Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mańka blondyneczka

Jak sprawdzic czy facet ma dużego penisa - zanim pójdziemy do łóżka?

Polecane posty

Gość gość
Nie wielkość przyrodzenia........ i to jest prawa, ale prawda jest taka że facetowi wystarczy 7cm w zwodzie aby dać kobiecie orgazm . Seksu też trzeba się uczyć tak jak matematyki w szkole. Panowie z małymi orlikami zwłaszcza powinni zwracać uwagę na technikę. Facet ma palce, język i ptaka jeżeli umie zrobić z tych trzech rzeczy użytek żadna kobieta nie wyjdzie nie zadowolona z jego sypialni a wręcz odwrotnie będzie chętnie wracać. Ostatnio nauczyłem pewnych technik 70 letniego dziadka. Nie dość ,że udało mu się poderwać 30 letnią kobietę (techniki NLP) to na dodatek doprowadził ją do orgazmu wielokrotnego z wytryskiem( technika Stive Piccus i inne). Kobieta nawet nie podejrzewała siebie o takie możliwości co było dla niej całkowitym zaskoczeniem,a dodatkowo dziadek nie może się teraz od niej opędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwn28
Jak facet ocenia faceta jeśli chodzi o długość penisa? Zwykle wcale się nad tym nie zastanawia. Jeśli już z rożnych powodów to robi to patrzy na: - długość kciuka i paznokieć na nim w stosunku do dłoni (oddaje proporcjonalnie długość penisa i żołądzia do reszty ciała) - często się sprawdza; - wielkość i kształt nosa (rzadko się sprawdza). Osobiście jestem najlepszym przykładem na wadliwość jednej i drugiej metody :-) Ogólnie to naprawdę nie ma żadnego znaczenia czy wielki czy mały - kwestia tego by znaleźć takie pozycje i figle by zadowolić 2 strony, bo o to chodzi w sexie. A nie by kobieta doszła czy facet doszedł. Sex może być super bez orgazmu. I jest to sex! Zwykle dzieje się tak na "jednorazówkach" bo stres bierze górę... Norma. Też tak mam i WCALE już się tym nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak macie małe cycki to i tak nie będzie ruc..ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mańka blondyneczka No własnie,drogie kolezanki. Poznajemy faceta w klubie,na ulicy itp i mamay ochote go pretestowac ale" x Wszystko ladnie ale mnie nie interesuja k****y takie jak autorka. Chociaz jestem dobrze zbudowany i mam duzego to nie mialbym ochoty na takie k****iszcze. Szacunek przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cale forum to jedna wielka prowokacja dla niedorozwojow. nie wiem po cholere ja tu siedze. Chyba z przyzwyczajenia. Szkoda czasu na to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z maly fiutem jest, jak babka z malym biuste-oboje sa jacys tacy wybrakowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak facet z malym rozumkiem albo facet zarabiajacy minimalna krajowa. Tez jakis taki wybrakowany. Mozna by bylo bez konca dyskutowac w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perkusista3
KOBITY JAKIE WY TĘPE C**Y JESTEŚCIE? Umówcie się z facetem na plażę lub basen, do sauny itp. to będzie widać przez slipki co mu tam się odznacza. Możecie też powiedzieć żeby wsadził wam do buzi zobaczycie czy cały wejdzie i jak jest duży, bo ja np. do buzi to sobie sam sięgam. Żadne tam stopy, już prędzej 3 długości nosa ale to też raczej lipa. Po prostu weźcie k****a w rękę albo poczujcie między nogami, będzie jasność. I jeszcze ostrzeżenie dla facetów kiedy laska mówi wam na penisa o jaki wielki, gdy w rzeczywistości jest mały to spieprzajcie od niej bo to wyrachowana q...a Baby mogą zapytać lub zmierzyć, przeciętny rozmiar to 15/17 cm, porządny k***s ma trochę więcej, 21 cm,myślę że każdej dogodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna sprawa, a tyle negatywnych komentarzy- albo, że k***y, albo, że prowokacja, albo, że rozmiar nie ma znaczenia :o Co jest złego w tym, że kobieta chce czerpać przyjemność z seksu? Rozmiar ma znaczenie!!!. Sa takie kobiety, które nie znoszą duzych (pewnie seksu tez nie lubią, bo boli ojoj :o ale jednak większość podczas penetracji lubi być penetrowana, a nie smyrana :o język, paluchy, mikrofiutek ok, orgazm tez będzie ale nie prawdziwy seks, mocne doznania, prawdziwy szał ciał :D Niestety nie znam sposobu na spr jakiego penisa ma facet, ale z mojego doswiadczenia wynika że wzrost, budowa ciała i wielkośc stopy nie ma znaczenia (kiedyś chodziłam z naprawdę dużym chłopem który miał w majtach korniszonka) a największe okazy widziałam u chudych drobnych facetów. Nie wiem co w tym dziwnego, facec***atrzą na nasze rozmiary, wygląd a kobieta już nie może? pozdrawiam wszystkie panie i życzę szczescia w poszukiwaniach. mam nadzieje że kiedyś odkryje idealny sposob i już nigdy nie przeżyje niezręcznych sytuacji kiedy przystojniak na którego jestem mocno napalona wyciąga z bokserek jakąś pomyłkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 5cm w zwisie a jak stanie to 17cm wiec macanie niewiele da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie się do sauny - ale takiej normalnej, gdzie się na nago saunuje, albo - jak jest lato - na plażę nudystów. To chyba oczywiste. Obejrzeć zawsze można, a kupowac nie trzeba :) No i nie wolno zapomnieć, żey przez chwilę postał, bo mozna się rozczarować. W stanie spoczynku długi, a jak stoi, to słabo... Naprawdę, nie wiem, w czym problem. Ja zrobiłam tak trzy razy, ale zdecydowałam się na jednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie poruszył najważniejszej kwestii - wielkość w spoczynku nie rzutuje na wielkość podczas wzwodu. Taki 7cm może urosnąć do 15cm a 12cm np. do 13cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"" Seksowna 2006.03.02 Im facet ma mniejszego, tym większe auto, albo wielkiego psa sobie sprawia oczko.gif Praecież musi mieć coś dużego... A swoją drogą to ja sie dziwię, dlaczego wy, dziewczyny chcecie tylko wielkich? Czy wy macie jakieś wielkie dziury???"""""" ------taaa.A zeby sprawdzic czy kobieta ma ciasna psioche,trzeba zaobserwowac jakie garnki urzywa.Jesli duze i pojemne-to ma mala.Poza tym-jezeli jezdzi malym autem to ma rozklapana.Musi jezdzic duzym autem-wtedy ma mala kuciape. ps.tekst oparty na dyrdymalach facetki powyzej,i innych facetek.Nie ponosze odpowiedzialnosci za ewentalne rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko stwierdzić jak nie zobaczysz go gdy stoi w spodniach to nie będziesz wiedzieć ( chociaż ja mam 19/14 penisa i widoczny jest tyko w obcisłych spodniach albo dresach, jak ma takie spodnie to musi być widoczny) Macanie raczej nic nie da bo o ile nie stoi to ma 11 cm długości a jak jest zimno to sporo mniej xD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma szerokie bary i jest zarosniety na plecach to ma malego. Chudzi o drobnych ale dlugich dloniach maja duze. Nie znacie stereotypu o duzej klatce i malym ptaszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz dziś to i tak nie ma to znaczenia, jak z 20% facetów korzysta ze środków, które pozwalają sobie powiększyć członek Phallomaxami czy podobnymi środkami. To jakby urósł im 3 cm, to wszystkie nawet statystyczne analizy idą w łeb i porówniania, które i tak są moim zdaniem średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długość buta zawsze się sprawdza. Stopy małe jak u kobiety to mały fiutek,średnie to średni a długie stopy to dlugi penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet jest wysoki i dobrze zbudowany ale nos ma w miarę mały i stopę tez nie za dużą rozmiar 42) ale jego wymiatacz ma 19cm do tego gruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wielu kolegów wysokich postawnych i jeszcze się nie spotkałam z tym zeby wysoki postawny facet miał mala stopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van Nigger
Wy tu gadu gadu o wielkich pindolach, a ja sie pytam - cycki sa?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam dziewicą i chłopak prawiczkiem. Teraz jesteśmy małżeństwem. Przy pierwszym spotkaniu spytałam czy miał inne sama go poderwałam i oznajmiłam że jestem dziewicą. A co do wielkości członka dopiero na trzeciej randce gdy byliśmy w pokoju sami spytałam czy ma dużego. Wtedy odpowiedział że mi chętnie pokaże ale również ja muszę się rozebrać. Zgodziłam się i zobaczyłam dość dużego lecz w zwisie. Wtedy złapał mnie za krocze by mnie ośmielić i wtedy go złapałam za członka który dość szybko sztywniał i zaczelam piescic on mnie trwalo kilkanascie minut i uzyskalam orgazm gdy mocnej scisnełam czlonka przy tym orgazmie i jęki spowodowały u niego wytrysk .Przy czwartej randce dopiero zaczęliśmy się pięści szykować do stosunku. Okazało się że do końca nie wchodzi dopiero po porodzie przy ktorym był wchodzi do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam dziewczyny on prawiczkiem -co to za historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisy
Jak się czyta nie które fora to kobiety piszą że wielkość nie ma znaczenia kobiety tak na prawdę ma znaczenie wielkość penisa TAK / NIE jak facet ma sprawny język i palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha pewnie że rozmiar ma znaczenie. Nie bardzo wiem jak trafiłem na to kobiece forum (jestem facetem)"pewnie za dużo promili", ale jak to czytam to co trzecia jak nie co druga wypowiedź jest napisana przez małoletniego facecika któremu buzują hormony a o seksie wie tyle co większość z nas o lotach w kosmos. Myśle e Wy dziewczyny wiecie najlepiej jak bardzo jest to zróżnicowane, nie zawsze ta największa długość i grubość ma decydujące znaczenie "sam mam sprzęt w normach europejskich tj. 18,5/12,5" i niejednokrotnie okazywało się że musiałem się hamować bo pochwa nawet po pieszczotach była za płytka, ale o czym się tu wypowiadać jak ktoś szuka męskich sprzętów nie wiadomo jakiej wielkości do testów w klubowej łazience. Facet jak facet spuści się po kilkunastu szybkich *****ch w tak jednocześnie kilku ciasnych pomieszczeniach. Pytanie jest jedno jaką satysfakcje ma z tego ta hmm dziewczyna i czy trafiając na taki termos "nie mam pojęcia jaki to ma być rozmiar" i chamskie typowo samcze zachowanie nie zrazi się w przyszłości do dobrego seksu "nie wiem co to dobry seks, ale na pewno nie z termosem i nie w kiblu ;) " Pozdrawiam wszystkie prawdziwe dziewczyny :) Ps. Papa bo pewnie już nie wrócę na to kobiece forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wsadzić rękę chłopu między nogi wtedy się jedna i druga się przekona jakiego klient ma grzmota czy też ma paróweczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakis mit z ta wielkoscia penisa...sam mam starndardowego...a wiele razy slyszalem ze mam tam gleboko nie wsadzac bo boli...niewiem dlaczego kobiety mysla ze jak facet ma wielkiego to je lepiej zadowoli... Najlepiej niepokazywac przed ..po...panna zadolwolona i juz niemysli o wielkosci a jak przed zobaczy za malego to potem w stresie przez caly stosunek ze napewno jej nie dogodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×