Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy.

ciekawe

Polecane posty

Gość ciekawy.

Czytam te wasze wypowiedzi i sobie tak myśle ,tutaj są sami specjaliści w dziedzinie seksu,wiedza wszytsko o chujach,cipkach,odbytach,wibratorach,pozycjach,jednym słowem o WSZYTSKIM!!! Ale z drugiej strony jak sie tak na to patrze to mam wrazenie ze 99% osób biorących udział w tych róznych dyskusjach nigdy nie uprawiali seksu albo robili to arz czy dwa i uważają sie za "doświadczonych" .W końcu jaki normalny człowiek zadowolony ze swojego życia intymnego siedzi na forum i gada o swoim fiucie czy cipce.A może poprostu nie macie swojego zycia intymnego i to forum wam to zastepuje. Chcecie byc uwazanymi za lepszych jako znawcy tematu? ciekawe ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka rozporka
To są erotomani ,lubią dużo gadać a mało robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy się nie zastanawiałam nad czymś takim:) ależ masz problemy, istnienie w stanie niewiedzy to inteligencja - i niczego nie gromadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
z natury jestem taki że wszytsko zawsze mnie zastanawia od strony psychologicznej,społecznej,nigdy nie patrze na cos co jest i nie widzę tego jak inni ;] No niech ktoś sie wypowie z ludzi udzielających sie czynnie na tym forum ,chociaz nie lidze na wyznania bo kto raz skłamał bedzie kłamał dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą, i jednocześnie dochodzę do wniosku, że jesteś jednym z tych o których piszesz, bo też jesteś na tym forum i nawet TOPIK otworzyłeś........... a może otworzyłaśśś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Normalnie mnie rozszyforwałes/łaś ;] gratuluję ,widzę ze są tutaj też "mądrzy" ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Ale tak serio twoja teoria upadła ja nie posiadam 'czarnego' nicku nie czuje potzreby ciągłego wypowiadania sie na tym forum w temacie SEKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupstwa
kiepsko Ci stary wychodzi:) dlaczego tutaj ludzie siedza? dla rozrywki stary!! czesto w czasie pracy maja rowniez otwarte okienko na forum i czasami cos przeczytaja czy napisza, a wieczorem zamiast tv ludziska przed komputerem wola:) w zyciu normalnego czlowieka jest czas na seks i czas na inne rozrywki, co nie znaczy ze nie maja one nic wspolnego z seksem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec moze zamilcz na dobre, a my dalej bedziemy pierdolic 3 po 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspominasz o socjologii, psychologii a dla mnie to śmieszne co piszesz:) nie porównuję się do innych , są jeszcze bardziej porąbani, nie interesuje mnie czyjeś życie, ile razy i rozmiary taka wiedza nie jest mi do niczego potrzebna, jak można chcieć żeby wyobrażenie o mnie było uznane za lepsze? i od czego? bo przecież nie ode mnie, mnie tam nie ma:) i jeszcze coś Ci powiem, prawda to nie stwierdzenie a doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak Ci się nie podoba to przeczytaj wypowiedź \"o rzesz\". PS. Pomarńczowe, czy czarne? jakie to ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król nocnych melanży
bo tu same lamusy siedzą, normalny gośc jak ja bzyka , puka i sie nie zastanawia co i jak naturalnie mu to przychodzi, nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupstwa
krol nocnych melanzy ale mnie ubawiles:) a tak w powietrze rzuce pytanie: skad sie bierze mit o tym, ze osoba korzystajaca z internetu ma byc nieatrakcyjna, nietowarzyska, bez sukcesow erotycznych??? przeciez to narzedzie poprostu! jak telewizor, czy komorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
i ktoś tu sie oburzył ;] tak własnie steruję sie ludzmi mało inteligentnymi,wystarczy napisac zdanie w odpowiedni sposob by uzyskac odpowiednia odpowiedz ;] czy tego chcecie czy nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
czarne - bo zarezerwowałes nick by byc rozpoznawalnym jako stały bywalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaak zarezerwowałem sobie nick. Ha Ha Ha. Jakąś godzinę temu, może dwie ktoś próbował się podszyc pod mój (czarny) nick. No i co, że próbował. Nawet gdyby mu sie udało to co, przecież i tak nikt mnie nie zna i tak mogę za pięć minut zmienić nicka i udawać kogoś innego. Pamiętaj, forum jest po to abyś wyraził Swoją myśl, Swoje zdanie. Pod jakim nickiem je napiszesz nie będzie miało znaczenia bo i tak jesteś osobą nieznaną. Ja mam czrnego nicka ale zaręczam Ci, że tylko dlatego, że KTOŚ mnie podpuścił, dzisiaj dałem sobie z tym radę. Ale zapewniam, że kolor nicka nie ma dla mnie i (mam nadzieję) dla innych normalnych (nie koniecznie stałych użytkowników) tego forum wielkiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupstwa
steruje? a kim Ty tutaj sterujesz? nie rozsmieszaj mnie:) jedyne co uzyskales to przyciagnales uwage! to manipulacji CI jeszcze baaaaaardzo daleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wiecie co
coś w tym jest jednak , że ludzie którzy siedzą na forach itp często mają wiedzę teoretyczną , bo zamiast siedziec wsrod ludzi siedza na forum , np dzisiaj znajomi ida do klubu itp zapraszali mnie a ja wole siedziec w domu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobnie, znajomi siedza w pokoju obok i graja, a mi sie nie chce, wole tu siedziec i odswiezac co 30 sekund, moze to juz jakas choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Tak steruje.Zadajesz pytanie tak by uzyskac negatywna odpowiedz.Taka sztuczka jest używana przez polityków,dziennikarzy...a nawet w szkołach...to normalna sprawa ale trzeba czytac wiecej niz forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie są jednak istotami stadnymi ,a tu tysiące ludzi obcuje ze sobą wymieniając wspomnienia,opinie,nawet kłótnie prowadzą do jakiś przemyśleń ! I nigdzie nie bylibyśmy ze sobą tak blisko jak TU czy to kino,teatr,czy supermarket !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o yeahhej
masz racjcę tak więc kochajmy się tu i teraz ja biorę misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
tak synku "wylanczaj" sobie dalej,poczytaj jakąś ksiązke a nie tylko to forum bo Twoj jezyk an tym cierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Udaję Ciebie ale mam 42 lata więc napewno nie mogę być Twoim "synkiem", myślę, że mogłoby być odwrotnie. Jeśli chcesz (dziecko drogie) czepiać się moich błędów literowych, to zapraszam........ Przeczytaj to co Sam napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz jak to jest:D swoje wady widzimy NAJlepiej u innych, Ty piszesz \"arz\" i jakoś świat się nie zawalil z tego powodu, ani nikt nie ucierpiał, nie to żebym się czepiała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Głupota bije od was ;]. "arz" to LITERÓWKA a "wylonczam" to debilizm, gratuluje Ci ze w wieku 42 lat nie potrafisz napisac tak prostego słowa,wstyd mi za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Tak pozatym to bym sie wstydził mając takiego ojca,i dodam ze to nie są błędy literowe jak to ładnie nazwałes, a bład ORTOGRAFICZNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Dziecko drogie, z nerwów klawisze klawiatury (takiego zwrotu napewno byś nie napisał) Ci sie pomyliły. Prosiłem Cię, poczytaj Siebie i dopiero oceniaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaaa
Juz ci to wyjasniam!!! Wbrew pozora siedza tu ludzie którzy wstydza sie rozmawiac o tych sprawach z [partnerem cz nawet twarza w twarz z przyjaciółka!!!A tu mozna pogadac anonimowo poradzic sie itp!!!wcale sie nie uwazam za znawce tematu.dlatego tu nieraz wchodze.Mam troszke problemów z facetem a własciwie z jego erotycznymi potrzebami gadam tu z kobietami z ludzmi potrzebuje sie komus poradzic!!Zycia erotycznego udanego nie mam wiec nie wiem skad masz takie dziwne wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×