Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeStaat

kogo lubicie na tym forum?

Polecane posty

Zrób to bo na nic innego cię nie stać. Znajdź w końcu swoją tożsamość, będzie ci łatwiej. Bo narazie nie wiesz kim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestescie naiwni
no nie mogę!!!!!!!!!!! pinkbunny, o rzesz i pozdro600 to jedna i ta sama osoba!!!!!! zacznijcie trochę myśleć w końcu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość que

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziwia mnie twoja wnikliwa analiza mojego portretu psychologicznego jestem zdumiony i przerazaony bo nie wiem na jakiej podstawie takie wnioski wysunoles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdro i o rzesz to ta sama osoba...hmmm, cos w tym jest ale nie do konca:) Natomiast mysle ze biedna Bunny sie obrazi za podobne insynuacje i utozzsamianie jej ze mna:)Chyba sie domyslam kim moze byc Le staad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dalej pozdro600 strzelaj:)ciekawe czy Ci się powiedzie:)ok.ogłaszam więc konkurs:\"kim jest LeStaat\"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banaczyk juz daj spokuj bo mnie zaczynasz meczyc jak sam sobie nie mozesz dac rady ze soba to taj chociaz spokuj innym bede wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł, ja to np lubię............... Lożę Szyderców :D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeStaat zgadzam się z Tobą
o rzesz zdaje sie być wporzo i maalutka też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł joł..... mogę się przyłączyć do szanownego grona;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli cię uważasz, że cię męczę to daję spokuj, rozmawiaj dalej (w większości przypadków sam z sobą) z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie, dlaczego mówiąc o swoich problemach mówisz do mnie. Ja niem roz\"wielokrotnienia\" jaźni, ja nie podszywam się pod innych, ja mówię w swoim imieniu. Ja nie mam problemów to ty je masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziwiaja mnie twoje wnioski czemu podejzenie ze sam ze soba rozmawiam ?? bardzo mnie to interesuje wiec prosze o wyjasnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeStaat to kradne nicki
albo hep!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie podejrzenia,że ja to pozdro (moję zęby są proste:D ) a o rzesz to nawet nie wiem kto to:) no chyba że to też pozdro tak jak LeStaat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pinkus, dementowalam jak moglam te pomowienia o nasz wpolna tozzsamosc...La Staad to nie ja, mysle ze La Staad jest facetem i lubi czesto zmieniac nicki, choc ma kilka bardziej znanych...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszysz mnie swoimi spostrzezeniami na moj temat a to jaki jestem bodz to jakiem mam problemy nie wydaje mi sie powinno ciebie interesowac i dla twojej jasnosci podszywam sie zeby denerwowac takie osoby jak ty i robie to z dzika sadysfakcja bo jak wiekszosc dajesz sie podpuscic i chodzby dajesz sie wciagnac w taka glupia rozmowe jak teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajta spokoj chlopaki, kazdy ma jakiegos bzika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za zamieszanie:) kto jest kim w końcu?moje zdanie jest takie: loża to kradne nicki, pozdro to tygrys, chochlik to banaczek, podczas gdy banaczek to o rzesz,gabi to julek a lestaat to bunny:D no i topic upadł...bunny rozwiązał wszystkie zagadki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe pinkbunny juz zdalas na 2 stopien detektywa mozesz isc juz pracowac w policji w dochodzeniowce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo wielkie, oklaski!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki odpowiednik wildsteina
lusesita gorraca25 fenti hygenista i wszyscy niezli podszywacze...hehe, szczegonie Ci z Wrocławia wspominajacy o Grunwaldzikim i akademikach na Wittiga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej bunny
kim jest hep w takim razie?:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje typy to
samobójca rany julek a ja mam 25 lat zawsze dają najlepsze rady!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×