Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daizy

Bielefeld Niemcy

Polecane posty

Witam cie Werkaaa. Jak ci mija weekend? my wczoraj jednak posiedzielismy w domku, poogladalismy filmy. Apropos, tez namawiam mojego na jakis dekoder, moze sie uda ;-))) a co poza tym?masz moze gg? jak bys oczywiscie chciala, to mozemy sobie tak pogadac, bedzie latwiej! Zycze ci milej niedzieli i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaaa
No witam po wspanialym weekendzie! Na urodzinkach bylo fajnie,wrocilismy kolo 1 w nocy,mala padla kolo 12 tej hihihi!W sobote leniuchowalam,nic mi sie nie chcialo,a wieczorem przyszedl kolega meza to tez troche poimprezowalismy. Niedziela spokojna,a dzis przy tej pogodzie wymienilam cala ziemie do kwiatkow na balkonie,tzn.stara wywalilam a jutro kupie swieza,no i moze jakies kwiatki zasadze..w koncu juz wiosna,no nie?! Az czlowiek ma lepszy humor.Jutro do pracy na rano to moze po poludniu okienka pomyje jak ladnie bedzie.Daizy,ja mam GG ,tylko nie uzywam,czasem korzystam ze skypa ale tez rzadziutko. Moje GG 1564113. trzymaj sie cieplutko i papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaaa
Daisy,gdzie jestes?Po wymianie ziemi dla kwiatkow tak mnie przewialoze ruszac sie nie moglam!Moje plecy dochodza do siebie! A tak ladnie wtedy bylo! Jak jestes w De to odezwij sie,ja niedlugo do Polski jade.Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderina
Czesc Wszystkim, nie jestem z Bielefeld, ale z okolicy.Mam nadzieje, ze dzieki temu forum poznam wreszcie ciekawych ludzi, bo samej jest mi tu smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dopiero co przyjechalam do DE , nie mam w Pl dosteou do kompa, wiec dlatego mnie nie bylo.Mam nadzieje ze zajrzycie tu jeszcze! Sanderina napisz cos o sobie! Ja od wczoraj jestem mezatka! ;-)))))))))))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaaa
Gratulaaaacje mloda zono! ja wrocilam wczoraj z Polski i teraz potrzebuje urlopu!Nie dalam rady z kadym kogo lbie sie spotkac ale fajnie bylo!Teraz mam znow gosci i jutro sie odezwe-buziaczki!☺☺1☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Werkaaa, bardzo sie ciesze ze jednak kontakt nam sie nie urwal! moze Sanderina tez jeszcze do nas zajrzy! teraz dochodze do siebie po intensywnym weekendzie, puszcza mnie ten caly stres i nerwy. ale wszystko sie udalo jak chcielismy i bylo super! Wczoraj moi rodzice pojechali do domu, ja dzisiaj \"odkopywalam\" nasze mieszkanie , no i jestem bardzo szczesliwa ;-))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderina
Czesc Dziewczyny!!!! Daisy....gratulacje!!!! gratulacje!!!Teraz pewnie dochodzisz do siebie po tej "szalonej wycieczce". Ja mieszkam w okolicach Bielefeld.Jestem mezatka, mam synka. W Niemczech mieszkam prawie 6 lat, a w rejonie Bielefed od roku. Mamy tu znajomych Niemcow, ale brakuje nam jednak znajomosci z Polakami. Mam nadzieje, ze uda nam sie nawiazac kontakt. Pozdrawiam, papatki Moj gg 1516166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sanderina, ja sie przeprowadzilam nie dawno, jak pewnie czytalas nasza \"rozmowe\" z Werkaa.Masz racje, dochodze do siebie po tym intensywnym dla mnie tygodniu. Ale wszystko jest dobrze. Ja mam jeszcze problem z jezykiem, bo niestety nie gadam po niemiecku, wiec tez mi brakuje kontaktu z polakami. Moj gg 1163256 mam nadzieje ze uda nam sie pogadac! pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaaa
No super! Chociaz we 3 sie spotkalysmy z niedaleka!Napisz Sanderina skad z Polski jestes?Daizy co juz zalatwilas w urzedach po slubie?Odzywaj sie czesciej!Ja jak tylko z pracy bede to tez sie odezwe!Pozdrawiam Was dziewczynki !I milej srody zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Werkaa, generalnie jeszcze nic nie zalatwialam w urzedach, kolo 15 jade do Polski to zloze wszystkie papiery o nowy paszport i dowod, i chyba potem bde musiala cos zalatwic. Wiem tylko ze jakas naklejke mi w paszport wbija, ale jeszcze sie nie dowiadywalam! Bardzo sie ciesze, ze mozemy sobie pogadac, ja sprawdzam codziennie ten topik, wiec spoko! W tym tygodniu zalatwiamy sprawy z kosciolem, zeby zawiesc wszystkie papiery na slub koscielny. Milego dnia i zajrze wieczorem, moze sie zlapiemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderina
Czesc Dziewczyny!! Jak sie macie???? Nareszcie robi sie wspaniala pogoda i mam nadzieje, ze tak juz pozostanie....bo zimy mam juz dosyc. Ciesze sie, ze nawiazuje sie kontakt...byc moze spotkamy sie na kawie??? Co Wy na to???? Sciskam Was mocno i zycze milego wieczoru, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderina
Werkaa...nawiazujac do Twojego pytania....jestem z Dolnego SLaska. Dziewczyny poradzcie mi, mam byc swiadkowa na slubie u bliskich znajomych i nie mam zielonego pojecia ile wlozyc pieniazkow do koperty....Moze Wy macie wiecej pojecia niz ja...Usciski moooocne...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Werkaa, czesc Sanderina... Bardzo milo sie wczoraj z toba klikalo Sanderinka! mam nadzieje ze uda nám sie to jeszcze powtorzyc! Zdjecia w koncu otrzymalam ;-))), twoj maly jest taaaki slodki! Taki maly przystojniak ze niewiem, mama widac z nieba, a tata chyba jednak nie z Aldi :-))) Werkaa co u ciebie? napisz co slychac! milego dnia wam zycze, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderina
Werkaa....gdzie jestes??? No normalnie Cie wcielo....Zapukaj do nas...Spruboj uruchomic sobie gadulca, to poklikamy troszke. A teraz musze uciekac na zakupy, wiec pozdrawiam Was baaaardzo mooocno!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaaa
Witam Was dziewczynki!Przez 2 dni nie mialam kompa,bo cos niechcacy poprzestawialam ze nic nie dzialalo hihihihi ale teraz juz dziala.Dzis wyjezdzam na dlugi weekenda do Solingen z rodzinka-jedziemy do meza siostry,jak wroce to sie odezwe.Sloneczko ladnie swieci,Bylam nawet juz dzis w Bielefeld ale jest chlodno.pozdrawiam Was papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesz dziewczyny, jakos tak mialam zabiegany wczorajszy dzien, ze nawet nie zajrzalam. Dzisiaj i jutro tez intensywnie zorganizowalismy sobie zycie towarzyskie, i spotykamy sie ze znajomymi. Zycze wam milego dluuugiego weekendu, i lepszej pogody. Buziaki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderina
Czesc Dziewczyny!!! Jak sie macie??? Pewnie korzystalyscie z urokow dlugiego weekendu?? U mnie wszystko OK, ciesze sie, ze w tym tygodniu pogoda ma sie znacznie polepszyc, wiec bedziemy coraz wiecej czasu spedzac poza domem.Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadku i, ze niedlugo sie odezwiecie. Pozdrawiam Was mocno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaaa
No witam juz jestem-wczoraj wrocilismy,bylo super ale ciesze sie,ze juz jestem w domciu.Dzis jeszcze mam wolne,a jutro do pracy.Dzis bylam przedluzyc sobie pozwolenie na pobyt i na prace-dostalam na czas nieokreslony.Bylam tez sie zapytac o obywatelstwo,co mam zrobic,zeby je dostac (mam pochodzenie po mamie ale tego nie mowilam,bo chcialam zobaczyc,czy to prawda,co pisza na innych topikach),wiecjest tak:Jak jestem z mezem juz 3 lata(maz Niemiec)to moge spokojnie dostac,tylko musimy oboje pracowac-zadne z nas nie moze dostawac arbeitslosengeld 2.Kosztuje to 250€ i za dowod 8 €.Pytalam o egzaminy o ktorych niektorzy pisza ale to jest tylko test z czytania i pisania(nic wiecej!)dla obcokrajowcow,ktorzy tu juz dlugo zyja.Dopiero potem pokazalam moje papiery odnosnie pochodzenia i wszystko jest ok.Ojojoj ale sie rozpisalam,a to dlatego,ze mala spi hihihih.Jak ci sie zyje daizy-mloda zono?Sanderina ,a gdzie w okolicy Bielefeld mieszkasz?Moze Gütersloh?hihihih.Odzywajcie sie ,ja nie zawsze jestem przy kompie ale zawsze Was chetnie czytam.Pozdrowienia dziewczynki i papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! u mnie w miare jakos leci. Troche bylam chora, tzn. zawialo mnie i nie moglam sie ruszac. Myslalam ze mi jakos przejdzie, ale jak na zlosc bylo coraz gorzej. Wczoraj przelezalam caly dzien w lozku, bo sie ruszyc nie moglam...Ale dzisiaj juz jest w miare ok, nawet poszlam sobie na krotki spacerek, i na poprawe humoru nabylam sobie kilka kosmetykow ;-))Werkaa, bardzo dobrze sie czuje jako mloda zona, chyba az tyle sie nie zmienilo, oprocz nazwiska i obroczki na palcu!! W koncu cieplutko sie robi, moze nawet uda sie troche poopalac!Pozdrawiam was serdecznie! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderina
Hello!! Hello!! Ale cudna pogoda!!! Wreszcie zawitalo cieplo i mysle, ze to juz na dobre.Koniec z grubymi kurtkami i swetrami...teraz nadszedl czas cienkich bluzeczek, opalania sie oraz grilowania.... Droga Werkaaa...mieszkam w Kreis Herford...Mysle, ze uda nam sie wreszcie sprezyc i spotac gdzies na pogaduchy!!!Bo dla chcacego nic trudnego...Nieprawdaz???? A Ty droga Daizy uciekaj na sloneczko, wygrzeje Ci wszystkie kregi ...to odrazu sie lepiej poczujesz. Odzywajcie sie czesciej... Sciskammmm Was Baaardzo, baaardzo mooocno...Cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki! Pogoda jest cudna! Dzisiaj sie wylegiwalam na balkonie na sloneczku! jak´milo! Mam nadzieje, ze uda nam sie dogadac z tym spotkaniem! Sprezmy sie jakos dziewczyny!!!Milego wieczoru , ja ogladam dzisiaj \"Lost\" . Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderina
No wlasnie!! Jak tak dalej pojdzie, to bedziemy sobie dwa lata klikac i namawiac sie do spotkania...Napiszcie kiedy by Wam pasowalo i do dziela.. Pozdrawiam, zycze duzo slonca i usmiechu....papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Sanderina masz racje! Co do mnie , to ja jestem \"elastyczna\" i moge sie dostosowac, poniewaz nie pracuje. Jedyne co, to musicie pamietac, ze nie znam miasta, i w tym momencie jestem zdana praktycznie na meza, chyba ze ktoras z was by mogla po mnie podjechac. Lub jak juz mowilam Sanderinie, mieszkam niedaleko Ikei, wiec jezeli pojdziecie na zakupy.... I tylko niewiem jak to bedzie z przyszlym tygodniem, bo prawdopodobnie pojedziemy do PL zalatwic sprawy z kosciolem, jezeli tylko przysla nam papiery z Padeborn, ale to jeszcze napisze. Milego dnia, ide sie dzisiaj poopalac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu Werkaaa zaginela.....;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderina
Dziewczyny gdzie sie podziewacie? Wywialo Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Sanderinka! Chyba Werkeee nam gdzies wcielo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderina
Czeeesc Laski!! co sie z Wami dzieje?? Pod ziemie zescie sie chyba zapadly!! O Werkaaa to juz nie wspomne.... puk puk dziewczyny!! Pozdrawiam Was mocno i mam nadzieje, ze sie wreszcie odezwiecie....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Werkaaa to juz zniknela chyba na dobre.... Pozdrowienia i buziaki!!! ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×