Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Nietypowe i stylowe zestawienia ciuchow

Polecane posty

Jesli tak zostaly odebrane moje odpowiedzi to przepraszam.Naprawde nie chcialam zeby zabrzmialo to tak jakbym sie szczycila tym ze mam pieniadze.Sama zarabiam na to co nosze.Pracuje w sklepie.Ukladam towar na polkach.Nic wielkiego, ale nic wiecej by mi nie dali(nie jestem jeszcze pelnoletnia). Uwazam ze nie powinno oceniac sie ludzi po tym jacy sa na forum.Ja robie duzo bledow ortograficznych, interpunkcyjnych i doskonale zdaje sobie z tego sprawe.Mam dysgrafie i dysortografie(to jest moja zmora).Ciesze sie ze ktos mi wytyka takie bledy.Wtedy moge je zapamietac i wiecej ich nie popelnic.Wiem jak takie glupie dla was bledy moga razic. Naprawde jeszcze raz przepraszam ze odebraliscie mnie jako snobke i w dodatku ze uwazam biedniejszych za gorszych.Ja sama bogata tez nie jestem, ale mieszkam z rodzicami i to co zarobie wydam na szkole lub ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieTam
przyszlas sie tu pani polonistko przechwalac wiedza?? i odreagowywac swoje kompleksy??? lapac ludzi za slowka??? rozumie, ze ty nie robisz literowek, nie popelniasz bledow??? ale przynajmniej udalo ci sie po dluzszym czasie dojsc do tego jaki jest temat !! gratuluje!!! a z twoimi insynuacjami to moglabys sie bardzo zdziwic moja droga..oj bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden z Powsina
do RzW nadal Ciebie kocham platonicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wytrzymam............
No i wiadomo- dysleksja, dysgrafia, dysmózgowie...:o Teraz w każdym gimnazjum w jednej klasie na 25 osób 23 mają dysleksję:o Ciekawe, no ciekawe... Po prostu zamiast się uczyć, zastanawiają się pewnie, w co się ubrać i na książki już nie ma czasu... A 80% młodzieży siedzi przed komputerem kilka godzin dziennie:o Do TakaSobieTam: ROZUMIEM, nie rozumie.....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden z Powsina
A już myślalem , że na tym topiku obejrzę sobie kobiety modnie ubrane i cmokać będę na ich widok , tymczasem czytam , że tu jest coś z 'dupy cięte' :( Właściwie o czym jest ten topik ? Pogubilem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nie wytrzymam....tak nie wytrzymasz chyba sama ze soba... skonczmy to gadanie o pustakach. Temat tego topicu byl inny , wiec zakonczmy to gadanie.Jesli sprawi wam to satysfakcje to jestem pustakiem, snobka, nie umiem pisac i nie zajmuje sie niczym innym jak mysleniem w co mam sie ubrac. A tak na powaznie to naprawde mam dysgrafie i dysortografie nie widze potrzeby zebym miala klamac przed ludzmi ktorych nawet nie znam bo tak naprawde co mnie obchodzi wasze zdanie. Moze pogadamy o tym co jest w temacie.Poprostu powiedzcie czyj styl wam sie podoba a ktory uwazacie za odrazajacy..tak chyba bedzie lepiej niz przezywanie sie tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieTam
rozumie+ m = rozumiem , ale z tym wczesniejszym 'rozumieja' fakt zdupczylam troche :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieTam
tzn 'rozumia' a ma byc rozumieja oczywiscie , ale jakby nie bylo to jeden blad nie oznacza, ze ktos jeest pustakiem. zwlaszcza jak sie pisze na klawiaturze...i moze zacznijcie poprawiac ludzi na innych topikach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mogę powiedzieć
mi się nie podoba wasz styl, bo jest tandetny, udziwiony i za wszelka cenę gonicie za modą! Nie znoszę bluz z kapturem, nie mam takiej ani jednej, są moim zdaniem obciachowe. Nie podobają mi się dżinsy- żadne. Ewentualnie w zimie, jak śnieg na dworze i wiart wieje. Jak latem widzę kogoś w dżinsach, to mi się zbiera na wymioty niestety... :o Najgorsze są tyakie grube nastolatki, w obcisłych do granic możliwości- i brudnych!- biodrówkach, które ukazują grube boczki:o W 30stopniowe upały chyba ich tyłek pływa we własnych sokach:o To obleśne moim zdaniem:o Do tego jeszcze brudne, rozdeptane japonki z tworzywa sztucznego- a w zasadzie, to raczej klapki na plażę czy pod prysznic- i brudne stopy z obdrapanym lakierem i rzyg gotowy:o No i nie lubię dziewczyn w czapkach z daszkiem, zwłaszcza wielokolorowych i w lato. Nie lubię, kiedy ktoś nie potrafi wybrać sobie z rzeczy dostępnych w sklepach nic dla siebie, a wciska się w jakieś szmaty i wygląda jak serdel. I nie lubię szmat z lumpeksów- to totalny obciach (tylko moim zdaniem). Na pewno nie kupiłaby koszulki, którą ktoś przede mną przepocił 30 razy i nie włożyłabym czyichś spodni, bielizny, itd. Jak sobie pom yślę, że ktoś może założyć t-shirt po jakiejś pryszczatej nastolatce, która rozdrapała sobie ropne syfy na plecach, i taka obrzydliwa ropa wsiąkła w tą koszulkę, albo że ktoś nosi spodnie po jakimś brudasie, który miał grzybicę, rzęsistka, albo mu przeciekła podpaska, to po prostu robi mi się słabo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Moze w koncu wrocimy do tematu? Bledy ortografczne robi co drugi czlowiek, nie kazdy ma zlote pioro, czasami po prostu jak sie mysli tak sie pisze, nie bardzo przejmujac sie bledami, etc. Wazna jest sama mysl, a nie to w jaki sposob jest napisana. Kiedys uczylam angielskiego, i nie wytykalam nikomu bledow, poniewaz to zniecheca studenta do tej nauki. Ciekawe, czy pod czas zapisu programu Europa Da Sie Lubic P. Monika Richardson wytyka wszystkim bledy jezykowe (ho-ho, gdybys tylko tak bylo...); jestem dumna ze swojego pochodzenia, dodam, ze mam Paszport Amerykanski... Chyba czas zmienic nick na MissUSA... he-he... Wiecej tolerancji, towarzysze ! Moj album internetowy o modzie wkrotce bedzie opublikowany, czekam na recenzje, teraz projektuje ta stronke, zajmuje sie obrobka zdjec, pracuje nad nowymi projektami. Nie wstydze sie wychodzic na ulice ubrana tak, jak chce. Zyjemy tylko raz, prawda? Moda tylko podkresla to, co mamy w srodku, jak sie ubiera, tak sie zyje... Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam MissUkraina i Dzika p-nie przejmujcie się tymi komentarzami. Najważniejsze w ubieraniu mieć swój styl i tak trzymać.Topik zupełnie ciekawie się zaczął.Przykro,że tak się stało. Mimo ,że jestem dużo starsza od Was interesuje się modą i mam swój niepodrabialny styl. Nie mam czasu rozmawiać o ciuchach ,więc nigdy o tym z nikim nie rozmawiam tylko swoje robię.Trzymajcie się dziewczyny.MissUkraina-obejrzę chętnie stronkę jak tylko będzie gotowa.Już miałam calkiem udaną próbkę-Ty w tym żółtym płaszczyku.Bardzo elegancko niepowiem,choć to nie mój styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam z ciekawosci
miss ukraina te linki oc wkleilas to probka twojego stylu czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miss ukraina
a co nas obchodzi to ze masz paszport amerykanski? ja mam paszport polsatu i sie nie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile
moze kosztowac "sztuczne futerko" i czy warto teraz je kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne........
ciekawe dlaczego zawsze znajdzie się jakaś menda co musi wtrącać swoje 3 grosze chociaż nie ma nic do powiedzenia poza wytknięciem komuś błędów... jak ktoś lubi taki styl to co wam do tego??? by the way...bardziej mnie razi przeklinanie niż jak ktoś zrobi gramatyczną nieścisłość... to się zdarza każdemu, a o nieuctwie - i to nie zawsze - świadczą błędy stricte ortograficzne.... niedobrze mi jak czytam takie zjadliwe posty robiące tylko i jedynie zamieszanie - wolę być pustakiem, niż złośliwym, tryskającym jadem babsztylem wyżywającym się na Bogu ducha winnych internautach.. bleee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Ani Głogowskiedo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile
czy ktos mi odpowie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sztuczne futerka WARTO kupowac teraz, sa troche tansze, kosztuja w okolicach 120-150 USD. ja mam 3 - bezowe, kremowe i szare. Moge wkleic zdjecia. Jestem STRASZNIE modna !!! Nie znam zasad polskiej ortografii :D Czy przegralam zycie ? Ha-ha,mam niezly ubaw czytajac na swoim topiku kolizje pomaranczowych nickow... To jest topik o modzie, a nie o waszej, drodzy Panstwo, truciznie:) Pozdrawiam bogatych turystow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhaha
kolizje pomaranczowych nickow??? buehehehheh a sztucznych futerek nie warto kupowac bo to szczyt bezguscia... ale wklej zdjecia posmiejemy sie jak z tych poprzednich "stylowych" zestawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuje topik
wlasnie przeczytalam co miss ukraina o sobie napisala w profilu... nie moge wyjść zpodziwiu.. nasza miss ukraina lubi, cytuję: "dodę, solarkę, tipsy"...... a styl dody tez ci sie wikusiu podoba?? i znow sie sprawdza moja opinia, że ludzie z malych miast przyjeżdzają do stolicy i żeby nie dać po sobie poznać ze nie są tutejsi starają sie za wszelką cenę być trendy.... a wedlug mnie tacy ludzie maja niską samoocenę, są nieciekawymi ludźmi i potrzebują dziwnych ubrań żeby zwrócić na siebie uwagę... nie rozumiem ludzi, ktorzy staraja sie z siebie zrobic cudakow i nie potrafia znalezc nic dla siebie z aktualnej oferty sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przestańcie....
bo miss Ukraina znowu dostanie doła.......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszemy tutaj o modzie, o tym, w co sie lubimy ubierac. Kto lubi pisac o polityce i roznych innych roznosciach, niech zalozy sobie inne fora i pisze, ile sie chce. I smieje sie sam z siebie, do siebie, czy do scian w mieszkaniu ! Prosze bardzo ! Kocham Was, pomaranczowe nicki !!! Zawsze potraficie stworzyc niepowtarzalny klimat podszywu i wykwintnego leszczostwa... Moi drodzy! 😘 Oczywiscie, ze wklejam nowe linki ! Z wlasnej szafy 🖐️ http://img112.imageshack.us/my.php?image=sample4se.jpg http://img112.imageshack.us/my.php?image=sample29ow.jpg http://img206.imageshack.us/my.php?image=sample35kh.jpg A topik jak sie nazywa? NIETYPOWE zestawienia ! Wiec, prosze o wypowiedzi na temat. Tak, jestem kontrowersyjna, i kocham to, co Wy uwazacie za szczyt tandety i bezguscia. Is that a crime, folks? Hope not:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz ty w morde
wyglądasz jak bab ze straganu!! fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz ty w morde
oryginalne to moze to jest, ale stylowe NA PEWNO NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz naprawdę!:D Ale łachy!!!:D Kobieto! I potem się dziwisz, że masz doła, ludzie cię nie rozumieją i nie możesz znaleźć faceta? Niezłe:D A jakie stylowe!:D No bez kitu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroscisz mi, ty, wredna Polko? Sama ubierasz sie w Biedronce a potem tutaj bzdury wypisujesz? To ty nie mozesz faceta znalezc, wredna cholero, a ja mam kochajacego meza, ktory UWIELBIA moj styl. Marsz do Biedronki, ty, nienormalna, i przestan mnie obrazac. Bez nicka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Dziewczyny nie kłócić sie! To bez sensu. Niech kazdy ubiera sie w to co chce. Jesli komuś dany styl nie podoba się to po co wysmiewać? Taka postawa jest bez sensu i świadczy tak naprawde o niskim poziomie. Dajcie spokój tym sporom bo do niczego one nie prowadzą. Przeciez w tytule topiku jest napisane NIETYPOWE.. nie rozumiem wiec skad takie zdziwienie i smiechy kiedy autorka topiku pisze własnie o tych NIETYPOWYCH zestawieniach swoich ciuchów. Denerwujace jest tez to kiedy ktoś wchodzi na topik i wytyka innym błędy stylistyczne. Bez przesady.... do czego to prowadzi? Gadka w stylu 'ucz sie zamiast mysleć o ciuchach" jest jałowa i denna. Ja uwielbiam ciuchy i bardzo czesto mysle co by tu sobie nowego kupić, czytam nowinki o modzie, ale jakos nie przeszkodziło mi to skonczyc studiów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MissUkraina,super to futerko:) Mnie chodzi o krotsze,masz jakies zdjatka?:) Mam tez pytanie,gdzie sie je kupuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×