Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata 122

Jogurty - jakie lubicie?

Polecane posty

Gość Beata 122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka rozporka
Jogobella,Danona wszystkie i te homo i te danonki,pyszne,wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 122
Prosiłabym Was o wypełnienie ankiety (potrzebuje na zajecia) BADANIE JAKOŚCIOWE 1) Pytanie dotyczące typu użytkownika Jakie cechy ma typowy nabywca kategorii produktu jogurt owocowy (Marki Zott, Danone, Jogobella). Proszę zapisać tyle określeń nabywcy, ile przyjdzie Panu/Pani do głowy? Cecha nabywcy 1 .................... Cecha nabywcy 2 ......................... Cecha nabywcy 3 .................. 2) Pytanie dotyczące sytuacji zakupu lub użycia W jakich sytuacjach można korzystać z kategorii produktów jogurt owocowy (Marki Zott, Danone, Jogobella). Sytuacja 1 ....................... Sytuacja 2 ................................. Sytuacja 3 .............................. 3) Pytanie dotyczące wizerunku cech: Jakie cechy produktu przychodzą Panu/Pani do głowy, gdy pomyśli Pan/Pani o kategorii produktu jogurt owocowy (Marki Zott, Danone, Jogobella) ? Proszę zapisać tyle cech, ile przyjdzie Panu/Pani do głowy. Cecha 1 ................................... Cecha 2 ................................... Cecha 3 ................................... 4) Pytanie dotyczące wizerunku korzyści: Jakie korzyści przychodzą Panu/Pani do głowy, gdy pomyśli Pan/Pani o kategorii produktu jogurt owocowy(Marki Zott, Danone, Jogobella) ? Proszę zapisać tyle korzyści, ile przyjdzie Panu/Pani do głowy. Korzyść 1 ................................ Korzyść 2 ................................. Korzyść 3 ................................... 5) Pytanie dotyczące wizerunku korzyści związanych z doświadczeniem z korzystania z marki: Jakie doznania może odczuwać nabywca podczas korzystania z kategorii produktu jogurt owocowy (Marki Zott, Danone, Jogobella). Proszę zapisać tyle nazw doznań, ile przyjdzie Panu/Pani do głowy. Doznanie 1 ........................... Doznanie 2 ...................................... Doznanie 3 ......................... 6) Pytanie dotyczące korzyści symbolicznych. Co przychodzi Panu/Pani na myśl słysząc nazwę marki ( Zott, Jogobella, Danone) ? Myśl 1 .................. Myśl 2 ..................... Myśl 3 ............... 7) Gdyby jogurt owocowy marki ( Zott, Danone, Jogobella) był Twoim przyjacielem, to co byś mu polecił aby w sobie zmienił ? Zmiana 1 …………………… . Zmiana 2 …………………… . Zmiana 3 ……………………… . BADANIA ILOŚCIOWE 1)Badanie przeprowadzone na grupie ludzi lubiących jogurty. Ilość osób 2) Jak często sięga Pan/Pani po jogurt marki (Zott, jogobella lub danone)? 3) Kiedy sięga Pan/Pani po jogurt marki ((Zott, jogobella lub danone)? 4) Co powoduje że kupuje Pan/Pani jogurt marki (Zott, jogobella lub danone) 5) Dlaczego ( cele zdrowotne/dieta/inne), że je Pan/Pani jogurty marki (Zott, jogobella lub danone)? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 122
Wiem, ze jest tego sporo ale mam ogromny problem :/ bo do niedzieli musze miec to zrobione a jedynie na forach internetowych mozna spotkac ludzi o szerokim przekroju i dotego pomocnych... Bardzo prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest tak, ze cecha 1 dotyczy marki Zott, 2 - Danone itd., czy te cechy dla wszystkich marek, bo nie bardzo rozumiem... zreszta ja sie chyba nie kwalifikuje do tej ankiety, bo najczesciej kupuje Bakome. Danona nie lubie - za slodkie i za moalo owockow w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylciooooo
jogurt naturalny Danone ze zbożami jogurty Onkena (gł. marcepan, pomar,orzech laskowy) oraz dr oetkera - chyba zimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieetka
ja nie lubię jogurtów.. dla mnie są za słodkie i jakieś takie sztuczne..do tego mają cukier zdecydowanie wolę kefiry ..bez dodatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Beata 122------> Jogobella to nie marka, a wyrób niemieckiej firmy ZOTT. Wyroby te produkowane są również w Polsce dokładnie w Opolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam pisac, ze Jogobelle produkuje Zott, ale ktos mnie uprzedzil :) jogurty - pychota, nie ma w nich nic sztucznego, jak ktos pisal wyzej, Lactobacillus delbruckii oraz Streptococcus thermophilus, sama natura, cukier tez jest naturalny, z burakow cukrowych :) chociaz ostatnio wole serki homo z Danona, o nazwie \"szarlotka\", z jablkami i cynamonem, swietny pomysl z tym cynamonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Zott też robi jogurty o smaku zapiekanego jabłka z cynamonem:) bardzo smaczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te pytania
są jakoś dziwnie sformułowane :o aż się nie chce na nie odpowiadać :p nie można by jakoś prościej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te pytania
" wizerunek korzyści " :o " kategorii produktu jogurt owocowy " Tzn. ? :o ( być może jestem za tępa na tą ankietę :D ) No i przede wszystkim - jogurt nie może zostać moim przyjacielem, nie przyjaźnię sie z nabiałem :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam praktycznie wszystkie smaki jogurtu Activia :) Pyyyycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Activię robi DANONE, a ten niestety ma najwięcej świństw w swoich produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jadam kupnych
jogurtów bo sa pełene chemii:-oTe robione w domu są zdrowe ale niestety czaschłonne,z mlecznych rzeczy wole naturalne kefiry,sa o wiele zdrowsze od tych słodkich,jogurtów,z owocami:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna cotta Jogobella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
nie jadam kupnych------> jeśli chce Ci się to napisz tutaj jakiś sprawdzony sposób na jogurt domowy; zapewne nie tylko ja będę Ci wdzięczna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jadam kupnych
ja korzystam z tego przepisu:http://pychotka.pl/pychotka/index.php?option=com_content&task=view&id=1405&Itemid=140&mosmsg=Ju%BF+dzisiaj+g%B3osowa%B3e%B6+w+tej+ankiecie%21 Taki domowy jogurcik smakuje mi o wiele bardziej niż te kupne,na pewno jest od nich o wiele zdrowszy,pozbawiony konserwantów i innych świnstw:-oPrzyrządzając taki domowy jogurcik wiem co do niego daję,jestem pewna jego skladników,po prostu wiem co jem;) Pozdrawiam i życzę amcznego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Bardzo dziękuję:) jeśli tylko mogłabyś napisać jaki to jogurt naturalny z kulturami bakterii, który Ty dodajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jadam kupnych
najczęściej dodaję jogurt naturalny firmy Bakoma lub Mlekovita.W sumie moze byc jogurt dowolnej firmy,wazne aby miał żywe kultury bakterii,byl bez cukru i innych dodatków(owoce itp.)No i oczywiscie bez konserwantów,prawda jest taka,ze te wszystkie słodkie jogurty owocowe sa najbardziej konserwowane:-oJeszcze jedna zaleta jogurtów robionych w domu jest to,ze mogę go albo zjeść bez owocowych dodatków albo dodać do niego dowolne owoce lub ziarna zbóż(tez jest pyszny)Najczęściej dodaję do domowego jogurtu truskawki(latem świeże,zimą mam mrożone zerwane z działeczki)Czasami po letnich wyprawach do lasy dodaje do niego jagody.Dobry tez jest z malinami.niekiedy dodaje do niego też banany ale jednak najbardziej smakuje mi natutalny,bez dodatków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
A jak dużo jogurtu wychodzi z tego przepisu, który podałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak spekuluję
nie jadam kupnych ---> A gdyby tak jeszcze zaopatrzyć się w osobistą krówkę mleczną, co ? ;) w końcu nie wiadomo, czym je tam karmią, może np. mączką kostną z siostrzyczek :o No i krowy się teraz karmi " profilaktycznie " :p antybiotykami ( bo dojarki to nie są jednak ludzkie dłonie i często ten cały sprzęt wywołuje zapalenie wymion ). Czy antybiotyki przenikają do mleka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Uwielbiam Bakomę,kawowe jogurty są świetne,oprócz tego te z kawałkami owoców(te większe)Lubię też Zotta,ma dobre jogurty,jednak cosię stało z jogurtem"Książęcym"Tragedia,że go nie ma.Ogólnie bardzo lubię jogurty kawowe,straciatella,waniliowe.Danona też lubię,szczególnie waniliowego ale bez przesady,traktuję go normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jadam kupnych
mnie osttanio wyszło 14 takich małych kubeczków po jogurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wogóle nie jadam jogurtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Spekulacje, spekulacjami natomiast ja jestem zdania, że należy wybierać mniejsze zło nawet w doborze pożywienia dlatego zainteresował mnie temat jogurtu robionego samodzielnie:) 14 kubeczków to całkiem sporo i odpowiednia ilość, bo przeczytałam tam, że taki jogurt można przechowywać 2 tygodnie:) nie jadam kupnych-----> dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak spekuluję
Agniewicz oczywiście masz rację - z tym żeby wybierać mniejsze zło :) tylko mnie już chyba troszkę ten zapał ostygł ;) a jogurt robię czasem sama już od wielu, wielu lat :) czasem też piekę swój chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jadam kupnych
ja takze wole wybrac mniejsze zło i majac do wyboru jogurty kupne(nietety z konserwantami) a jogurty domowe to wybiram te drugie chociaż jest troche roboty przy ich przyrzadzamiu ale co tam!Gotować cos i tak trzeba a taki jogurt jest zdrowszy i wg mnie smaczniejszy niz te kupne:-PNo ale co kto lubi;)Ja lubie te domowe i tyle;)Pozdrawiam i życzę smacznego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×