewka,dwie obiad:piers z kurczaka z brokulami kolacja:marchewki i to koniec=400/500kcal a na tydzień chunąc ok.2/3kg,do tego stepper codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę chuda i piękna
mam takie pytnie ile masz lat?chyba cos 35,zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkujejku
to troszke malo bedziesz slaba i zabraknie ci energii do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, jak już serwujesz sobie taką \"katorgę\", to musisz lepiej komponować jedzenie. Ja niestety Tobie nie pomogę, bo jest to moim daniem bezcelowe - taki sposób odchudzania. Aczkolwiek w obecnej formie jest to \"dieta\" całkowicie nie do przyjęcia. Nie będę pisał, czym się skończy, bo już sporo o tym napisałem. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niefachowiec
Tak sobie przegladam topiki,jakos duzo tematow o dietach.Ja takze jestem na diecie od 4 miesiecy,schudlam 10 kg,co prawda moja motywacja troche opadla,ale niepoddaje sie.Dobrym pomyslem okazalo sie zapisywanie co jem przez caly dzien,wtedy widze dokladnie czego zjadlam za duzo.Ograniczylam do prawie zera slodycze,nie powiem ze zupelnie bo raz w tygodniu pozwalam sobie na troche szalenstwa.Pije duzo wody ,jem duzo warzyw,no i duzo sie ruszam.Nie chudne szybko,ale wiem ze nie bedzie efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę chuda i piękna
co ty nie zasłabne,to nie jest tak malo;)chociaz mamusia mowi ze nie musze sie odchudza,a wiecie co mnie ciekawi,ze moja matka to widzi ze scudlam nawet 1kg.spostrzegawcza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę chuda i piękna
WeightMan co tak straszysz,zły z ciebie prorok.a jak bede na takiej diecie przez 2,moze 3 tygodnie to nic sie nie stanie Ps.nie bedzie jojo,bo nie naleze do ludzi rzucajacych sie na jedzenie.ale dzieki za rady.Zobaczycie jak zleci mi 6kg w 2 tygodnie,bedziecie mi zazdrościc silnej woli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o zrzucenie kg, tylko tłuszczyku. Co z tego, że na wadze ubędzie Ci 6kg jak z tego 4kg to będą mięśnie i woda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę chuda i piękna
dobra nie boj sie o ten tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedno pytanie
WeigtMan -> Skąd Ty to wszystko wiesz? Przeglądam różne tematy o dietach i Ty ciągle (mądrze) doradzasz :) Szkoda, że dziewczyny Ciebie nie słuchają i troszczą się tylko o to, co wskazuje wskazówka wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedno pytanie
po prostu zżera mnie kobieca ciekawość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę chuda i piękna
też mam duza widze na temat odchudzania,ale wedlug twoich metod odchudznie powinno zajmowac rok albo dłuzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mix \"wiedza + doświadczenie\" robi swoje :) Najgorzej, gdy występuje tylko jedna z powyższych. Będąca ... racjonalnie możesz spalać 2-2,5 kg tłuszczu na miesiąc (na diecie, którą preferuję), co w praktyce równa się 6-7 kg ubytku na wadze na diecie cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę chuda i piękna
to co powiesz o tych co chudna na kopenhaskiej po 8kg,ze to tylko woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko woda, oczywiście tłuszczyk też, ale w początkowym okresie takiej diety niskokalorycznej organizm wydala wodę, bo jej nie potrzebuje (mniejsza ilość spożywanego jedzenia), dlatego są takie duże spadki na wadze. Najgorsze, że spala też mięśnie, a one ważą sporo, przez co też szybko widać mniej kg na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkujejku
a ja jestem chuda ale mam celulit na udach i pupie i nie moge go zwalczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiana
Cześć ! Weightman, mam pytanko do ciebie. Jedząc codziennie tylko salatki schudnę mądrze ? Mogę jeść banany do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciesz
banany maja mase cukru i nie sa polecane w diecie,lepsze sa jablka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo, potrzebujesz bardziej urozmaicić dietę. Sałatkę możesz polać oliwą z oliwek, tłuszcze możesz dostarczyć (a są one niezbędne) z orzechów, pestek dyni, nasion słonecznika, ryb. Białko - twaróg chudy, ryby, piersi z kurczaka, inne mięso - to takie główne posiłki, ale więcej info znajdziesz w tabeli kalorycznej: http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/ ale ... nic w małych ilościach nie zaszkodzi, a banany nie są polecane ze względu na wysoki IG (indeks glikemiczny), przez co szybko podnoszą cukier we krwi. Aczkolwiek pół banana, jeden naprawdę nie zaszkodzi, a najlepiej je wcinać (razem z białkiem) po treningu, właśnie dlatego, że posnoszą szybko ten cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeightMan czy ty
musisz się wp... do każdego topicu? ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiana
zadałam pytanie, więc odpowiedział, nie widziałam topiku Weightmana, więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do WeightMana a nie do rumiane
sorki nie chodziło mi akurat o jego ostatnią wypowiedź, bo była to odpowiedź na twoje pytanie, ale on się już wp.... na samym początku!!!!!Wk... mnie koleś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×