Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czasem mi się wydaje

Czy dla facetów krew miesiączkowa jest obrzydliwa

Polecane posty

Gość kochamy się
Aha, nie myjemy się po seksie, ani wtedy, ani właściwie nigdy :P Używamy nawilżanych chusteczek dla niemowląt (super, polecam) i spokojnie sobie zasypiamy (okres mam bardzo skąpy) :) Zadnego zabrudzenia, klejenia się, czy czegoś takiego nigdy nie zauważyłam, więc pozdro jak widzisz - można się nie umyć po "apachu" :D A obydwoje jesteśmy osobami normalnie dbającymi o higienę, po prostu po seksie nie czujemy się brudni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adus
Dla mnie nie bo wlasnie kocham sie z moja kobieta ktora ma okresik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjkd
Dobry koń i po błocie pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tak teraz już nie
Kiedyś to robiliśmy podczas okresu, właściwie seks był codziennie, nie liczne wyjątki były od tego przez te kilkanaście lat, a teraz od roku- prawie nic, nie wiem gdzie jest przyczyna, być może przestałam być dla niego atrkacyjna, czas leci i nie wyglądam jak kiedyś... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem dobry
Emiś i Szoki mają tu rację, jeśli kobietę się pragnie, kocha czy chce z nią być to okres nie jest żadną przeszkodą!...sam wielokrotnie robiłem minetkę swojej partnerce podczas okresu, jak nie w tej dziurce to w drugiej:)))...zawsze można znaleźć jakiejś dobre miejsce do pieszczenia a sama krew nie jest obrzydliwa jeśli pożądamy, lubimy, kochamy swoją partnerkę...inaczej nie ma dobrego seksu i zrozumienia....nie wiem jak Panowie na to patrzą lecz bardziej interesują mnie opinie kobiet:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paew
mniam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary zbok
jestecie zbyt smaczne i podnicajace jak krew wam sie leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gb
Mogę być waszym osobistym tamponem,tak długo pieścić lizać smakować całować delikatnie ,aż krew nie przestanie lecieć i boleć pa Wasz smak boskiej kobiety i szczupłej to satysfakcja pa pozdrawiam Was kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swych facetów robicie c***y! Kochamy się podczas okresu lecz zawsze prysznic miejsc intymnych nawet gdy nie ma okresu. Jest przy badaniu zawsze ginekologicznym cipki i wspierał porody. Jest prawdziwym facetem a nie jakimś nie dorobionym. Dba o mnie i by nic mi się nie stało bo może być tak przy badaniu gdy jesteś sama i trafisz na zboka ginekologa. ...Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że są dwa typy mężczyzn,jednych to brzydzi i odstrasza,drugich pociąga,a z resztą gdy się kogoś kocha to raczej nie ma nic obrzydliwego,seks w trakcie okresu?wydaje mi się że może być przyjemny dla obu stron mnie zdarzało się zmieniać podpaskę przy moim mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaman

Napiłbym sie tej krwi 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 00:31, Gość a moj facet... napisał:

... nawet nie chce mnie tam dotknąć gdy ja mam okres. A zawsze mam tampona, wiec nawet by nie tknal mojej krwi 😞

A ja bym Cię wyssał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojemu mężowi to nie przeszkadza,mam dość obfite okresy i często zdarza mi się coś poplamić,majtki,prześcieradło to normalka.

Wcześniej w te dni często kochaliśmy się w pościeli ale skutki były opłakane więc teraz gdy mamy ochotę to kochamy się pod natryskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×