Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Nietypowe i stylowe zestawienia ciuchow

Polecane posty

Gość gadka ucz sie a nie mysl o
ciuchach" jest bez sensu na TYM forum, poniewaz to jest forum gdzie pisze sie o modzie i ubraniach. I dobrze, by osoba, ktora z taka nienawiscia Was tu atakuje o tym pamietala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam was dziewczyny
No i dupa:( Nie wchodzi cos ten link..... to nic, kopiuje tersc topiku Od jakiegos czasu chodzi mi po głowie pomysł aby kupic sobie jakies kolorowe rajstopy (jednolite). Czesto nosze spodniczki ale zakładam do nich czarne rajstopy. Chciałabym troche zaszalec i załozyc jakiegos innego koloru (teraz są modne). Mam dzinsowe i sztruksowe spodniczki w kolorach: braz, czarne, niebieskie (dzins) takie do koloan "falbaniaste". Na gore zakładam opiete zakiety (braz, turkus, czarny, blady róz, biel lub OCZYWISCIE bluzki. Buty to czarne kozaczki. NA JAKI KOLOR RAJSTOP MOGE SOBIE POZWOLIĆ? Płaszczyk mam taki czarno-biały (z przewaga czarnego) Z gory dziekuje z komentarze i rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was dziewczyny i smiac mi sie chce,jednak baby to baby,jedna naskakuje na druga:-):-p ja napisze co ja lubie,jak chcecie to krytykujcie:p styl luzny to:jeansy,duze okulary,duza torebka,balerinki,polowka plus dobrany pod kolor sweterek,lub koszule do jeansow lato:lny koniecznie!!!! zima bardzo skromnie:golfik najlepiej angorowy,jeansy,kozaczki,lub jakies sportowe buty,kurteczka lub plaszczyk lub futerko elegancki:rozkloszowane spodnie,biala bluzka,na to moze byc sweterek,perleki,marynareczki na \"styl kennedy\",spodnice troche za kolana,buty na srednim obcasie lub wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość won do garów larwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
una mujar bonita z tego co napisala ubiera sie według mnie stylowo.. nie wiem czy bardzo oryginalnie, ale na pewno stylkowo.. nie ptrzeba z siebie robić kaczki dziwaczki żeby piękie,, stylowo i interesująco wygladać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pytam was dziewczyny.Spróbuj kupić rajstopy w kolorze oberżyny coś takiego pomiędzy bordem,brązem,a fioletem. Mam takie. Super pasują i do dżinsu i do czerni i do brązu. Powinnaś być zadowolona. MissUkraina trzymaj się i nadawaj dalej. Do krytykantek. Ten topik jest dla nas ,które lubią coś oryginalnie zestawić i bawią się modą. Myslę,że takimi pustakami jak piszecie nie jesteśmy,a jeśli ja jestem to nie przeszkodziło mi to w ukończeniu dobrych studiów i założeniu własnej firmy ,którą z powodzeniem prowadzę 12 lat. Pozdrawiam wszystkie niezależnie od gustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooo juz ciebie lubie za ten komplement,oczywiscie ze nie jest to styl az tak bardzo oryginalny,ale pragmatyczny i tez na swoj sposob,kiedys kiedy bylam siuska to latalam za paskami do jeansow,gumki sobie dobieralam,jakies kolczyczki plastikowe,moje myslenie teraz o 360 sie zmienilo:-)powiem tobie szczerze ze ja wieksza wage przywiazuje do dobrych butow i wtedy do nich dobra torebka,a ciuch niekoniecznie musi byc z najwyzszej polki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zmienilo sie
o 180 stopni ,bo 360 to znaczy,ze jestes w tym samym miejscu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooo
:) ja uważam, ze wlasnie taki styl, nie koniecznie rzucajacy sie w oczy jest gustowny... kto ma byc zauwazony zostanie zauwazony i bez rozowych w wlosow, zoltej spodnicy, czerwonych rajstop i zielonej bluzki.. szczerze mowiac o wiel bardziej podobaja mi sie na ulicach dziewczyny ktore sa wlasnie tak ubrane jakopisala una mujer bonita... zreszta czego by sie nie mialo na sobie trzeba wygladać schludnie i miec czyste ubrania :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, macham cieplutko lapkami i nozkami, Jutro wyjezdzam na wakacje !!! Ale oczywiscie bede pisala na swoim topiczku !!! Futerka sztuczne sa cieple, praktyczne i lekkie, jak piorko. Mozna je wyczyscic chemicznie za jedyne 40 zeta maximum. Ja kupilam te futra ze zdjec u siebie na Ukrainie, w Kijowie. Oczywiscie, mialam wybor, bo sa w tym skelpie jeszcze krotsze futerka, ciemniejsze, w tym tez czarne, na cene dlugosc tego futra nie ma wplywu. W ogole na Ukrainie mozna kupic super-ciuchy w bardzo rozsadnej cenie. Pozdrawiam wszystkich i zycze modnej wiosne !!! Moje motto zyciowe : Doda, Biedronka, tipsy, solarka, Lord Eomer RULEZ !!! 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------LOL--------------
Przychylam sie do zdania una mujer bonita - dobre eleganckie buty i torebka to podstawa. Te 2 elementy stroju potrafia ozywic nawet mniej eleganckie odzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------LOL-----------------
una mujer bonita - Moja ciocia powtarzala zawsze, ze elegancka kobieta musi miec zadbane wlosy oraz porzadne buty. No i trzeba przyznac, ze na punkcie butow mam niezlego hopla. Kocham buty, buciory, buciska :-) I przyznaje, ze nawet wysoka cena nie jest w stanie mnie zniechcecic jesli jakas para zawroci mi w glowie. No coz kazdy jakies zboczenia ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ta miss ukraina jest
taka gupia?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ma paszport amerykanski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze miss ukraina tyle sie nabija z doda,biedronka...a wy zaraz ze glupia:-p ...przyznam ze tez bylam pod wrazenieme tego zyciowego motta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to nie ironia losu
???? topik o stylowych zestawieniach a ta laska, co zapoidaje zdjęcia wygląda jak żywcem ze śmietnika wyjęta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhaha
dokladnie, dokladnie :) a w ogole miss ukraina gdzies zniknela :P moze zaginela w akcji podczas poszukiwania stylowych i oryginalnych ciuchów po śmietnikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię ubierać się w bardzo różnych stylach, w zalezności od nastroju. Zdarza mi się załozyć wysokie glany, ale mam tez trochę butów na obcasie (nienawidze szpiców:o), sportowych. Bardzo lubie nasycona czerwień, fiolety, szarości, khaki, niesmiertelną czerń, piaskowy, ciemną nasyconą zieleń. Lubię ubrania raczej dopasowane blisko ciała, kaptury, kapelusze, spódnice za kolano, najlepiej wielowarstwowe, takie jakby z innej epoki, koronkowe rękawiczki, bojówki, przezroczyste tkaniny, indyjskie szale, poncza, peleryny, interesujące rajstopy w dziwnych kolorach, indiańskie dodatki. Wszystko to noszę nieco niechlujnie, ale z fantazją. Często sama dokonuje różnych przeróbek. Czasami potrafię się tak wystylizować, że znajomi nie poznają mnie na ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja najbardziej lubię
zapachj ciepłego stolca:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampuch
koszula flanelowa, wyszczepione podziurawione jeansy i trampki. trampuch.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
MissUkraina i Dzika_p jestescie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×