Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sukinkotka

Czy podoba Wam się ta dziewczyna? Skala 1-10...

Polecane posty

Gość sukinkotka

I co byście sobie pomyśleli, gdybyście ją zobaczyli na ulicy???:) Bo chciałabym się zrobić w jej stylu :D co prawda ona jest z pewnego serialu i już taka "zrobiona" ale to nic... oto ona: (CHODZI TYLKO O TA BLONDYNKE ;) ) http://www.romantica.pl/src/mendoza/d_1.jpg http://www.romantica.pl/src/mendoza/d_2.jpghttp://www.romantica.pl/src/mendoza/d_5.jpg http://www.romantica.pl/src/mendoza/d_9.jpg http://www.romantica.pl/src/mendoza/d_17.jpg http://www.romantica.pl/src/mendoza/d_24.jpg http://www.romantica.pl/src/mendoza/d_25.jpg http://www.romantica.pl/src/mendoza/d_23.jpg Błagam wypowiedzcie sie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiax
Brwi to wyskubala na zero i namalowala od nowa. Skora: dziewczyna przesadzila z solarium i zbyc ciemny podklad ma. Poza tym mila, ale za bardzi wymalowana. Na 5. Ale chyba bierzesz pod uwage pewne modyfikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceniam na 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalna...po ulicach takie chodza....to trzeba az sie na taka \"robic\"?????????nie wiem co ona takiego szczegolnego w sobie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daję 5 punktów. Ładna dziewczyna, zero oryginalności. Na ulicy nie zwróciłabym chyba specjalnej uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek bez fasolek
gdzie te zdiecia wyszarpalas z serialu brazylijskiego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukinkotka
A o jaką modyfikacje Ci chodzi? No niewiem... jest bardzo śliczna i to jest własnie ideał dziewczyny dla mnie... tzn chcialabym tak wygladac bardzo. Martwi mnie tylko ze mam jasne małe oczka a ona takei duze ciemne magiczne... Ja ja tam oceniam na 10 ale dzieki za wypowiedzi :) dawac wiecej kochani :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek bez fasolek
mam tylko jedno pytanie czy chcesz sie zrobic tak jak ona czyli przefarbowac wlosy i wykubac bri czy moze wchodzi w gre operacja plastyczna bo to twoja idolka z ulubionego serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje jej 4
to co powyzej i jeszcze za bardzo puculowata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiax
Zapomnialam dodac ze ona nie ma w sobie ani kszty oryginalnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian jestem
Troche to ona Dode przypomina, fajna dziwka na jedna noc. Ja bym jej 9 dal, tylko troche popalona w solarium, ale na niezlego lachociaga wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukinkotka__
z wenezuelskiego ;):D komus tak bardzo spodobal sie moj nick ze musial zabrac?:P a czemu nie ma wg was oryginalnosci? wlosy mam niemal takie jak ona... cera jasna ale moge opalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie soczewki kontaktowe w kolorze hazel albo dark brown... Wiecie, że ja w ogóle nie zwróciłam uwagi na jej oczy? Raczej na brwi i usta i na obróżkę na szyi, bo bardzo podobną widziałam niedawno na allegro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzty
!!!!!!!! nauczcie się wreszcie pisać bez błędów ortograficznych lenie patentowe :D , a później sie wypowiadajcie, oceniajcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiax
Po co opalic???? Dziewczyno jesli chcesz wygladac jak tysiace BANALNYCH lasek bez wyrazu o blad wlosach....to "zrob sie" na ta aktorke, bo cos widze, ze Cie nie przekonamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukinkotka__
gosiax spokojnie... nie ze nie przekonacie, tylko ona bardzo mi sie podoba :) a co wg Ciebie powinnam ze soba zrobic? jestem natury szwedki, słowianki... blada, jasna cera jasne i małe oczka :( zle mi z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka uparła się, że i tak zrobi po swojemu, chyba tylko potwierdzenia swojej decyzji tu szuka. No ale pewnym typom, w stylu Mariana, może się taka lalka podobać - jako lachociąg i dziewczyna na jedną noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiax
Sorry, juz sie nie odzywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukinkotka__
wiec mam byc brzydka zeby byc z kims na stale?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka
Laseczka całkiem ładna , dałam bym 7;) Ale strasznie zrobiona, no i te sztuczne piersi blee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu od razu brzydka? A wydaje ci się, że tylko takie puste, spalone słońcem i wytapetowane kobiety są ładne? Jeżeli tak według ciebie jest, to ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukinkotka______
gosiax zle wzielas moja wypowiedz :D mow wlasnie co powinnam zrobic z uroda szwedki ... slowianki :) i wcale sie nie uparlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozesz byc po prostu soba? Musisz byc kopia kogos? Sadze ze stac Cie na wiecej... Taka solara i kilogram fluidu nie sluzy dobrze cerze, wiesz? Ona za 10 lat zrobi sobie plastyka a Ty bedziesz zmarszczki przypinac agrafka za uszami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda szwedki...popatrz moze na necie, na stronach agencji reklamowych, czy mody, poogladaj sobie modelki...duzo jest dziewczyn tzw nijakich bez zrobienia...jasna skora, jasna oprawa oczu itd, ale wcale nie musisz sie wypacykowac jak ta aktorka zeby ladnie wygladac...wrecz przeciewnie, do Twojego typu urody taki styl by nie pasowal. Radzilabym delikatnie podkreslic urode....zgaszone blondy i brązy zamiast wlosow jak jajecznica i czarnych narysowanych kredka brwi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukinkotka______________
Gość gość
ha, widzisz, tylko ze te dziewczyny to zupelnie inny typ urody niz Pani z pierwszych linkow. Ta aktorka to blondynka ale o poludniowym typie urody ze tak powiem...duze ciemne oczy, wydatne usta, oliwkowa cera. Nie wiem czy by pasowal Ci taki image. Mnie osobiscie te dziewczyny na ostatnich zdjeciach w wiekszosci nawet podobaja:) Moze powinnas sie udac do wizazystki? Taka wizyta nie jest koszmarnie droga, a moze by doradzila Ci kobieta makijaz, kolory ubran i fryzure.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukinkotka______________...
pozdro600 już byłam :) i wszyscy mi radza ubierac sie w blekitne kolory, jasny jeans, malowac delikatnie blyszczykiem i lekko rzesy... :O A co Ty bys mi radzila pozdro600? Sama jestes ladna a ja lubie znac opinie innych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zupelnie inny typ urody, ladna to sie czuje czasami, wierz mi, jak dobrze popracuje nad soba:)Solarium u Ciebie raczej odpada..chyba sie opalasz na czerwono...jednak wazne jest zeby cera nie wygladala anemicznie i trupio blado, musisz poeksperymentowac z podkladem, warto zainwestowac w jakis drozzszy, ja osobiscie lubie max factor lasting performance albo maybelline. Warto czasem mieszac podklady, np. jasny z pastelowym...zeby nie przyciemniac cery, ale jednoczesnie ja ozywic.Najwazniejsze sa oczy, odradzalabym chyba czarny kolor tuszu i kredki czy eyelinera - lepszy bedzie ciemny brąz. Powinnas obrysowac oko (eyliner lepszy, ale kredka praktyczniejsza i latwiejsza w uzyciu) wlaszcza gorna powieke, tak zeby kreska unosila sie lekko ku gorze przy zewnetrznym kaciku oka, przedluz ja troche za powieke. Na dolnej powiece zrezygnowalabym z kredki, bo zmniejszyc mozesz oko, lepszy bylby cien np. brązowy, lekko roztarty na dolnej powiece.Kolor cieni do powiek - wg mnie blekity, fiolety i brązy. Powinnas poczytac o sposobie wykonywania makijazu oka, tak zeby je powiekszac, ja sie ciagle tego ucze, to nie takie proste:) ale sa pewne tricki i to naprawde dziala. Na ustach sie nie znam, bo sama raczej nie maluje....Generalnie zaden ze mnie ekspert, wszystko robie na wyczucie, ale czesto czytam tutaj:www.wizaz.plMysle ze tu ci pomoga - dziewczyny sie znaja na rzeczy , porad udzielaja tez wizazystki. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kity
Jaka uroda Szwedki?! To zwykła tleniona wenezuelka albo kolumbijka o ciemnej karnacji, milutka z wyglądu , troszkę francowata. Ładna, ale nic szczególnego, ginie w tłumie, no chyba, że wyjdzie z głębokim dekoltem, wtedy tam koncentrują się wszystkie spojrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvert
wygląd nie jest najważniejszy.Liczy sie osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×