Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawiczek25

Co sądzicie...

Polecane posty

wartościowa dziewczyna pomyślała by że coś z nim nie tak?? nawet nie będę po Tobie jechać \"Lol_pods\", bo sam(a) się ośmieszasz takim biadoleniem:o do autora----> nie wiem czy faktycznie Twój \"stan\" wynika z nieśmiałości, czy też nie...przyznaję jednak że to trochę dziwne, bo wiadomo że facetowi jest zdecydowanie łatwiej stracić \"dziewictwo\"... tak czy inaczej uważam że jest wiele dziewczyn które tylko szukają takich mężczyzn jak ty, by same móc wprowadzić ich w ekscytujący świat seksu(ale wymyśliłam :P )...tacy faceci nie są jak biały papier - stwarzają niesamowite możliwości pod warunkiem że ktoś posiada sporą wobraźnię i chęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostowanie tacy mężczyźni oczywiścią są jak biały papier:) \"nie\" sią wkradło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założe się że brzydal z ciebie
niezly skoro pzesiadujesz na forum zamiast sobie laski wlasnie szukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol_pods
Ja jestem facetem i do tego podszywam sie a prawiczkiem przestalem byc w wieku 19 lat a mam 23 obecnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol_pods
Ps a z kolejna laska jestem na piatek umowiony, pojdziemy do knajpki poczaruje ja winko a potem bzzzzzz... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mnie bzyknie
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol_pods
ja nie bo jestes koszmarny/a! :-P a przyjmujesz na twarz czy na klate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mnie bzyknie
biore tylko na klate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ps a z kolejna laska jestem na piatek umowiony, pojdziemy do knajpki poczaruje ja winko a potem bzzzzzz...\" - BRZYDZĘ SIĘ TAKIM ZACHOWANIEM!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qutqut
Ja tez se brzydze takimi facetami:O Chcialabym cos zauwazyc: dziewczyny w wieku powyzej 18, 20 lat bedace nadal dziewicami i podajace taki powod swojego dziewictwa jak autor topiku sa wysmiewane przez otoczenie. Ludzie uwazaja, ze straszne z nich pasztety, nudziary czy jak tam. Natomiast facet zyjacy w czystosci jest nazywany romantykiem. Gdzie tu sprawiedliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×