Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vnv

Przepadam za seksowna bielizną

Polecane posty

Przepadam za seksowną bielizną....................naga kobieta jest aseksualna...... wyobraźnia to jest to, tajemnica............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam seksowna bielizne mojego faceta-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha znawcy
hmmm fakt seksowna bielizna jest hmm sexy:D tylko znowu to szufladkowanie i uogolnianie....to wcale nieprawda ze kobieta naga jest aseksualna....wiekszosc mezczyzn i tak twierdzi ze kobieta jest najslodsza bez dessous:) bielizna pobudza zmysly a nagosc pozwala sie tym zmyslom uwolnic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawal gnoja
powedziec ze naga kobieta jest aseksualna moze tylko rozgoryczony i zdegustowany zyciem prawiczek przesaiadujacy na tym forum 5 godzin dziennie i szukajacy tutaj milosci .... jestes zenujacy musisz odejsc jestes najslabszym ogniwem bazancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed ma rację - kawałek gnoja - jeszcze sie troche musisz pouczyć życia. Wszystko co odarte z tajemniczości,nie jest ciekawe. Jesz draże kokosowe z Biedronki,też kupujesz je luzem,bez opakowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawal gnoja
kolejny stulejarz-masturbator dla ktorego naga kobieta jest aseksualna . musiscie prawiczki wiecej siedziec na tym zjebanym forum , stulejarz pryszczaty onan bedzie mnie zycia uczyl :-o . jak mozna byc takim pojebaem zeby powiedziec ze kobiece cialo nagie jest asksualne ? moze nastepnym razem jak bedziesz trzepal kapucyna to wal gruche na innych stronach a nie z grubymi babami leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawal gnoja
Co wieczór nurzam si e w rozpuście.Czochram bobra pod lysinke T.Zubilewicza i strzelam martwymi plemnikami w zdjecie ubranej w lycrę tygrysicy SLD J.Senyszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi być miękka i półprzeźroczysta, musi współgrać z wypełnieniem.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobamisię
odpowiedź pana gnoja z 11.48,mam ładne ciało i nie mam pryszczy,mam stulejkę ale to nam nie przeszkodzi :) jesteś wojskowym ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupstwa
nagi czlowiek JEST ASEKSUALNY -> patrz plaze nudystow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, bywam na takich plazach i tam jest n a g a p r a w d a , a telewizja kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×