Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeStaat

kogo lubicie na tym forum?

Polecane posty

A kim jestes? Ja Cie nie znam, a wiec i lubic nie moge ;) Gdybym Cie znala, wowczas moglabym powiedziec, czy lubie Cie czy nie :) tak...poprzez reminiscencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bujda hehehe ale ja lubie meczyc po to zyje :P ale teraz dalas mi rozkmine co moglem mowic i w jakie sytuacji ze tak to odebralas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lestaat prawdziwy: pamiętam że gadałeś pod tym nickiem takie głupoty że aż przykro było to czytać. dlatego zagarnałem nick i podszyłem się pod Ciebie robiąc przy tym z Ciebie jeszcze większego idiotę. Ale to było dawno. Gdy postanowłem założyć ten topik potrzebowałem jakiegoś nicka..po co tworzyć nowy jeśli można z powodzeniem posługiwać się już istniejącym? tak wiec nie wypieram sie że go ukradłem...co z tego? trzeba było go zabezpieczyć zanim zrobił to jakiś podszywacz... i nie nazywaj mnie biedakiem bo to nie mi sprzątnięto sprzed nosa takie zgrabne pseudo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię pozdro600, bo to inteligentna i otwarta suka lubie tez Beate B., ale absolutnie nie za wypowiedzi na tym forum, lecz za to że jest najseksowniejszą kobietą świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe 🖐️ docent, widze ze wstales. Ja bede poznym wieczorem dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Pucia...
Pucio :) mua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pozdro600 to moja ulubiona otwata i inteligentna suka:):):) wielka sympatia i sentyment do przedłużacza specjalne wyróżnienie dla tureckiego:P wie za co:P ale najbardziej w świecie i tak uwielbiam Chochliczka😘 :D:D:D p.s. trochę mnie nie było wiec nie jestem na bierząco z nowymi twarzami, ale jak rozeznam to dorzucę jeszcze parę głosów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh my God:O Modi - jak mogłam:( może dlatego że nie chciałam sie podlizywac:P:P:P przecież wiesz że Cię b. lubię 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniese se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że podniesiony :) I... ach.. te kradzieże nicków. Bolesne i głupie. Wprowadzać zamieszanie to może być fajne, ale głupie i małe równocześnie. A ja z kim lubię gadać? Morfeusz Czarniejszy Maalutka Margaritta Myszkaruda i jeszcze pewnie kilka osób, ale tak trudno spamiętać nicki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka
a ja lubię panów: Czarniejszy niż mrok Długo i dobrze Szybko i długo Przedłużacz orgazmów Pojebus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię bujdę, tylko, że teraz, jak coś znalazła, to przestała pisać... ;) Zochaaa mnie fascynuje swoimi pomysłami. Pozdro ma dużą wiedzę, z którą potrafi dzielić się ze wszystkimi. Jestem fanką Rolnika z kropką, bo naprawdę potrafi każdego smutasa pocieszyć lub rozbawić. Myślę, że wszyscy są fajni, ale za krótko tu jestem, bym zdązyła innych lepiej poznać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×