Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy.

ciekawe

Polecane posty

Gość ciekawy.
Dobrze tato.Uraziłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe 42 lata i brak tolerancji..................... ja mam podobnie i robię literówki i ortografy zaden wstyd jak sie szybko pisze.... trochę w tym wina klawiatury i wina............... to oczywiście moje zdanie...................wszędzie mile są widziani krytycy i spece wszelakiej maści.......ale jeżeli dzięki temu będziesz sie czuł lepiej to naści............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaaa
na forum niestety coraz czesciej pojawiaja sie pozerzy czy ludzie nie wyrzycii sexualnie wulgarni i hamscy!Kiedys to forum wygladało troszke inaczej!!Reasumujac ja poprostu nie potrafie o tych sprawach gadac z facetem czy kolezanka otwarcie wiec szukam tu normalnych ludzi którym moge sie poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Majkaaaa ,dziękuje za normalną odpowiedź.Jesteś bardzo mądrą kobietą napewno która czytając moje opinie zrozumiała o co w niej chodzi i nie znizyłas sie do "innych" obrzucając mnie błotem ;] PS. Tatusiu pokaż mi te moje błędy bo ja nic nie widzę :( chyba przegapiłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja kobietka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Tak coheed - masz rację, ale to właśnie ten dzieciak zaczął zwracać mi uwagę na moje literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupstwa
kolego jestes coraz zabawniejszy:) ja jestem specem od maniuplacji, takie mam wyksztalcenie i osobiste zainteresowania, moge Ci tylko powiedziec ze glupoty gadasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
tak, ten dzieciak, on jest taki straszny :( teraz mi smutno bo ja myślałem ze jestem geniuszem ,a on znalazł mój błąd i teraz sie podszywam pod jego nick żeby poczuc się lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pouczaj innych byś nie został pouczony..........liczy się meritum..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
"ale glupstwa kolego jestes coraz zabawniejszy ja jestem specem od maniuplacji, takie mam wyksztalcenie i osobiste zainteresowania, moge Ci tylko powiedziec ze glupoty gadasz" w sensie motorniczy tramwaju numer 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja kobietka
jak skonczycie te durne klotnie to napiszcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupstwa
do Majki: jestem zywym zaprzeczeniem tego co mowisz, nie wstydze sie rozmawiac ze swoja kobiete na te tematy, mam dosc niestandardowe zycie seksualne, seks nie stanowi dla mnie tajemnic, anie "wstydu". siedze tutaj dlatego ze mnie to bawi:) pozatym co to znaczy "siedziec tutaj"? robie rozne rzeczy na kompie, a to jest tylko jedno z wielu okienek! wielu tak wlasnie pewnikiem robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Nie skończymy,bo prowokacja sie udała ;].Miałem wędke,haczyk i przynęte ,a i rybki sie znalazły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja kobietka
ciekawy-> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupstwa
motorniczym a to dobre:) w pewnym sensie, jako metafora:) jestem specem od marketingu politycznego. to ja wymyslam te wszystkie bzdury ktore potem daja jakiemus pajacykowi pare punktow wyzej w sondazach poparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy sposób wyjścia z sytuacji jest dobry........................amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
taka ironia bym powiedział ;] o to gratuluje wykształcenia,nie czujesz sie czasem źle z powodu że oszukujesz innych?A wykorzystujesz swoje ujmejętnosci w życiu prywatnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Na Twoją prośbę: "..tak myśle ,..seksu,wiedza wszytsko" - to myśl i wiedz ale jaja to przecież Ty napisałeś aż przez arz wypowiedź z dn.04.03 godz.19,22.To przecież Twoja wypowiedź. Cwany jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupstwa
ludzie kochaja byc oszukiwani:) kto by chcial sluchac o tym, ze jest ciezko i ze lepiej bedzie dopiero za jakis czas jak wszyscy zacisniemy pasa przestaniemy narzekac i wezmiemy sie do ciezkiej pracy? oczywiscie ze w zyciu prywatnym wykorzystuje swoje umiejetnosci:) ale musisz odroznic manipulacje od ordynarnego klamstwa! manipulacja to w jezyku potocznym pojecie zdecydowanie pejoratywne, tymczasem co powiesz na osobe dokonujaca manipulacji w dobrej wierze? przyklad: jest czlowiek ktory powinien isc na studia ale nie chce, bo jego wzorce towarzyskie mu tego nie podpowiadaja. manipulujac nim sklaniasz go do pojscia na studia. dobrze robisz czy nie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
HAHAHAHAH teraz to dałeś dupy koleś ;] nie potrafisz czytac ze zrozumieniem,napisałem tam "robili to RAZ czy dwa...." literówka... hehehehe ;] chciałes zabłysnąc i lipa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
a co z tym nie tak? " tak myśle ,..seksu,wiedza wszytsko" ? lepiej WYLONCZ monitor i idź na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Do :ale glupstwa ,nie odpowiem Ci na to, bo to takie troche pytanie retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupstwa
slusznie:) jak wiec widzisz manipulacja to pewna umiejetnosc, narzedzie, a narzedzia sa... niewinne:) to ludzie ich uzywaja w dobrych badz zlych celach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Jak fajnie i przyjemnie sie rozmawia z kims mądrym :).A tak pozatym tato gdzie jesteś? ;] poszedłeś po słownik ? ;> dobra koniec tego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.
Zbieram wentyle od opon rowerów Wigry-3 i przechowuję je w prawym uchyłku odbytnicy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arz
literówka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdf
RAZ pedale,następny nie potrafi czytac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gubernator
rzeczywiście nikt tutaj nie potrafi czytac ze zrozumieniem? ten gościu napisał " Ale z drugiej strony jak sie tak na to patrze to mam wrazenie ze 99% osób biorących udział w tych róznych dyskusjach nigdy nie uprawiali seksu albo robili to arz czy dwa i uważają sie za "doświadczonych" ." A wiec jeśli ktos pisze ARZ i uwaza ze tam miało by AŻ to jest chory psychicznie a zdanie napewno by miało sens :''Ale z drugiej strony jak sie tak na to patrze to mam wrazenie ze 99% osób biorących udział w tych róznych dyskusjach nigdy nie uprawiali seksu albo robili to AŻ czy dwa i uważają sie za "doświadczonych" . FORUMOWICZOM GRATULUJEMY GŁUPOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×