Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do Weight Mana

do Weight Mana!

Polecane posty

Gość do Weight Mana

drogi Weight Manie!zauwz ze te twoje rady na kazdym topiku sa dosyc smieszne,bo w kazdym piszesz to samo.Ameryki nie odkryłes,wiec sie opanuj.przynudzasz.i te twoje mądrosci o kaloriach,nie kazdy chudnie na 1600-1700 kcal przy cwiczeniach,zajmij sie swoim tylkiem,a nie kazdego z osobna,okey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zgadzam sie. twoje odpowiedzi są gówno warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Weight Mana
ciagle gadasz o tym tłuszczu.chyba jak jest ujemny bilans energetyczny to spala sie tluszcz,a nie mieśnie tylko,jak to piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam podziwiam kolesia za jego wiedze:) szkoda,ze nie pojawil sie rok wczesniej to napewno uniknelabym wielu pomylek:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy to wiedzą
wkurzasz mnie bo myslisz ze jestes najmądrzejszy na swiecie ja jestem na 500 kcal i jestem zadowolona mowisz ze duzo wiesz bo schudłes wszyscy ktorzy schudli wiedza tyle co ty z godze sie zjedna z tego forum na kazdym topiku piszesz to samo i powtorz jeszcze raz kazdy odchudzający wie tyle co ty bo jakos nie powiedziałe nic czego ja nie wiem a powinnam wiedziec o odchudzaniu!!!! ZAŁOZYCIELKO TOPIKU Ciesze sie ze załozyłas ten topik bo własnie miałam to srobic chyba czytasz mi w myslach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Weight Mana
juz normalnie kurwicy dostaje jak wchidze na jakikolwiek topik a tu ta sierota,klepie 5 przez 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Weight Mana
zastanawiam sie czy ten czlowiek to w ogole nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu aż tak wam on przeszkadza? Rozumiem, że trochę was to irytuje, że on jest Wszędzie ale robi to by pomagać i wiele osób jest zadowolonych :) Każdy ma prawo się wypowiadać kiedy chce i ile chce... A koleś pisze wg mnie mądre rzeczy i dodam, że czasami są one przeciwieństwem tego co piszą inne Panie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuniaczek
Jejq ale agresywnie tu;/ Mnie też On irytuje ale postanowiłam go ignorować i tyle:P Jak mu sprawia przyjemnosc pisanie tego samego na kazdym topic o dietach to niech sobie pisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujku dobra radaa
wiecie co na topiku " powiedzcie czy to mozliwe-powiedzcie prosze" troche mnie zirytował . Bo dziewczyna zdecydowała sie na zrzucenie dużej ilosci kg, i odchudza sie co tu nie mówic raptownie. A tu znowu specjalista, z radami no to juz nie wytrzymałam. chodzi o mentorski ton, i o to ze to przebywanie na kazdym topiku to dla mana jakas forma psychoterapii. Nie mam nic przeciwko temu by mówił o swym odchudzaniu, ale czy nie lepeij by mu było załozyc własny topic? A nie kazdej założycielce uświadamiac błedny sposób odchudzania? Ja np nie zgadzam sie z głodówką ale nie wchodze na topiki o tej tematyce i nie prawie robie wykładów o szkodliwosci, ewentualnie moge załozyc swój pt.Uwaga głodówka wyciencza organizm. Jestem za tym by kazdy mógł sie wypowiedzieć,ale zatrzesienie wypowiedzi o tej samej tresci przez mana moze byc po prostu meczace. Wujku dobra rada załóż swój topik i problem rozwiazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujku dobra radaa
Jeszcze raz nie mam zastrzeżeń merytorycznych, rady mana są jak najbardziej poparte wiedza. Oczywiscie ze kazdy ma prawo do wypowiedzi. Man tez ale mnogość jego rad moze zmeczyc. I my o tym piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsakaaaa
mnie też wkurzył, jak wysmiał moje 1000 kcal, na których już schudłam w 3,5 miesiąca 17-18kg! i zaproponował 1800kcal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom niektórych powyższych wpisów uważam za żenująco niski :( ale to świadczy tylko o autorach wypowiedzi. Do ciekawskiej ... nikogo nie wyśmiewam, nie obrażam, nie poniżam. Staram się tylko ukazać co dają diety cud (mam wiedzę i doświadczenie), a zmienianie jednorazowych nicków i oczernianie innych - zastanówcie się kto tak robi. Róbta co chceta :P Pozdrawiam serdecznie moje fanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsakaaaa
ależ oczywiscie, ze nie tylko umoralniasz po milion razy! wszędzie jest Cię pełno, ktoś chce szybko schudnać, to NIE! nie moze bo wszędzie znajdzie sie obrońca uciśnionych z tymi swoimi 1800 kcal... takie rady chyba nie są potrzebne... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolny kraj, każdy może robić, co mu się podoba :P Ja podaję sprawdzone argumenty, i prosiłem już, jeśli ktoś ma jakieś argumenty odnośnie 1000kcal to niech też je podaje a osoba chcąca się odchudzać będzie mogła wybrać. Czyż tak nie lepiej? Jak ja piszę, że na 1000kcal można spalić mięśnie, bo wyczytałem to z badań naukowych - to piszę o tym. Jeśli ktoś wyczytał w innych badaniach, że na 1000kcal nie jest się w stanie spalić mięśni - niech o tym napisze, ale niech to będzie prawda a nie argumenty z sufitu wzięte. Bo ja nikomu nie chcę zaszkodzić, tylkko przedstawić fakty. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premiere
A ja WeightMana popieram i uwazam,ze jest czlowiekiem na poziomie,ma doswiadczenie i wie o czym mowi.Wiele dziewczyn chetnie z nim dyskutuje i prosi o rady,wiec jego obecnosc na forum ma istotne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
zgadzam się, wreszcie jest tu jakaś rozsądna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się już
rzygać chce jak wchodzę na jakiś topik i widzę po raz tysięczny jak pisze: 1000kcal nie, tylko 1700; szybko nie, tylko powoli; nie odchudzajcie sie tak jak tego chcecie, odchudzajcie się tak jak ja wam mówię- wkur....ący jesteś człowieku, zajmij się czymś innym, idź do pracy czy coś... beret masz zryty od tego mądrzenia się, nie wcinaj się tam gdzie cię nie chcą!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię WeightMana
i bardzo cenię sobie jego porady:-)Mądry facet z Niego!Pisze z sensem!!! WeightMan pozdro dla Ciebie🖐️i dzieki za Twoje porady,są one naprawdę przytadne:-)WeightMan zostań z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się już
weightMan wynocha!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że zostanę :) A słowa typu wypier..., wkur.... - cóż gdby każdy był miły i uprzejmy to świat byłby nudny ;) A tak przynajmniej coś się dzieje :) Szkoda tylko, że pewne osoby negują pewne sprawy - nawet ich nie wypróbowawszy. Ja wypróbowałem praktycznie każdą możliwą dawkę kcal na dzień i wiem coś na ten temat. Trochę też sobie o tym poczytałem i jak ktoś chce coś skonsultować to jestem do usług. Jednakże nie mogę bezczynnie patrzeć jak ktoś sam się pcha w to bagno (diety cud) i nie wie, że jest alternatywa. Pozdrawiam i miłej nocki życzę :) P.S. proszę nie pisać \" mi się już WeightMan wynocha tylko bamboooooooooocha\", czy jakoś tak ;) Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Cię WeightMan bardzo lubię, bo się wielu nowych rzeczy dowiedziałam dzięki Tobie, mimo że z pewnościa nie można powiedzieć żebym była zielona w temacie diet ;) Dobrze, że jest ktos rozsądny, na tym zwariowanym forum. A dziewczyny mogłyby się choć przez chwilę zastanowić, czy nie masz racji, skoro odchudzając się na tych swoich 500-1000kcal przez lata tylko na zmianę chudną i tyją... Ale każdy ma wolny wybór. Ja natomista powtarzam to, co już gdzieś wcześniej pisałam: to jest forum, więc na szczęście każdy może się na nim wypowiadać do woli ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ,a na moim topiku Weight Mana jeszcze nie bylo,ale widocznie nie gustuje w babkach po trzydziestce...:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×