Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeStaat

kogo lubicie na tym forum?

Polecane posty

Gość gość
Ty to podszywka, tamten zna tylko 3 slowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam ze wszyscy tu zgromadzeni nie sa godni polubienia bo na wzajem robicie z siebie debili bo albo piszecie pod pomaranczowymi nickami bo wstydzicie sie swoich wypowiedzi albo zakladacie nowe czarne i obrazacie sie na wzajem banda sflustrowanych debili dowartsciowujacych sie swoja wyobraznia az czasami przykro sie czyta to co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczkaaa
ja lubie pozdro loze szydercow kradne nicki samobojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli o mnie chodzi to
nie będę tu robił żadnego "namedroppingu" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im bardziej srfustrowany jest debil który się wypowiada tym lepiej się to czyta!:D chyba Ci się coś pomyliło Hogata...albo tylko się z nami drażnisz... ps.odkryłam nową prawdę!: Hogata. to LeStaat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teraz swoja wypowiedzia udowodnilas mi ze mam racje bo sama siebie i innych tu obecnych starasz sie usprawiedliwic a nie zmienia to faktu ze jestescie zalosni bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jeszcze uważa
ze wszyscy BEZ WYJATKU są tu żałośni ręka w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ wpisuje sie, jestem zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna żałosna
🖐️ i hogata mnie nie musiała mnie o tym uswiadomic ,sama od dawna o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się!!! - pozdro jest żałosna:D a ja zaraz po niej:) i jestem z tego dumna. Hogata ty nam chcyba chciałaś sprawić komplement takim stwierdzeniem? naprawdę jesteś kochana:D :) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham hogate ❤️, jest od dzis moja faworyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasiu, moze zalozysz topik, to cos Ci poradzimy:) W koncu takie porady to nasza specjalnosc, czyjemy sie wtedy z deczka mniej zalosni i to nas mile lechta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć \"kradne nicki\" to znowu ja BANACZYK (nawet mojego nic\'ku nie potrafisz przeczytać.), cytuję twoją wypowiedź z dn.04,03-14-40. \"smieszysz mnie swoimi spostrzezeniami na moj temat a to jaki jestem bodz to jakiem mam problemy nie wydaje mi sie powinno ciebie interesowac \" Ciekawe bo wcześniej napisałeś 04,03-14-14: \"banaczyk juz daj spokuj bo mnie zaczynasz meczyc jak sam sobie nie mozesz dac rady ze soba to taj chociaz spokuj innym bede wdzieczny\" Pytam więc kogo interesują cudze problemy. Mnie? .......... no może...........!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczuś.
Ja tam lubie: maalutka posdro600 Chochlika przedłurzacza orgazmów fenti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeStaat kimkolwiek jesteś:) to nie osoby, tylko wykreowane fikcyjne postacie:) To co mówicie nie ma dla mnie żadnego znaczenia, nie boje się zdania innych, cokolwiek ktoś powie, to będzie jego prawda i zawsze się zgodzę bo to nie mnie dotyczy. Podoba mi się to co pisze misze złośnisie- wyjaśniam- myśli po swojemu i jest to osoba nieprzystosowana podobnie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj waj geszeft
KOCHAMY PODSZYWACZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pewien czarnu nick
ale się wstydzę:P : lubię pozdro600 (choć podobno obciaga z połykiem:P ), kradne nicki(choć to słodki analfabeta), przedłurzacza(choć to stary cap:D ) i maalutką(choć ni chuja nie rozumiem o czym nie raz gada;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pewien czarnu nick>>> nie wstydź się;) jesli czegoś nie rozumiesz wystarczy zapytać:) mogę wyjasnić a nawet narysować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie moze pomoge....... a lusesita ma zaje....nick;)) pozdry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie lubie
Chochlika:/ wiem że mój głos się nie liczy ale nie mogłem się powstrzymać. ktoś ją nieźle podsumował na jednaym topicu i od tej pory patrzę na nią inaczej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo byc kogo lubisz
nie zasmiecaj topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×