Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwna dziewczynaaaaaaaaaa

czy to aseksualizm??? piszcie prosze

Polecane posty

Gość dziwna dziewczynaaaaaaaaaa

MAM 19 lat i jeszcze sie nie zakochałam nikt mnie nie pociaga ani faceci ani kobiety!!Wogle nie czuje pociagu do rzadnej płuci!!czy jestem aseksualna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dziewczynaaa
to nie ja pisałam tylko jakis kolejny kretyn!!!!!!!!!!ale wy dowcipni jestescie ja pierdole co za przyjeby!!!!!!Przeciez łatwo wyczuc kto sie pod kogos podszywa co myslisz ze taki cwany jestes???JAki przyjeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze to Ciebie nikt nie chce-ze względu na słownictwo jakiego uzywasz... Nie dziwię im się.... Nie przystoi dziewczynie sie tak wysłąwiać, żenada... Sądzę, że Twój brak zainteresowania wynika po prostu z niskiego libido. Niektorzy tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo65464
moim zdaniem jakbyś przyszła do mnie to była byś bardzo seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge powiedziec tylko tyle
ze gdybys byla "aseksualistka" to bys nie siedziala na forum erotycznym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dziewczynaaa
Buhahaaa słuchaj mój problem polega własnie na tym ze mam duze powodzenie ale nie potrafiee sie zakochac i odwzajemnic uczucia.Nie przejmowała bym sie tym gdyby nie to ze na poraz kolejny krzywdze kolejnego fajnego wartosciowego człowieka który by zrobił dla mnie wszystko a ja go nie kocham!!!!A nie zachowuje sie tak na codzien a juz napewno przy płuci meskiej!!TYlko takie zachowania mnie irytuja(jestem bardzo nerwowa nic na to nie poradze)Bo poraz kolejny ktos mi temat psuje!!!Za kazdym razem to samo!a zalogowac sie nie moge bo mam problemy!!wiec zostaja mi niki pomaranczowe!!I jak bys dziesiaty raz z rzędu spotkała sie z takimi żartami to sadze ze tez by cie to wyprowadziło z równowagii!!Na piękne gadki silić sie nie bede bo z doswiadczenia wiam ze na niektórych działa tylko ich własny jezyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna dziewczynaaa
Buhahaaa słuchaj mój problem polega własnie na tym ze mam duze powodzenie ale nie potrafiee sie zakochac i odwzajemnic uczucia.Nie przejmowała bym sie tym gdyby nie to ze na poraz kolejny krzywdze kolejnego fajnego wartosciowego człowieka który by zrobił dla mnie wszystko a ja go nie kocham!!!!A nie zachowuje sie tak na codzien a juz napewno przy płuci meskiej!!TYlko takie zachowania mnie irytuja(jestem bardzo nerwowa nic na to nie poradze)Bo poraz kolejny ktos mi temat psuje!!!Za kazdym razem to samo!a zalogowac sie nie moge bo mam problemy!!wiec zostaja mi niki pomaranczowe!!I jak bys dziesiaty raz z rzędu spotkała sie z takimi żartami to sadze ze tez by cie to wyprowadziło z równowagii!!Na piękne gadki silić sie nie bede bo z doswiadczenia wiam ze na niektórych działa tylko ich własny jezyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaaaa
Spoks ja Cie rozumię bo naprawde można się tu nezle wkurwić!!JEsteśmy tylko ludzmi!!ALe nie przejmuj sie nie tylko tobie tak robia ja tez tak mam cały czas!!!!!niektórzy maja poprostu takie poczucie humoru!!!nie kazdy rodzi sie normalny!!!A co do twojego pytania!!!Moze poprostu Ci faceci cie nie pociagaja bo nie znalazłas jeszczee tego jedynego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIHIHIHI
NIE MARTW SIE !!!!KAŻDA POTWORNA ZNAJDZIE SWEGO AMATORA ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghsdfhsd
Czy mama karmiła Cię piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×