Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaki21

kupujecie w tzw.ciucholandach???

Polecane posty

Gość malalalala
a czy ktos zna jakies fajne ciuchlandy w Świdnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sczegolnie tą najdrozsza
odzież, np. skórzaną - sczegolnie kurtki i spodnie można kupić za grosze! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się też uzależniłam
ale tylko od takich, gdzie ubrania są na wieszakach. Jak teraz pomyślę, że w dzieciństwie nie wyobrażałam sobie nawet wejść do takiego sklepu, a teraz to prawie nie bywam w tych 'normalnych', bo jak zobaczę ceny, (nawet 40 zł za jedną rzecz) to mi się strasznie drogo wydaje :P a ostatnio znalazłam sweterek w odcieniu zieleni, którego od dawna szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze znacie jakis godny
polecenia adres w BIAŁYMSTOKU ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthdel
rozwalają mnie panienki co piszą, że nigdy by nie nosiły wcześniej noszonych rzeczy... a nie brzydzi was to, że ciuchy wiszące w koszmarnie i idiotycznie drogich sklepach są mierzone ze 100 razy dziennie przez różne osoby???? to wam nie przeszkadza tak? co za obłuda! ja tam nieznosze przepłacać za ciuchy i w dodatku zawsze w ciuchlandach znajdę coś fantastycznego! zazdroszczę dziewczynom z Wwy, czy Lublina i innych bo już trochę czytałam, że możecie dostać fajne ciuchy za grosze! we Wrocławiu niestety nie ma takich suuuper, są jakieś tam ale i ceny nie tak atrakcyjne jak u was :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zii
poleccie jakis fajny second w lublinie plisss ---> Krówka_robi_muu mozesz napisac gdzie ten najwiekszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×