Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mańka blondyneczka

Jak sprawdzic czy facet ma dużego penisa - zanim pójdziemy do łóżka?

Polecane posty

Gość thank you
A ja słyszalam 3 opinie: 1) od dł. stopy 2) od dł. nosa 3) od dł. palca wskazujacego do tego zgięcia przy kciuku tak więc ja patrze na te trzy rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze stopa jest możliwe
bo mój przy wzroscie 195 ma 46-47 i penisa 18cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosic go zeby ci pokazal
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie wkurwia...
jak mnie wkurwia jak glupie zazdrosne laski pisza, ze skoro kobieta lubi duze chuje, to musi byc rozepchana. Macie nasrane. Miesnie pochwy sa bardzo elastyczne i jak laska ma je lepiej wypracowane(czytaj: jest lepsza w lozku), to bez problemu przyjmie duzego chuja. Po prostu zazdroscicie nam: a. facetow z duzymi palami b. wypracowanych miesni pochwy Widocznie nigdy nie dane wam bedzie zaznac rozkoszy z duzym chujem, a jest czego zalowac!!! No i zycze powodzenia podczas porodu - bedziecie mialy problem z dzieckiem, ktore jest wieksze od chuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoon
Hej Blondyna... Widać że jesteś pusta;) ale cóż nie wszyscy szukają wielkiej miłości:]ie zostawi jeśli nie jest taki idiota jak ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba patrzec na nos
podobno jak facet ma duzy nos to i członka ma sporego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warezaqq
mały - ale wariat !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pincia-moo
patrząc na moich czterech byłych partnerów, u żadnego nie sprawdziła się zasada z nosem i ze stopą. zawsze mozesz wymacac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale że co
jak mnie wkurwia.... Kobieto powaliło Cię? Co ty piszesz? Zazdrość o kobiety które lubią duże penisy? Wypracowanie mięśni pochwy zależne od wielkości penisa? Problem z urodzeniem dziecka bo jest większe od ch*ja? Twój facet ma przyrodzenie wielkości noworodka??????? Co za głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis gościu
Tak wgl to nie ważne jakom masz ruszczke tylko jak nią czarujesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luciolla
Pocieszę facetów - ja lubię średniej wielkości, duże rozmiary rzucają się w oczy i mi się głupio robi np. w lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie jeżeli facet ma długie palce to ok, odległość między końcem kciuka a wskazującego tego możesz się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da rady tego tak sprawdzic,ja w stanie spoczynku mam pena wielkosci kciuka a jak mi stanie to ponad 17 cm,a znajomek sie kiedys smial jak po saunie sie przebieralismy ze mam malego a on sam w wzwodzie ma mniejszego ode mnie,czyli w zwisie ma wiekszego od mojego ale ja w wzwodzie mam wiekszego,wiem to od jego panienki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_szczery
Jestem tu anonimowy, więc się nie chwalę: mam dużego, ok 18-20 - zależy jak mierzyć (są różne zdania u seksuologów), jest dość szeroki, nie mam problemów ze wzwodem. Kobiety są z reguły naprawdę bardzo uszczęśliwione, choć niektóre przed seksem nie sądziły, że wielkość może mieć takie znaczenie. Ale miałem też trochę sytuacji, kiedy robiąc to po raz pierwszy z jakąś panią zadawałem jej ból i musieliśmy przestać, to było dla mnie bardzo kłopotliwe. Dodam, że nie łatwo na siebie dopasować odpowiednie prezerwatywy. Mam 175 cm wzrostu, bardzo szczupłą budowę ciała (kiedyś usłyszałem: "on jest większy od ciebie!"), nr buta 45, baaaardzo delikatne i szczupłe palce, ale dłuższe niż u innych. Mam odrobinę za duży nos. Faktycznie długość penisa jest u mnie mniej więcej taka, jak odległość między końcem palca wskazującego i kciuka - rozsuniętych. Może pomogłem ;) a teraz mam przy okazji małe pytanie do pań: jak przekonać je, że pomimo szczupłego ciała mogą liczyć na przyjemność, jakiej być może jeszcze nie zaznały? Bo mi niektórych pań szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor_Warszawa
Pojebało was wszystkich, nie? Nie macie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgbadbvaisdvfs
szczupli faceci są zajebisci :P a co do wielkości penisa... to z wielkością nosa się nie sprawdza do konca. moj ex miał chyba najwiekszy nos na swiecie a siurka ok 17 cm wiec szału nie ma. a chodził i chwalił się tym przy kazdej okazji... ;/ kolejny partner i maly, zgrabny nosek a penis wielki... nie pytałam ile, ani nie mierzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostej
Mam 13 lat i mój ma 17 cm to dużo .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nos, stopa, wzrost
Ja mam: Bardzo duzy nos Jestem chudy xD Stopa 46 Rece i palce bardzo duze i szerokie Wzrost 188 cm Jak go drogie panie ocenicie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawQ
Co do tych Kciuków itd to się nie zgodzę.. :p Myślę ze to logiczne ze każdy ma kciuk około 5 -7 cm a jego długość x 3 daje 15 -21 cm wiec przeciętną długość penisa :) Tak samo jak z nosem czy z dłonią.. Wszystko tak jak by wskazuje podobna skale.;) Tylko zależy jak zmierzymy :)) Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie męski penis też jest ważny ;P kiedyś miałam chłopaka co miał małego kiepsko go czułam... jak już bedziecie się zbliżać to wkońcu mu stanie to wyczujesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespodziewanek
Hehe jak mam malutkiego a i tak zawsze przechodze przez wasze macane testy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
hmmm idę sobie zmierzyc nos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno nie długość a grubość :) i jak mawia moja koleżanka....mały ale wirtuozik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie gdy kobieta
ja lubie testowac kobietki. mam teraz 3 ktore jeszcze mi nie daly( jedna to juz 6 spotkań, druga 4 a trzecia 3). a tak to co impreze wyrywam takie na 1 nocke. mam zasade nigdy nie spac 2 razy z ta sama kobieta. moj rekord to 3 miesiace zanim mi dala. jak spotkam taka co niedopusci mnie rok to sie z nia oźenie. a macanko lubie bo wiem ze laska jest chetna i szybciej przechodze do konkretow. ps pamietajcie zeby nigdy nie ruchac lasek na swojej chacie na poczatku zrobilem taki blad i mnie nachodzila taka jedna;/. ja wynajmuje kawalerke o niskim standardzie i tam je zawsze obracam i wale scieme ze jestem studentem i narazie na taka mnie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aawaaa
Tak to największy zawód dla kobiety facet z małym f. Co prawda tacy kolesie są opiekuńczy i wogóle, ale cóż życie erotyczne dla kobiety to porażka... Po wielu latach bywają skoki w bok.. cóż prawo natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aawaaa
A co do pytania... Warto zaprosić chłopaka na basen by przyjrzeć się mu z bliska. Obejrzeć również ciało i ogólną sprawność. Przed wyjściem z basenu trochę go podnieć. Nie musisz wcale go dotykać poprostu powygłupiaj się i na pewno będzie erekcja. Wtedy nieoczekiwanie powiedz mu, że wychodzicie i on będzie trochę zszokowany, ale wyjdzie za tobą. To jest właśnie dobry moment na odpowiedź jakie ma przyrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiedzialam ze moj chlopak ma duzego. 192 wzrostu, silna postawa ciala, czarne oczy i kruczo czarne wlosy. I duzo czarnych wloskow na ciele, czyli duzo testosteronu, a wiec co za t m idzie- duza palka:) az za duza i za gruba jak na moja c*pke. Jestem za ciasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×