Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqqqqqqq

czerwona herbata

Polecane posty

Gość 14latka
czy czerwona herbata może spowodować niepłodność ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszlały baby
Nie musisz się bać, że czerwona herbata powoduje niepłodność, te dwie rzeczy nie mają nic do siebie. Możesz ja pić(z umiarem ,2-3 kubki na wystarczą), ale pamiętaj o wodzie mineralnej, bo wszystkie herbaty odwadniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizka
droga 14-latko!W maju urodzilam sliczna,zdrowa coreczke wiec nie wydaje mi sie,ze spozywanie tego napoju ma wplyw na nieplodnosc.Zwaz jednak,ze masz 14 lat i to troszke za wczesnie na odchudzanie,gdyz twoj organizm jeszcze rosnie i rozwija sie.Proponuje picie herbatki i zdrowe odzywianie sie(duzo warzyw i owocow).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska 1989
hej Dziewczyny.. ja znalazłam tą herbatkę przypadkiem w sklepie spożywczy,. zapłaciłam za nia 6.99. (herbata grejfrutowa i do tego proszki.) widze same plusy. dzis mija dokładnie dwa tygodznie. zaczynam drugie opakowanie. TA HERBATA JEST REWELACYJNA. DOBRZE SMAKUJE I OGRANICZA CHęć NA SłODYCZE I NA PODJADANIE . SZCZERZE POLECAM. p.s ja przez dwa tygodnie diety. picia herbaty i 100brzuszków dziennie schudłam 2,5 kg, to juz cos. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasior89
Drogie Kobietki :) Ja piłam 3 lata temu tylko czerwoną herbatę, do tego codziennie brzuszki i zero słodyczy, efekt? Schudłam rewelacyjnie. Później przestałam ją pić i wróciłam do starych nawyków. Od tygodnia znów wróciłam do tamtych przyzwyczajeń, czyli kilka kubków czerwonej dziennie, kilka serii brzuszków i już widzę jak brzuszek się zmienia :) Jest jak najbardziej godna polecenia. Powodzenie wszystkim, które chcą schudnąć ;) Kiedyś piłam taką prasowaną w kostkach, obecnie ekspresową z sokiem grejpfrutowym z bio active, lecz chyba wrócę do tamtej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
Słuchajcie,mam dziwne pytanie....czy czerona herbata moze powodować depresje? ja kiedyś ja piłam i mialam taki spadek nastoju, ale wtedy nie skojarzyłam faktów. Od 4 dni pije ją znów i znowu cos dziwnego się ze mną dzieje jak wtedy i powiazałam sobie te fakty razem. Ale...czy to mozliwe? odstawiam od jutra,bo jestem prawie pewna,ze to przez herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol-a
W jakim sklepie można kupić taką herbatę w kostkach? Najchętniej w Warszawie ale internet też jest OK. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara 46
ja też spróbuję , ktoś się jeszcze przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara 46
Cóż, będę pić sama !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja piję czerwoną codziennie rano :) Zastąpiłam nią kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona, zielona, biała... Ty tylko herbata, szkodzić na pewno nie szkodzi ;) Ja preferuję czerwoną jeśli chodzi o smak, ale zieloną z dodatkami też nie pogardzę. Czerwoną piję prawie codziennie bo jest smaczna, nie jako wspomagacz diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja piję też yerba matę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara 46
Fajnie że pijecie a powiedzcie jeszcze czy ta herbata odchudza czy nie ? Bo ja wiąże z nią duże nadzieje na obniżenie wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Nie zauważyłam. Dla mnie to herbata jak każda inna. Chociaż kiedyś jak postanowiłam zamiast kolacji wypijać wieczorem tylko dzban tej herbaty to coś mi spadło, ale to raczej dlatego, że tych kolacji nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoRun
Ja też nie zauważyłam, żeby odchudzała. ALe za to bardzo smaczna jest :) ja pije codzień rano, teraz tę od Dilmah akurat mi podpasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonoherbaciana
piję ją od 15 lat. ważę 120kg. 15 lat temu ważyłam 65kg. uważam, ze odchudzające właściwoście herbat to zwykła ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie koniecznie ściema, jest mnóstwo przypadków wskazujących na to, że jednak jakieś właściwosci odchudzające ma.. ale weźmy tez pod uwagę, że każdy organizm reaguję inaczej... i proste, jeśli się jje dużo, i piję czerwoną herbatę, to niestety się nie schudnie, było by to za pieknę.. odpowiednia dieta + czerwona herbata, i efekty będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwona herbata faktycznie fajniue dziła na figurę. Ja piję tą: http://www.zakawowani.pl/pl/p/Pu-Erh-Slim-100g/167 To połączenie Pu-Erh, Yerba Mate, kawałków pomarańczy, jabłka i aromatu grapefruitowego. Nie dość, że fajnie działa na figurę, przyspiesza metabolizm to jeszcze jest przepyszna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka323232
Jak najbardziej działa, aby uzyskać najlepsze rezultaty trzeba ja pić pół godziny po każdym posiłku. Dzięki niej przestałam jeść słodycze od których byłam praktycznie uzależniona. Jeżeli chcecie zakupić dobrą czerwoną herbatę polecam sklep Herbit.pl. Ja tam się zaopatruję od pół oku i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna555
Sama czerwona herbata nie ułatwi pozbycia się zbędnych kilogramów, tak jak i suplementy diety. Dopiero przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach pomaga w walce z nadwagą. Tak jak ktoś wcześniej słusznie zauważył najlepsza jest ta w kostkach (np: ziolavita.pl/herbata-chinska-pu-erh-125g-meridian-p2386.html) Jest smaczna i nie ma typowego dla innych czerwonych herbat ziemistego posmaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy w czasach kiedy jesteśmy narażeni na wiele czynników środowiskowych. Jak z tym walczyć? Jak pomóc swojemu organizmowi na lepszą regeneracje, lepszą jakość życia. To proste, jedz zdrowo, uprawiaj sport, unikaj stresu! Jednak nie zawsze mamy czas na zastosowanie tych wskazówek.. Naturalne herbaty, oleje, zioła i przyprawy pomogą Ci utrzymać prawidłową harmonię życia. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą: 1000 smaków. To bogactwo Twojej diety, rozkosz dla podniebienia, lepsza jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się jeszcze wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt już jej nie pije ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pije czerwona herbi ,jestem na diecie i schudłam 5kg w dwa tygodnie ale raczej zawdzięczam ją diecie .Smak czerwonej mi pasuje ale nic poza tym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to prawda , że czerwona herbata jest moczopędna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×