Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alutaaaa

czy jestem lesbijka??

Polecane posty

Gość alutaaaa

Ostatnio zauwazyłam ze podniecaja mnie kobiety tanczace przy rurach badz nagie !na codzien nie mam ttakich pragnien ale jak ogladam programy erotyczne to czuje ze mnie to podnieca czuy jestem lesbijka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123frytki
tak jestes, przykro mi :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutaaaa
to nie ja pisałam tylko jakas debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaaaaa
nie koniecznie !Kobiety te kojarza cci sie z sexem poprostu z tad podniecenie!!!!!!to całkiem normalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Cię, że nie jesteś lesbijką, ale napewno chciałabyś robic to co one robią. Chciałabys tańczyć zamiast ich, chciałabyśa by wszycy widzowie (mężczyźni) byli zafascynowani Twoim ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataaanaaa
wiesz ze sie nadtym nie zastanawiałam ja tez odczuwam!!!ALe mam faceta i go kocham to chyba nie jestem lesbijka!!NIe wiem dlaczego tak sie dzieje!!Moze to jakies ukryte skłonnosci/........................):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaataaa
i ja tak mam ale ja jestem lesbijką):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem kogo tak zbulwersował ten temat że się tak beznadziejnie podszył:o chyba jakąś zgnuśniałą 50 letnią kobietę ja osobiście też jestm w zaiwązku z facetem ktorego kocham ale nie mialabym nic przeciwko eksperymentowi z ładną kobietą...to wszystko zależy od podejścia do seksu...w moim mniemaniu seks wiąze sie z przyjemnoscią dlatego wszelkie kombinacje ktore mogą ją nam zapewnić nie są niczym zboczonym:o nie jestem lesbijką...nie pragnę żyć z kobietą, nie mam obrzydzenia do mężczyzn...po prostu zdarza się że kobieta jest w stanie mnie podniecić. nie ma w tym nic złego:o nie miejmy aż tak ciasnych umysłów! zyjemy w 21wieku na litość boską:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez podniecają kobiety a lesbijką sie nie czuje :) wiem z doświadzenia że bardziej satysfakcjonuje mnie związek z mężczyzną - chociaż dziś w to wątpie - ale nie o tym. Po prostu zewsząd jestesmy bombardowane obrazami ko0biet ciała zmysłowościa i takie mamy skojarzenia - od niedawna mężczyzna jest przedstawiany jako obiekt sexualny np w reklamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetish opowiedz nam swoją
historię:) prosimyyyyy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vile
własnie mnie to zastanawiało mam faceta uwielbiam sie znim kochac ale czasem mam fantazje o kobietach nie uwazam sie za lesbijke ale moze bi sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 33
moze to fantazm ... a moze realne pragnienie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vile
pragnienie napewno inaczej nie byłoby fantazji tylko czy za pragnieniem idzie odwaga i mozliwości zeby to zrobic to juz oddzielny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmurka
ja tez mam ten problem. Ostatnio znajoma zwrocila mi uwage ze moze jestem lesbijka bo lubie ogladac filmy erotyczne - rowniez te z kobietami, nie ukrywam ze podniecaja mnie one. Nie czuje pociagu fizycznego do kobiet, jednak niekotre podobaja mi sie - tzn. uwazam je za ladne, czasem czegos im zazdroszcze. Zastanawialam sie czy tak samo moglabym poczuc podniecenie w kontakcie z kobieta, jakie czuje w kontakcie z mezczyzna - i doszlam do wniosku ze tak, choc raczej nie dopuscilabym do zblizenia z kobieta. Wiec mam pytanie czy to oznacza ze jestem lesbijka? Mialam kilku partnerow, lecz nigdy nie przezylam orgazmu podczas stosunku. Kiedys za czasow liceum, zdarzalo mi sie klepnac kolezanke w pupe, czy zlapac z biust - co zreszta bywalo odwazjemnione - to bylo w kwestii zartow, choc teraz szukam w tym 'drugiego dna'.Zdarzylo mi sie tez calowac z kobieta (gleboki pocalunek), tak z ciekawosci - nie pamietam by mnie to podniecilo, i nigdy wiecej tego nie zrobilam Zalezy mi jednak aby dowiedziec sie jak to jest, Czy homoseksualizm to wybor (czyli np. przez 30 lat jestesmy hetero i nagle odkrywamy ze jestesmy homo), czy tak jest juz odpoczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauskyyy
Podobno w każdym z nas drzemie coś z biseksualisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×