Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeStaat

kogo lubicie na tym forum?

Polecane posty

nikt tu nie rzuca błotem??? faktycznie...chyba zaniedbałam swoją robotę:( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej fuksiarzem roku:) jakimś cudem żadna pomarańczka mi jeszcze nie zachrzaniła topiku:)Pinky nawet nie próbuj.Napisz lepiej kogo lubisz bo zdaje się że jeszcze ni zagłosowałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napiszę bo co niektóre osoby popadną jeszcze w samouwielbienie:P lestaat jeśli myślałeś że wymienię Ciebie to sorry, że Cię zawiodłam..po prostu Tobie jeszcze nie obciągałam z połykiem więc nie zasłużyłeś na moją symaptię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinky rozgryzłaś mnie:), a bardzo nie lubie być rozszyfrowany.Zostajesz wyeliminowana z gali za kryptoreklamę i nie czucie bezgranicznej sympatii do autroa topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro wiem że to ty jesteś moim szanownym podszywaczem:) ale co fakt to fakt - lubie. kto nie lubi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię: purpurowego LeStaat:) przedlurzacza carerL Margotke elDiablo kafeteriję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy czyim pseudonimie był całus?:P lestaat👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wylewny:) mogę obcałować wszystkich na kafeterii:) inni mogą każdemu \"obciągać z siarczystym....\" to ja mogę rozdawać 👄. wolny kraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, Pinkus? Ja Podszywaczem, toz ja nigdy sie nie podszylam pdo nikogo ...i jeszce taki brzydki tekst o psioszce?:o To nie moj poziom podszywu...:oJa to pisze o rodzynach i obciaganiu z wypluciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak pozdro a smoki z krzywymi zębami były w tej bajce?:P to pewnie kradne nicki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pewien czarny nick i kto uważnie czyta różne topiki wie jaki:) ale to wstyd kogo lubię więc pisze pod tym:P pozdro600 kradne nicki Titillated jury PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
que pasa, zabij mnie, nie znam Twojego innego czarnego, chyba ze to Ty Bunny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeee:( mój topik spadł na dno forum razem z tymi o penisach gigantach i innych niestworzonych historiach:o chyba zaraz zrobię podliczenie głosów to może wywołam jakieś zamieszanie i trochę odżyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, no widze, ze sprawy sie kiepsko maja, moze to przez lige mistrzow:D, choc to kobiece forum, wiec w sumie nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co to juz nikt nikogo nie lubi myslalem ze wiecej ludzi sie wypowie na ten temat i nie powiem jestem rozczarowany bo zaledwie kilka osob napisalo ze mnie lubi chyba bede musial zalozyc swoj topick \"kogo nie lubicie na tym forum\" to moze w koncu bede w czolwce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×