Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość interesująca

czy lumpeksy są opłacalne?

Polecane posty

Gość gość
Mam plan by otworzyć sklep z odzieżą używaną na wsi .Czy to będzie opłacalne ? Mam swój lokal ,wieszaki itp . Hurtownia by się znalazła , jak waszym zdaniem to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam planuje otworzyc lumpeks w kujawsko pomorskim prosze o jakies namiary na dobre hirtownie odziezy z anglii i wloch na www.joanna.rajkiewicz@onet.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobom pragnącym założyć swój sklep z odzieżą używaną polecamy zapoznanie się z ofertą sieci Family Shop. Jest to doskonała okazja do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej obarczonej niskim stopniem ryzyka. Podstawowe wymagania wobec partnerów: -lokal o powierzchni sprzedażowej od 50 do 200 m kwadratowych (lub większy) z dodatkowym zapleczem magazynowym, -środki finansowe na rozpoczęcie działalności – już od 5000 zł, -zaangażowanie, solidność, kreatywność, zdolność do kierowania personelem, komunikatywność, przedsiębiorczość, -nie wymagamy doświadczenia w branży odzieżowej – mile widziane doświadczenie w handlu (także jako pracownik) lub prowadzeniu działalności gospodarczej w dowolnej branży. Po więcej informacji zapraszamy pod numer 663 745 225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że są opłacalne tylko musimy dobrze się za to zabrać. Wybrać odpowiednią hurtownię odzieży używanej. Odzież używana z Anglii i Irlandii w niedrogiej cenie z tego co wiem jest przywożona poprzez hurtownię odzieży używanej: Http://www.werona.biz Myślę, że warto tam zajrzeć. Moja kobieta prowadzi lumpeks w Poznaniu i właśnie od nich dostaje odzież używaną. Mogę przyznać, że dosyć dobrze im się współpraca układa i w sumie nie narzeka jak narazie. Mówi, że odzież używana niesortowana, a i tak wysokiej jakości i bardzo często dostaje odzież używaną jeszcze z metkami. Także http://www.werona.biz -> polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam walizkę ubrań do sprzedaży, wszystkie z sieciówek roz. od 38-40, wyprowadzam się i nie chce zabierać takiego bagażu. Taki mój nowy początek. Jak myślicie jak to sprzedać, detaliczna sprzedaż zajmie za dużo czasu którego nie mam, wysłałam e-maila do paru hurtowni to dostałam wiadomość, że nie skupują od prywatnych osób. Za walizkę ubrań (oczywiście cena nie obejmuje samej walizki) chciałabym gdzieś 150 zł. Jestem z Lublina/Puław. Może coś mi doradzicie? myślałam żeby popytać w lumpach na ulicy ale trochę wstydliwa jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitkowiec
Witam wszystkich tych ktorzy chca sprobowac swoich sil w prowadzeniu dzialalnosci :) Kazdy biznes dobrze pokierowany przynosi pieniadze. Przez 2 lata zajmowalam sie dziecieca odzieza oraz akcesoriami, nowe i uzywane. Biznes jest dochodowy. Teraz zajmuje sie czyms innym, pracuje przez internet, na komputerze co daje mi wieksze mozliwosci. W zwiazku z tym sprzedaje cala zawartosc sklepu, hurtem, dla osoby ktora chce prowadzic taka wlasnie dzialalnosc. Lokal zostal juz wynajety komus innemu wiec teraz w ofercie jest sam towar. 500kg sortu dzieciecego, gatunek cream, sprowadzony z Anglii, wszystko wyprasowan, lezy poukladane w pudlach i czeka na wywieszenie na wieszaku. Sa to ubranka dla dzieci w wieku 0-7lat, czasem znajdzie sie cos wiekszego.. ok 100kg zabawek plastikowych, edukacyjnych, zabawki sensoryczne, jezdziki, pchacze, cwiczace male raczki, drewniane duze ukladanki - raj dla dziecka do 6 roku zycia. Do tego dochodzi jeszcze kilka innych gadzetow jak laktator, lozeczka turystyczne, zwyczajne lozeczka, zawieszki. Sprzedam w komplecie rowniez regaly - solidne, drewniane w pieknym kolorze, wieszaki skrzydlowe, rowniez wieszaki z systemem rurkowym przytwierdzane do podlogi - mozna je umiescic w dowolnym miejscu sklepu, wieszaki ruchome, wieszaczki na ubrania, przymierzalnia, ogromne lustra, manekiny dzieciece, kasetka Wszystko co potrzebne jest do dobrego startu ;] kontakt nitka84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja podobnie, kilka lat juz mam swój sklepik z odzieżą używaną i sprawdzona hurtownię www.odziezangielska.pl - nie mam żadnych problemów ze współpracą, czy utrzymaniem sklepu. Jesli towar jest dobry, to i klienci sie znajdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy lumpeks jest opłacalny? Pewnie tak, bo jest spore zapotrzebowanie na takie rzeczy. Tam też czasem można dorwać bardzo dobre ciuchy, więc pewnie dlatego są tak oblegane. Ale nie licz na jakieś wielkie zyski z racji sprzedanego jednego produktu. Jak sprzedajesz jakieś dresy za 10 zł to nie będziesz miała przebicia 5 zł. Raczej zyski za poszczególne rzeczy licz w złotówkach albo w groszach. No i dobrze jest mieć swój własny lokal, bo wtedy odpadają koszty wynajmu, które są najgorsze w takiej działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booo75
Moim zdaniem to bardzo opłacalny biznes. Jeśli masz możliwości to nie zastanawiaj się tylko od razu załóż DG i zacznij szukać dostawców odzieży. Nie zapomnij też o jakimś magazynie na te wszystkie ubrania. Musisz mieć miejsce w którym będziesz mógł je przejrzeć i posegregować. Jeśli na zapleczu lokalu nie będzie miejsca to możesz pomyśleć o małym magazynie np. z http://www.cobouw.pl/konstrukcje-ze-stali Ja mam sklep internetowy i coraz częściej myślę o wybudowaniu małego magazynu obok domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle. Sklep internetowy i magazyn obok domu? W jakim celu? Mało kto prowadząc taki e-sklep chomikuje towary w domu. Ze względu na dużą konkurencję jest spore ryzyko, że nie sprzedasz większości tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka90
Może na początek spróbuj otworzyć sklep internetowy ? Zaoszczędzisz wtedy na wynajmie lokalu ;) Moja znajoma niedawno otworzyła sklep http://hunny-bunny.pl/ i mówi że jest bardzo zadowolona :) Obsługa takiego sklepu też nie jest jakoś bardzo skomplikowana, jeśli się przyłożysz to szybko wszystko ogarniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sklepach internetowych są bardzo niskie marże. Nie wiem czy wyrobiłaby się z ZUSem. Wydaję mi się, że lepiej na początek otworzyć sklep stacjonarny a dopiero później przejść do Internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filclady
Witam poszukuje osoby do wspolpracy w prowadzeniu sklepiku z uzywana odzieza i zabawkami dla dzieci w Sosnowcu. Mam pod blokiem nowo wyremontowany tani lokal do wynajecia na wiosne ma powstac tuz obok plac zabaw jestem w stanie go wyposazyc jednak potrzebuje osoby do wspolpracy ktora ma jakies doswiadczenie w handlu. Moze znajdzie sie jakas chetna mama ktora tak jak ja ma cala szafe markowych ciuszkow po swoim dziecku? Bo wiem ze na start mozna sprzedawac swoje wlasne ubrania dopoki nie osiagnie sie 3-4 tys zl przychodu to nie trzeba sie rozliczac. Ktos doradzil mi zeby nie wchodzic od razu na kase fiskalna i vat ale czy to rzeczywiscie jest mozliwe? Bede wdzieczna za odpowiedz Pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa, mega :) ludzie kupuja w lumpach, ja prowadze i duzo osob przychodzi a to dlatego, ze mam fajne ciuchy, kupuje tu www.wilowscy.pl ludzie sie przekonali i jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek_L
Jasne, że są. Gdyby nie były, nie byłoby ich tak wiele. Otwierając sklep z odzieżą używaną nie trzeba zbyt wiele. Trzeba wynająć lokal położony w dobrym punkcie, zaopatrzyć się w dobrej jakości towar i oprogramowanie, przy pomocy którego będziemy obsługiwać sprzedaż, a to znajdziemy chociażby na stronie https://wfirma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, ja też mam taki pomysł, żeby otworzyć taki sklep, tylko że na wsi. W pobliżu nie ma żadnego, najbliżej w odległości 15 km w mieście. Dlatego pomyślałam, że może to dobry pomysł. Lokalu nie muszę wynajmować, mam swoją działkę przy głównej drodze, to już kosztów wynajmu nie ma. Tylko czy lumpeks na wsi sie w ogóle opłaca? Co myślicie, słysZał ktoś o kimś? Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil303303
NOWA PROPOZYCJA dla właścicieli ciuchlandow jak i osób sprzedających na Allegro bądź wśród znajomych odzież używana jak i nowa (końcówki serii) Kilka lat temu zajmowałem się sprowadzaniem nowej odzieży z zagranicznych outletow, teraz chciałbym poszerzyć swoją ofertę o second handy bo ostatnio pracowałem dla kilku fundacji za granica i nie chce tracić kontaktów Mogę dostarczyć Ci ubrania (Anglia, Włochy, Norwegia) Cream, klasa A. Na chwile obecna "nie bawię" się w nie sort. Zależy mi na jakości a nie ilości. Także końcówki serii z outletow (nowe ubrania z metkami) Ubrania pochodzą ze zbiórek, kupowane w większych ilościach jak również bezpośrednio z outletow. W przeciwieństwie do innych "importerów" nie ukrywam źródła pochodzenia I tutaj są dwie formy współpracy 1. ustalam cenę za każda sztukę / partie, nadwyżka ze sprzedaży należy do Ciebie (nie wnikam czy nowa bluzkę Zary wyceniona na 10 złotych sprzedasz za 50 czy 15) 2. Wspólnie ustalamy cenę a zarobek dzielimy na pol 3. Jestem otwarty na inne formy współpracy Jednym słowem, inwestuje w towar a zarobkiem dzielimy się po połowie (w przypadku rozliczenia numer dwa) lub ryczałtem jeśli opcja numer jeden. Kwestia terminu płatności do ustalenia. Docelowo szukam 10 osób z różnych części Polski a nie ukrywam ze później chce otworzyć hurtownie (mając już zaplecze w odbiorcach) ale nie będę inwestował w kilkadziesiąt ton ubrań nie mając pewnych kilku odbiorców :) Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana to napisz do mnie. Napisz proszę: 1. z jakiego województwa jesteś (chciałbym uniknąć sytuacji ze 10 osób z jednego miasta do mnie pisze) 2. Czy posiadasz sklep stacjonarny (ciuchland), czy sprzedajesz na Allegro 3. Jaka ilość i rodzaj ubrań Ciebie interesują (jednorazowo czy regularnie, jeśli regularnie to jak często dostawy) 4. Czy chcesz tylko odbierać towar dla siebie czy możesz być lokalnym "przedstawicielem" i np ja zamiast wysyłać 5 paczek do osób z województwa, wysyłam jedna Tobie a reszta już od Ciebie odbiera sobie rzeczy PRZED DOSTAWA MOŻLIWE WYSŁANIE ZDJĘĆ & WKRÓTCE MOŻLIWY ODBIOR OSOBISTY (Szczecin, Warszawa, Lublin) proszę o kontakt tylko powazne osoby które zmęczone są pseudo importerami. Jestem poważna osoba i interesuje mnie długoterminowa znajomość a nie szarpanie się Sadze, ze moja propozycja jest ciekawa alternatywa dla wszystkich pseudo importerów. Jeśli zaciekawił Ciebie pomysl, napisz. Maile sprawdzam kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazuo
Kamil303303 prosze o kontakt.. Nie ma Twojego maila...jak mam sie skontaktowac?? Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma miała lumpeks na wsi i nie poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uZ372UaSYp9W9Oj6pIRhR9a5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Poszukuje taniej sprawdzonej hurtowni na terenie woj.opolskiego   500747244

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geny
Dnia 28.08.2018 o 18:37, Gość Kamil303303 napisał:

NOWA PROPOZYCJA dla właścicieli ciuchlandow jak i osób sprzedających na Allegro bądź wśród znajomych odzież używana jak i nowa (końcówki serii) Kilka lat temu zajmowałem się sprowadzaniem nowej odzieży z zagranicznych outletow, teraz chciałbym poszerzyć swoją ofertę o second handy bo ostatnio pracowałem dla kilku fundacji za granica i nie chce tracić kontaktów Mogę dostarczyć Ci ubrania (Anglia, Włochy, Norwegia) Cream, klasa A. Na chwile obecna "nie bawię" się w nie sort. Zależy mi na jakości a nie ilości. Także końcówki serii z outletow (nowe ubrania z metkami) Ubrania pochodzą ze zbiórek, kupowane w większych ilościach jak również bezpośrednio z outletow. W przeciwieństwie do innych "importerów" nie ukrywam źródła pochodzenia I tutaj są dwie formy współpracy 1. ustalam cenę za każda sztukę / partie, nadwyżka ze sprzedaży należy do Ciebie (nie wnikam czy nowa bluzkę Zary wyceniona na 10 złotych sprzedasz za 50 czy 15) 2. Wspólnie ustalamy cenę a zarobek dzielimy na pol 3. Jestem otwarty na inne formy współpracy Jednym słowem, inwestuje w towar a zarobkiem dzielimy się po połowie (w przypadku rozliczenia numer dwa) lub ryczałtem jeśli opcja numer jeden. Kwestia terminu płatności do ustalenia. Docelowo szukam 10 osób z różnych części Polski a nie ukrywam ze później chce otworzyć hurtownie (mając już zaplecze w odbiorcach) ale nie będę inwestował w kilkadziesiąt ton ubrań nie mając pewnych kilku odbiorców 🙂 Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana to napisz do mnie. Napisz proszę: 1. z jakiego województwa jesteś (chciałbym uniknąć sytuacji ze 10 osób z jednego miasta do mnie pisze) 2. Czy posiadasz sklep stacjonarny (ciuchland), czy sprzedajesz na Allegro 3. Jaka ilość i rodzaj ubrań Ciebie interesują (jednorazowo czy regularnie, jeśli regularnie to jak często dostawy) 4. Czy chcesz tylko odbierać towar dla siebie czy możesz być lokalnym "przedstawicielem" i np ja zamiast wysyłać 5 paczek do osób z województwa, wysyłam jedna Tobie a reszta już od Ciebie odbiera sobie rzeczy PRZED DOSTAWA MOŻLIWE WYSŁANIE ZDJĘĆ & WKRÓTCE MOŻLIWY ODBIOR OSOBISTY (Szczecin, Warszawa, Lublin) proszę o kontakt tylko powazne osoby które zmęczone są pseudo importerami. Jestem poważna osoba i interesuje mnie długoterminowa znajomość a nie szarpanie się Sadze, ze moja propozycja jest ciekawa alternatywa dla wszystkich pseudo importerów. Jeśli zaciekawił Ciebie pomysl, napisz. Maile sprawdzam kilka razy dziennie.

Proszę o kontakt geny2021@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×