Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeStaat

kogo lubicie na tym forum?

Polecane posty

Gość ukryję czarny nick
cachareL, co znaczy że Cię zblanowali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, kto Cie tak nie lubi? i za co? Az sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam wczoraj nic napisać heheheheheh "Twój dostęp do tego forum został zablokowany." PS.pewnie przez ten link:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co:o tylko żeby mi topicu nie skasowali przez to zdjęcie moderN in flagranti w czasie gdy buszuje jak lamparcica na kafe:D ps.nie drażnijmy lamparcic;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeStaat chodzą takie te, że moderN ma poczucie humoru i nie skasuje Ci topiku z powodu braku pasemek:P Ps. Moderia skąd mogłam wiedzieć, że to Ty moderujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulus czaka
jak nas stąd wyrzucą to pójdziemy na forum o2.tam można używać do woli.a jak i stamtąd nas wywalą to znajdziemy inne miejsce w necie.na kafe będą pisały same babcie z kółek różańcowych i dziadki moherki. Przykładowy temat będzie brzmiał: -Jak skutecznie oczyścić szczękę w szklance gdy zabraknie corega tabs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, to ja wyczucie mialam ze to moderia...uderz w stol a nozyce sie odedzwa, bez urazy moderia to taki zarcik byl jakich wiele:)O kurde, trzeba uwazac co sie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zulus----> ale poziom f 23 jest zenujaco niski, juz mnie nie smiesza 100-lejarze i ich w kolo powtarzane teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię Was wszystkich... a szczególnie pewną osobe która była pod pomarańczowym nikiem łoooo matko bardzo mi wtedy pomogła A najbardziej to lubie sie wtrącać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nr 1 to pozdro600 ofkors, z wiadomych wzgledow:D Lestaat🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja widzę.moja ulubienica mi macha:) czuję się zawsydzony:P o rzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a można głosować na moderatorki? tak więc ja lubię a przynajmniej darzę pewnym szacunkiem: moderN, pozdro600, lusesite, maalutką, kradne nicki, rany julek, gorrącą25, PinkBunny(choć się nie zameldowała na moje rozpaczliwe nawoływanie), o rzesz, chujunię, hep.... gdybym pamiętał jeszcze kogoś to pewnie bym go wymienił, bo jak przystało na początkującego forumowicza lubię wszystkim włazić w .... ekm..a co się stało z jurym?o właśnie go też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogronka głosy na siebie nie są liczone:)nie zostaniesz niestety uwzględniona jako kandydat do nagrody w dniu wielkiej gali:P no chyba że napiszesz pare postów pod pomarańczowym i zagłosujesz na siebie ponownie(wszyscy tak robią:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlip chlip:( [czarna rozpacz] ale madrze piszesz:P chyba tak zrobie zeby sie bardziej dowartosciowac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głosuję na winogronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogronka tak lepiej? wyręczyłem Cię wspaniałomyślnie:) bezzębna kim jest TMT? to chyba nie ten co pisze że ma 23 lata i ileś tam miesiecy i nigdy nie miał dziewczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siebie
siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się stało z jury
????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze, Prosze, bardzo ladnie Prosze - tylko nie robcie zadnej gali i nie przyznawajcie zadnych tytulow, bo znowu wszyscy sie pokloca i bedzie jedna wielka avanti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mnie lubi???? dziwnie sie ze jeszcze nikt mnie nie wymienił. tak w prawdziwym życiu uchodze za bardzo fajnom osóbke i wszyscy mnie lubią. z wyjątkiem honoraty, ale to juz inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie miała nigdy być zadna gala:) żartowałem oczywiście...a nawet jeśli by była to bardzo przyjemna bo bez fotek i rzucania błotem:)zobacz pozdro tyle postów i nikt się nie kłóci. raj normalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zochaaa, to Ty ta od swedzacej macicy?:):), hehehehe, no to w takim razie ja zywie do siebie pewna doze sympatii...za umiejetny dobor slow w okreslaniu sedna problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LeStaad, moze to Ty tak kojaco dzialasz na ludzi? Jestes dobrym hostem po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×