Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawiczek25

Co sądzicie...

Polecane posty

Gość samaaa24
naprawdę żadnej kobitki nie bzykałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaaaaaaa
nic bo Cie nie znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można wydać opinii o kimś, wiedząc tylko, że ma 25 lat i jest prawiczkiem. Przecież to nie ma nic do rzeczy i w niewielkim stopniu decyduje o tym czy ktoś jest fajny czy nie. Może przedstaw się w kilku zdaniach, a my wydamy werdykt :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz moja kolej
a co mamy myslec? Przeciez Cie nie znamy. Jezeli oczekujesz odpowiedzi, ze to nienormalne, to ode mnie jej nie dostaniesz. Znam wielu facetow, ktorzy w wielu 25 lat byli prawiczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
20 tez nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca życia
Sądzimy, że jesteś podstępnym emocjonalnym exhibicjonistą :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie chodzi o to, byście powiedziały (bo to skierowane do kobiet), czy takiego faceta, jak ja - wiedziąc o nim tylko tyle, co napisałem - uważacie za godnego uwagi. Więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz moja kolej
Pewnie. Poza tym mozna Cie wiele nauczyc...:P A czemu nie spałes z zadna dziewczyna? Nie ułozylo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ jestem nieśmiały i cenię wartości, które ostatnio przechodzą do lamusa, nad czym ubolewam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz moja kolej
No to złoty chlopak z Ciebie. Przestan sie przejmowac i poderwij jakas laske na urok swojej niesmialosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek25 jezeli jestes atrakcyjnym mezczyzna to nawet fajnie ze nie miales zadnej babki bo dla kobiety z ktora to zrobisz dasz satysfakcje ze byla pierwsza (fajne uczucie) ale generalnie nie czekaj z tym dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica20
wg mnie nie masz sie czym martwic, przespac sie z kims tylko daltego, żeby się "pozbyć"? dla mnie to bez najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie super
i godne szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica20
Lubię być zapinana przez starszych panów,którym obciągam też z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zabrać do dzieła\" w znaczeniu \"poznać dziewczynę swojego życia\" (aby nie było niedomówień) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das leben
Ostatnio poznalam takiego faceta,tez mial 25 lat i tez byl prawiczkiem ale juz nie jest ( dzieki mnie ) :D Na poczatku sie bal,a teraz jest demonem sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol_pods
Stary jesli nie miales jeszcze kobiety znaczy to ze: a)jestes okropnie paskudny b)jestes pojebany lub chory psychicznie A sciemy o wartosciach to do kosza wloz na smiecie, tez tak laski oklamuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol_pods w sumie troche racji masz bo miec 25 lat i sie w tych czasach z dziewictwem uchowac i to jeszcze FACET to troche dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol_pods
Wiem ze mam racje kawko z mlekiem, to ja podszywacz nr.666. A laski sam oklamuje ze romantyk ze tylko z jedna ale ona zranila etc. Dajecie sie na takie rzeczy nabrac! A ten 25 lat prawiczek to czub jakis! STARY MAM SZCZERA RADE IDZ NA DZIWKI BO JAK WARTOSCIOWA LASKA CIE POZNA I DOWIE SIE ZE JESTES PRAWICZEK TO POMYSLI ZE SKORO MASZ 25 LAT I JESZCZE NIE TEGES TO COS MUSI BYC Z TOBA NIE TAK I KOLO SIE ZAMYKA. No porzadne laski jedzźcie teraz po mnie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das leben
Lol_pods bzdury gadasz :D Ja jestem wartosciowa ( i ladna laska ) :) i mialam 25-letniego prawiczka i wcale go nie wyśmiałam,ani nie myslałam że jest nienormalny :) Wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol_pods Generalnie takie teksty mnie z dziewictwem nie kreca W sumie nie robi mi to roznicy jak facet mi sie podoba.. A czy kobiety na to leca to nie wiem..moze im sie milo zrobic ale bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×