Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeStaat

kogo lubicie na tym forum?

Polecane posty

nie piszcie kto was denerwujem, bo nie chce tutaj widziec żadnych kłótni:) tylko kogo podejście się wam podoba bo np. daje dobre rady, jest zabawny itp. itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w iwec na mojej liscie sa: ale bujda pinkbunny foto zeta morfeusz oczywiscie podszywacze wszelkiej masci :) a tak na razie nic mi nie przychodzi do glowy jak sobie przypomne kogo jeszcze mam na tej liscie to napisze a ty autorze topicku zdradz nam kogo lubisz na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje typy to: *loża_szyderców *o rzesz *PinkBunny *maalutka no dalej ludzie co z wami? zapraszam do typowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest dziwne pytanie.....chodzi o to kogo lubicie właśnie z forum o życiu erotycznym(czyli jakby na to nie patrzeć zachaczam o tematykę tego forum:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zaCHacz o słownik ortogr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok więc typuję
pozdro600 przedłurzacz orgazmów gorrąca25(krrrrr:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem podkradamy ...........a Ty o mnie zapomniałeś? no mozesz to jeszcze naprawić ;) o kompance z jednej druzyny... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chujnia. bezapelacyjnie najlepszy humor i wysoka inteligencja na kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margarita bije sie w piers za moja ignorancie wobec twojej osoby oczywiscie ze o tobie pamietam i rowniez nalezysz do mojej listy moich ulubiencow amam nadzieje ze ta moja niesfornosc mi wybaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu od dawna, a lista nicków których używam jest nieogranicznie długa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj widze ktos tu sie zdenerwowal moze ty widzisz rozniece ale jak bedzie okres ze ciebie nie bedzie a ja bede to moge tobie zrobic niezlego gnoju tu i nie bedzie ci sie juz chcialo tlumaczyc ludziom ze to bylem ja twoj podszywacz !! i nie czepiaj sie bo jeszcze nie zaczolem sie pod ciebie podszywac dopiero moge zaczac i nic nie pozwala tobie mnie obrazac ja tego jeszcze w twoim stosunku tego nie zrobilem wiec oczekuje z twojej strony odrobine kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jest nowy:) wymyślony specjalnie dla tego tematu:) ale co tam...moja prawdziwa tożsamość chyba nie jest aż tak istotna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym ten nick jest nowy wiec bedziesz mogl sobie wymyslec inny nic ci sie nie stanie albo jak jestes do niego tak mocno przywiazany to zakop sobie go na ogrodku !! i bedzie tylko twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe znowu sie ukrywam :) nie ladnie a czemu nie chcesz sie ujawnic przez ten topic chciales/as sie dowartosciowac :D ze wszyscy ciebie lubia nie zartuje sobie tak zapytalem sie z ciekawosci dlatego nie miej do mnie zalu za ten zarcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banaczyk nie wiem o co ci chodzi ja sie nigdy z tym nie krylem ze kradne nicki i sie podszywam wiec nie wiem o co ci chodzi jak chcesz byc cfanszy niz jez to badz przezorny !! i sie nie czepiaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak miałby mnie dowartościowac ten topic?poprostu chcę się dowiedzieć kogo lubicie, bo wciąż piszecie tylko o tych kto was denerwuje, a nie o tych ktorzy sa naprawdę fajni jak np. o rzesz(jej teksty mnie rozwalają), czy pozdro600 na którą wszyscy jadą a w rzezcywistości z tego co czytam to bardzo wartościowa dziewczyna:) mogę podpowiedzieć że mój nick to bardzo krótki \"wyraz\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banaczyk hehehe ale mi powiedziales normalnie nakrylem sie nogami i z placzem ide do mamy sie poskarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banaczyk tylko ludzie chorzy psychicznie sie nie boja bo nie wiedza co imm grozi i nie o to chodzi ze cie strasze bo nie znize sie do takiego poziomu tylko cie uprzedzam :) lestaat tejemniczascia powialo jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha! kradne niki jeśli chodziło ci o to, ze w osobach ktore lubie wymienilem siebie to nie trafiles(aś), choc przyznam cwany pomysl.moglem wpasc wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×