Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę chuda i piękna

Szybka droga do ideału!!!

Polecane posty

Gość a moze wiesz weightman
jak mozna spalic za duza ilosc miesni na lydkach, bo tam naprawde prawie nie mam tluszczu a sa strasznie grube i to mnie wkurza jak nie wiem co. Przy okazji sie odchudzam bo gdzie indziej mam za duzo tluszczu bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mięśnie nie będą używane to się powoli - z biegiem czasu - zmniejszają. Aczkolwiek w żadnym wypadku nie zaprzestawaj ich używania ;) Ciężki orzech ... ale od czego sobie wyrobiłaś takie mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie od niczego
mam to dziedziczne po tatusiu. Powaga. Jezdze na rowerze ale tylko jak jest cieplo i to tez na malym obciazeniu zeby sie juz dalej nie rozrastaly. Nie wiem co mam robic. Jak facet wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój z tym 1000 kcal
WeightMan byłam na diecie 1000 kcal, której sumiennie przestrzegałam. Schudłam 15 kg. Następnie co tydzień dokładałam po 100 kcal by utrzymać wagę i zacząć więcej jeść, teraz po diecie 1000 kcal doszłam do 1700 kcal, więc nie bądź aż tak pesymistycznie nastawiony do 1000 kalorii, takie jedzienie to naprawdę żadna głodówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podchodzę pesymistycznie, dlatego, że szanse efektu jojo są o wiele większe po 1000kcal, niż po 1700kcal. Tak samo jest ze spalaniem mięśni, więcej ich spalisz na 1000kcal, niż na 1700kcal, gdzie możesz lepiej się przed tym uchronić. Wiadomo - efekty będą wolniejsze, ale lepsze (nie spalisz mięśni), nie ucierpi tak zdrowie (w wyniku drastycznego zmniejszenia spożywanych kcal). No i zauważ ile osób ma jojo po tak niskokalorycznej diecie. Mam nadzieję, że Ciebie nie dopadnie, aczkolwiek jojo - to nie tylko napady obżarstwa. Zapewne w wyniku stopniowego spożywania większej ilości pokarmu będziesz zatrzymywała więcej wody w organiźmie, więc się nie przejmuj, jak na wadze podskoczy 1kg czy 2kg. A kiedy skończyłaś dietkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogaaaa
droga nie może być szybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będę chuda i piękna
hej,co tam u was słychac?u mnie z dietka ok,nawet bardzo fajnie.jeszcze dzis pocwicze na steperku.a moje dzisiejsze menu to: sniadanie:2 jajka 2śniadanie:jablko 0biad:serek wiejski podwieczorek:jablko =550kcal. 3majcie sie,szkoda ze nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, przed rozpoczęciem diety udałam się do specjalisty i wydaje mi się, że jeśli chcecie się skutecznie i zdrowo odchudzać, to również powinnyście się tam udać. Bo co z tego, że mi np zalecił trilac plus przed rozpoczęciem diety, skoro każda z nas jest inna i następnej może polecić coś zupełnie odmiennego? W każdym razie, odkąd zmieniłam tryb życia, odchudzanie stało się pozytywnym skutkiem ubocznym. Najważniejsze jest samopoczucie, ta lekkość na ciele, a najpiękniejsze uczucie to wybuch endorfin po wysiłku fizycznym ( w moim przypadku to nocne bieganie) naprawdę, nie da się tego opisać, warto przeżyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×