Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość interesująca

czy lumpeksy są opłacalne?

Polecane posty

Chcę otworyć lumpeks w łodzi..jak myślicie ile potrzebuję kasy??Znacie w pobliżu dobre hurtownie??Czy w ogóle interes się opłaca?Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dublinka
hej dziewczyny -kobiety mam zamiar w najblizszej przyszlosci otworzyc lumpeks w miasteczku ok.12-15 tys.ludnosci i z duzym rynkiem lokalizacja mojego lokalu w jesgo obrebie gdzie przez dzien przechodza przez to miejsce tys.mieskzncow jak i przyjezdnych z okolicznych wiosek,matreial sort pierwsza klasa czyli nowe z metkami badz uzywane bez sladow noszenia czyli z darow sort anglia irlandia do tego sklep interenetowy badz dodatkowo aukcje na allegro z ta odzieza reklama strona internetow reklama jakis plakat w miescie troche ogloszen w lokalnej gazecie,na przyciagniecie ludzi promocje typu pierwszy tydz.50%taniej przy nowej dostawie tez 50%taniej albo sztukia5-6zl.weekend kiedy najwiecej ludzi na zakupy przyjezdza kg.np.10zl.przecena 50% itd.pomysl mam ale problem nie wiem jak sie do tego zbrac tzn. sprawy formalne w urzedach mnie interesuja tzn.jak zarejestrowac firme jak ubezpieczyc jakie oplaty w zusie w urzedzie skarbowym w urzedzie gminy miasta narazie bedzie tam robil tylko moj facet ale jakie oplaty sa za pracownika jakie wymogi sanitrane jaki podatek czyli Vat od ciucha jak ubzepieczyc lokal czy wynajac ochrone na noc jak zabezpieczyc sie przed osoba od ktorej wynajmuje lokal tzn.nie chce zeby nagle wypowiedzial mi wynajem albo podwiekszyl czynsz u nas kwota za mies.to ok.1000-1500zl.w dobrym miejscu czyli centrum miasta czy zainwestuje w remonta pomieszczenia osoba od ktorej wynajmuje zwroci mi koszty albo czesc tzn.rolety antywlamaniowe,kraty od srodk monitoring calego pomieszczenia. Prosze o pomoc moj email dublinka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję ...
W październiku pokazano mi ofertę współpracy przy afiliacji, dopracowałam temat, przygotowałam wszystko krok po kroku, szukam teraz ludzi, którzy chcą dorobic kasę i mają troche czasu. Piszcie na makemoneyoffice@gmail.com (zlikwidujcie spację w adresie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych ciągłych wyprzedażach chcesz zarobić?? dziwne to troche. Pytasz o sprawy banalne. Jak chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą skoro jesteś na tyle leniwa że nie chce się tobie iść do urzędów i popytać o to wszystko. Wiem że najlepiej jest mieć wszystko podane na tacy jednak myśląc o własnej działalności trzeba się troche nachodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dublinka
Wiesz natali nie oceniaj ludzi nie znajac ich jestem ok kilka tys.km od polski jakbym miala urzad pod reka bym zapytala uwierz ale nie interesuja mnie otwarcie interesu w irlandii gdzie jestem tylko w pl wiem powiesz mi ze mam przeciez google i wpisz to sobie to ci wyjdzie jak otworzyc firme uwierz mi i to mam zrobione i mam nawet znajoma ksiegowa ktora pracuje tu ze mna na miejscu i probuje mi cos pomoc ale ja w pl nie bylam od 2 lat ona od 5 wiec przepisy zmieniaja sie na bierzaca nie kazdy musi byc obcykany w temacie np.jaki vat na ciuchy czy jak sporzadzic umowe zeby nas ktos nie wykiwal nie chce miec podane na tacy ale widze ze zamiast pomoc to wolisz zgnebic typowy polaczek sorry ale prosze o pomoc powaznych ludzi znajacych siena tematyce ze ktos bedzie mial promocje nie znaczy ze nie zarobi w tyg.masz 7 dni a na promocje chce przeznaczyc dwa na przyciagniecie ludzi czasami trzeba stracic zeby pozniej zyskac i wyrobic sobie renome ale po co ci to mowi przeciez ty pani biznesmen wiesz wszystko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżką nie jestem i nie wiem gdzie mieszkasz, a na różnych forach jest wielu ludzi którym właśnie nie chce się ruszyć tyłka i dowiedzieć się podstawowych rzeczy. Więc jeśli Ciebie uraziłam to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dublinka
ok natalii reka na zgode ja tez sobie na za duzo pozwolilam ale no wlasnie wrozka nie jestes wiec nie krytykuj :)za nim sie nie wglebisz w temat wiec czy teraz jestes wstanie mi pomoc???;)pisalam cos na innym forum niby cos wiem ale nie rozumiem to o podatku tzn.ide do us i tam mam wybarc podatek liniowy vat albo jakis tam ktory jest najlepszy i czym sie roznia czy mozecie mnie dziewczyny naprawde od poczatku wglebic w temat odnosnie zalozenia dzialalnosci gospodarczej na lumpka i odpowiedziec na moje pytanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtwnie na śląsku
NA ŚLĄSKU SĄ PONOĆ BARDZO DOBRE HUTROWNIE Z ODZIEŻĄ UŻYWANĄ. ZA INFORMACJĘ CHĘTNIE ODWDZIĘCZĘ SIĘ FAJNYM PODARKIEM - CIUSZKIEM LETNIM - MARKOWYM. karlenka222@o2.pl z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulenta
Witam!Ze wzgledu na problem z znaleziem pracy w mojej miejscowości wpadłam na pomysł aby otworzyc coś swojego i właśnie bardzo powaznie myślę o ciucholandzie,tylko że szczerze mówiąc zastanawiam się czy w malutkiej miejscowości ma szanse powodzenia dos. na wiosce tyle że takiej większej.Mysle,że jesli tylko mentalność ludzi nie popsuje mojej planu to powinno być ok.ludzie nie mają na tyle kasy i jak widze w okolicznym mieście jest 6 takich sklepów zawsze są jacys ludzie,na nasze dzisiejsze czasy jakaś alternatywa.Nie jestem jeszcze na tyle zorientowana w temacie jeśli chodzi o hurtownie ale szukam dobrej hurtowni aby ceny nie były wysokie bo chciałabym miec ceny średnie bo uważam że ok40 zł za kilo to jest stanowczo za dużo jak na nasze warunki.Czy jest ktoś kto naprawdę może pomóc doradzić?moje gg 7488958 bedę wdzięczna za wszelkie wskazówki.Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która z Was ma taki sklep i dobrze na tym wychodzi? Poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwa sklepy i gdybym tylko miała inną perspektywe na pracę chyba bym to rzuciła.... Pieniądze z tego są nie adekwantne do tego ile trzeba się przyy tym narobić. To fajnie tylko wygląda kiedy się idzie do takiego sklepu i widzi się czyste pozawieszane ubrania i kolejkę do kasy, a rzeczywistość jest inna. Trzeba siedzieć do póżna grzebać w tych ciuchach, prać, prasować, a ludzie targują się o każdą złotówkę, kradną na dodatek na potęgę i mają pretensje o wszysto, o to że zimno, latem ze ciepło, a to za drogo, a to towaru nie bylo nowego, dlaczego nie ma nowego towaru kiedy jest wyprzedaż. Naprawdę trzeba mieć stalowe nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ulka
Hej ja też się zastanawiam nad takim interesem. Myślicie że można dostać dofinansowanie z UE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz do urzędu pracy i zapytaj bo w każdym mieście wygląda to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie mam zamiar otworzyć lumpeks w małym miasteczku jak macie jakieś namiary na rzetelnych dostawców (nie oszustów) w okolicy słupska i koszalina to bede bardzo wdzięczna. pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zaczynam dzwonić do tych których znalazłam, ale nie znam ich i boję się przekrętów. a zawsze lepiej korzystać ze sprawdzonych źrodeł. dziękuję z góry za dobre rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałaś już czy wolisz sort czy niesort?? spraawa dość istotna. Ja zdecydowanie polecam niesort, szczególnie w przypadku kiedy mieszkasz w mniejszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dublinka
hej dzis znalazlam ciekawy artykul i juz mi nikt nie powie ze lump sie nie oplaca tylko trzeba miec pomysl na niego i jego rozwoj do poczytania: http://biznes.onet.pl/czy-mozna-zarabiac-na-szmatach,18493,4400621,3030478,49,3,news-detal ale kliknijcie sobie od pierwszej strony bo wklejam link z ostatniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko ze nie piszą tam ile trzeba się narobić przy tym, ale zgadzam się ze stwierdzeniem końcowym że mieć jeden sklep się nie opłaca, wszystko zaczyna się robić opłącalne dopiero przy 4-5 sklepach. Jak tam dublinka twój sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dublinka
hej moj stoi w miejscu:) tzn.ciagle jeszcze w irlandii siedze i ciulam kaske puki jest okazja chce odlozyc jak najwiecej a interes planowalismy otworzyc od kolejnego stycznia ale nie wiem czy nam sie uda bo to wiaze sie z rozlaka ja tu w ie a moj z malym w pl przy interesie narazie ale ja nie chce sie rodzielac:)moj synus ma dopiero 2,5 roczku i nie chce zeby mnie cos minelo i tak w pracy teraz jestem po 8 godz.a przy wlasnym interesie to po 24 na dobe zobaczymy jak to sie wszystko potoczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A mój pomysł załozenia komisu odzieżowego przerodził się w komis sukien ślubnych i wieczorowych ;-) Po trzech miesiącach mam ponad 120 sukien ślubnych i sporo wieczorowych. Na początku było ciężko ale już coraz więcej osób wie o komisie i pomału ale do przodu ;-) Teraz wiem że z moją lokalizacją (w sumie centrum miasta) na zwykłym komisie odzieżowym czy lumpeksie bym nie wyszła.W Lublinie jest tego za dużo i to wielkich "molochów" ale innym życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kupować w lumpeksach, ale tylko w tych gdzie można kupić prawdziwe perełki. W mojej okolicy jest ich kilkadziesiąt, ale większość nawet po świeżej dostawie nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Jest kilka które mają naprawdę super ciuchy, a są schowane w takim miejscu, że mało kto o nich wie. Dlatego moja rada dziewczyny: Zainwestujcie w reklamę! Taką, która nie jest droga a może być skuteczna. Co ? Google adwords - pozycjonowanie w wyszukiwarkach Zróbcie stronę internetową dla swojego sklepu/ albo załóżcie bloga Załóżcie profil na Facebooku! Moja znajoma za moim poleceniem tak zrobiła, przez pierwsze 3 miesiące miała większe zyski, które mniej więcej zrównywały się kosztami mini-reklamy. Teraz jej zyski przewyższają koszty reklamy, więc jest do przodu, a coraz więcej osób wie o jej sklepie.(Prowadzi sklepik od 2 lat więc miała jakiś tam punkt wyjścia!) Każdemu komu udało się to przeczytać gratuluję wytrzymałości :) OBY KAŻDEJ INTERES SIĘ POWIÓDŁ JAK NAJLEPIEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zamknęłam i mam wieszaki, system rurkowy do sprzedania po okazyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaN a te wieszaki to pewnie plastikowe? jak drewniane to ja chętnie kupię po okazyjnej cenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivka29
Hej,ja mam lumpeksik i powiem wam ze jest to oplacalne tylko wtedy gdy kupicie naprawdy dobry towar czyli cream,ja zaczelam od niedawna handlowac creamem i sa efekty.Kazdy woli kupuc fajna rzecz i ladna na czasie.Zapraszam na ivka29@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jescze system rurkowy do sprzedania chrom fi 25 , stan bdb 150x 8sz, 190x16szt,290x 7szt, 50x8szt,105x10x oraz ladę olchową 250x56 Jesli ktoś jest zainteresowany pisz aneczkanowak1983@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca24
hej, dawno tu nikogo nie było więc chciałam zapytać jak tam sytuacja wygląda? Jak tam wasze sklepy? I jeszcze jedno, u nas na bazarze facet rozrzuca ubrania - czyli nie potrzeba lokalu, więc już troche kasy odchodzi, rzeczy są u niego na sztuki np. bluzy po 4 bluzki po 2zł itd.. bazar jest 2 razy w tygodniu, trzeba założyć spółkę handlową i płaci się ryczałt no i chyba za miejsce na bazarze...czy ktoś może wie coś na temat takiego biznesu? Zawsze ludzie wynoszą od niego pełne worki więc musi mu się to opłacać...proszę o pomoc bo chodzi mi to po głowie. jeżeli ktoś ma jakieś złote rady to podaję adres email: ewelynka_15@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania odzież używaną sortowaną z Anglii. zainteresowanych prosze o kontakt aneczkanowak1983@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×