Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beny25

czy jest jakas kobieta

Polecane posty

wiecie co jest tu jakas kobieta z pod wawy z wawy to nie wazne . gotowa na wszystko ja czekam mam 25 lat m3 ...i auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na wszystko
a w szczególności na twoje m3 i auto. To chyba ja :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie okaze wiec skad jestes ..... moze kawa na miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifirriri
Lusesita ty to jestes desperatka wskakujesz na kazdy topic w ktorym facet szuka kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerkająca na męskie spodnie
🌼 ja ja ja ja jestem chętna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, jakos nie urzekla za bardzo nikogo Twoja historia, az sam musisz odswiezac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beny25.
obciagam z polykiem godzinami az wiory leca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pod
no niiiiiiiiiiiie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam malucha 650 cm3
beny jesteś głupi że ustawa tego nie przewiduje mam bmw i brak rozumu w głowie żeby taki topik zakładać !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za besesowne wypowiedzi ,tu widze ... ludzie sa strasz ni szczegulnie ta meska czesc .okropni .zazdrosni .podszywaja sie podemie jak tak mozna ..... dziewczyny uwazajcie na tych zbokow oki czekam na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają
beny paweł czy jak ci tam beznadziejny to jesteś TY TY TY anie Ci co się podszywają bo oni sobie robią najzwyczajniej w świecie "łacha" z takich ty , jeżeli dla Ciebie kartą przewozową jest samochód i mieszkanie i myślisz ze wlaśnie dlatego zerżniesz jakąś dupę to jesteś w błędzie bo kobiety patrzą także na mózg a u Ciebie to on maaaalutki jest jak ping-pong p.s. jestem kobietą która gardzi facetami w których nie ma za kszty "zdobywcy" i dupczy co popadnie nie wysilając się zbytnio w życiu oby twoja potencjalna córka zakochała się w takim jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to jakas pomyłka ...jak ktos moze pisac tak okim kogo niezna ... to jest troszke dziwne ja kocham kobiety ...a mieszkanie i auto ...to tylko ułatwia zycie ludzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają
masz rację to pomyłka bo to forum erotyczne- wymiana myśli i opinii !!! a nie darmowa agencja towarzyska !!!! a ja mam najnowszą komórkę sony i audi tetekę :D łatwiej ci? poza tym życie ułatwia poprawna pisownia pisze się ludziOM a nie ludziĄ , podejrzewam, że karierą naukową nie dorobiłeś się tego auta :D i mieszkania :D szukaj dalej szukajcie a znajdziecie :D chociaż podejrzewam że klasy to ta pani mieć nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, wszystko opada jak sie to czyta, nie tylko rece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki odpowiednik wildsteina
beny daj ogłoszenie w jakiejs zawodówce to moze kobiety nie zauwaza błedów które sadzisz jak jaja na patelni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksmaniaczka
palant z ciebie..........pusty jak worek po pyrach.....normalnie gej z monopolowego, a te twoje panienki tanie cizie.........brak ci wiary w siebie i masz problem facet ze swoja osobowoscia...........pustak!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×