Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gagatka85

fat burning???????

Polecane posty

a czy ktos chodzila na tego rodzaju zajecia??????? i z jakim skutkiem ???? bardzo prosze o odpowiedzi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
ja stoje po tej drugiej stronie, ale zanim stanelam jako instruktor, sama cwiczylam fat burning i musze przyznac ze jest naprawde skuteczny.rewelacyjnie tez rozwija kondycje. Jezeli trening jest przemyslany i dobrze przeprowadzony po II miesiacach regularnych treningow na fat b. nie poznasz wlasnej figury. Regularnych nie znaczy codziennie po II godz. mysle ze trzy razy w tyg na poczatek wystarczy. I nie dzien po dniu. Rob dzien przerwy zeby organizm mial chwile na regeneracje. Zycze cudownych efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka come back
jak chcesz gagatka zrobić sobie fat burning, to siądź na stosie chrustu, zapal zapalkę wrzuc do spodni i będzie jedno wielkie FAT BURNING !! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instruktorka dzieki za informacje, bardzo mi zalezalo zeby mi ktos w koncu odpowiedzial, mam płytke z Fat burning, cwiczenia prowadzi Zofia Budkiewicz (chyba nie jestem pewna) a cwicze rzadko 1, 2 razy w tygodniu!! dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
???Mozecie wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerobowe ćwiczenia o średniej intensywności, oparte na prostych układach podczas których energia jest uzyskiwana ze spalania tłuszczu. Podnosi poziom wydolności fizycznej, wspomaga odchudzanie.Czyli uklad choreograficzny do muzyki, czasem z uzyciem stepu :) Caly \"trik\" polega na tym, zeby nie byl to bardzo intesywny i duzy wysilek, a lekki za to dlugotrwaly, wtedy energia jest czerpana z tluszczu a nie z weglowodanow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na ulotce pisze tak: Zajęcia interwałowe łączące ćwiczenia wzmacniające i wydolnościowe, mające na celu pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej (wspomagają odchudzanie). Ja raz na tym byłam, ale się szybko zmęczyłam hehe ale mam kondycje fizyczną :O bo ja jedyna tam padłam a wszyscy normalnie ćwiczyli, porażka :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie w fat burning chodzi o to, zeby sie za bardzo nie zmeczyc, a konkretnie zbey tempo przez cale zajecia bylo na tym samym poziomie, nie za wysokie (chyba do 140 na minute). Wtedy organizm energie czerpie wlasnie z tluszczu.. ale dziwia mnie zajecia interwalowe... bo wtedy jest spadek tetna a potem znow wzrost, a takie skoki nie sa wskazane przy FB... Krajanka, na czym dokladnie polegal u Was ten Interwal?? robilyscie uklad a potem jakies cwiczenia wzmacniajace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku właśnie tak dokładnie jak mówisz :) a ja padłam, bo po prostu tyle lat nie ćwiczyłam i mam kondycje fizyczną staruszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ursule
czesc :> czy ktoas schudł na tym ile przez miesiac mozna tłuszczy stracic powiecie potrzebuje rady i dobrej miesiecznej kuracji odchudzajacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaintrygowalas mnie tym interwalowym FB, wiec sie zaglebilam w temat... ciekawa rzecz znalazlam, wiec chyba bede musiala w klubie porozmawiac z kudzmi i ciekawe co oni to te \"rewelacje\" powiedza... \"Szczególnie skutecznym połączeniem wydaje się połączenie treningu siłowego z dużymi ciężarami oraz jak najkrótszymi przerwami między seriami (lub ich całkowitym brakiem - superserie, kompleksy) z intensywnymi ale krótkotrwałymi ćwiczeniami typu interwałowego których długość nie powinna przekraczać 10-12 minut. Obie te metody zarówno zwiększają EPOC(zwiększona potreningowa konsumpcja tlenu) na wiele, wiele godzin po zakończeniu ćwiczeń jak również zwiększają LBM (przyrost czystej masy mięśniowej ) a przez to spoczynkową przemianę materii. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da sie wyliczyc \"ILE\"... to zalezy od budowy, tego ile chcesz zrzucic, jaka masz budowe, jak reaguje Twoje cialo... w ciagu miesiaca to cudow nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj idę na fit ball i body mind :):):) pierwszy raz, ciekawe jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacherolette
cześć, też mnie interesuje fat burning bo niestety mam co spalać:( powiedzcie mi proszę, w jaki sposób mogłabym ćwiczyć fat burning w domu?? czy może byc cos takiego np 40 min ćwiczę prosty układ?? (step tpuch, heel back, v-step, mambo , "szase" itp?? połaczone w jakis prościutki układ??) a może znacie jakieś linki gdzie byłby opis dokładniejszy takich ćwiczeń lub same wymysliłyscie coś takiego??? Tygrysek... u mnie w klubie body mind to połaczeie jogi pilatesu ze strechingiem i relaksacją:)) fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursule, aha, dzieki :) Mysle, ze spokojnie mozesz sobie sama taki uklad wymyslec i go robic... bylebyś cwiczyla nieprzerwanie... chociaz z tego artykulu, ktorego fragment Wam dalam, to wnyka, ze lepiej zrobic np 15 minut ukladu a potem 10 min cwiczen silowych, statycznych i znow uklad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja miałam płytkę z Herbapolu FAT BURNING i jak dla mnie była rewelacyjna. Ale tak ją eksploatowałam, że się zużyła na amen a teraz tego nigdzie nie można kupić:( Mam troje dzieci i nie mogę sobie pozwolić na wyjazdy na takie atrakcje - w mojej mieścinie nie ma:( Ćwiczyłam 3 x dziennie:D tygodniowo gubiłam 1,5 kg:) I figura naprawdę w oczach się zmieniała:) Ech..tylko gdzie to teraz kupić:( Naprawdę polecam - nie są trudne ćwiczenia, powtarzające się, ale przez pierwszy tydzień pot się lał strumieniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bacherolette - zestaw z płytki, którą ja miałam to były właśnie te kroki, które podałaś. Ale ja jakoś sama nie potrafię się do tego zabrać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka -> w FB to nie musza byc \"te\" kroki, mozesz sobie sama cos powymyslac, nawet zwykly taniec, byle odpowiednie tetno utrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna
no wlasnie mnie tez to interesuje..... czy przez 2 miesiace udaloby sie zrzucic ta metoda okolo 5 kilo lub troche wiecej? ile razy w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez dwa miesiace 5 kg?? Mysle, ze bezproblemowo. Aby cwiczenia mialy jakis sensowny efekt, to warto chociaz 3 razy w tygodniu chodzic. Jednak proponuje do tego dorzucic tez TBC czy BS i np dwa razy w tygodniu FB a raz TBC, albo chocaz silownia. A jak polaczysz to wszystko z sensowna dieta (czyli po prostu mniej jesc, zero slodyczy) to spokojnie zrzucisz te 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) widze ze moj topik nie umarł:) hehhe _Niezapominajka ja tez mam płyte z Herbapolu z Fat burning ale nie cwicze tak duzo jak ty!!! jestem ograniczoan czasowo niestety :/ powaznie chudłaś 1,5 kg tygodniowo ????????????? pozdrawiam paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Ważyłam się co tydzień w przychodni. Piątek to był mój ulubiony dzień:D Ćwiczyłam rano 1 x i wieczorem w czasie seriali 2 serie hehe. Raz o 18, potem obowiązki, 2 raz o 20 lub 21. Nie traciłam czasu na bezczynne leżenie i oglądałam ulubione filmy. Oj żałuję, że nie mam już tej płytki:( Tygrysek wiem, że tu nie chodzi o same ćwiczenia tylko o tempo/tętno. I właśnie dlatego ta płytka była dla mnie świetna bo sama nie umiem sobie tego ustalić;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko, to moze poszukaj czegos w Necie?? podobno mozna tarfic na takie filmiki, gdzie sa rozne uklady... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, mam jakieś pościągane i niby ćwiczę. Ale po pierwsze nie sprawia mi to przyjemności a co za tym idzie efektów zbytnio nie widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczyłam przez jakiś miesiąc z plytką ale to są strasznie nudne ćwiczenia dla mnie i przestałam.Ciągle jest praktycznie to samo,parę tylko nowych elementow dochodzi.Można coś zrobić żeby to bylo bardziej ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacherolette
no właśnie, ja też chodzę na aerobik do klubu i ćwiczenia w domu bez lustra i charyzmatycznej instruktorki nie sprawiaja mi tyle przyjemności, niby znam te wszystkie kroki, ale ciężko mi cos sensownego z nich ułożyć, tak żeby układ wydawał mi sie ciekawy:( i przy tym żeby utrzymać tetno odpowiednie do spalania tłuszczyku (65% tetna max.) szukałam też w necie jakis filmików i nic....jezeli ktoś ma jakies linki to proszę o posunięcie mi ich, tudziez o jakies pomysle ćwiczeń, a może same wymysliwmy sobie jakis układ??? co wy na to?? pozdrawiam:)) jak narazie w domku ćwiczę sobie wzmacniania a aeroby w klubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukalam wczoraj w sieci jakis ukladow, ale nic nie moglam znalesc... Jak bedzie MTV czy jakis innym kanal muzyczny, to moze warto stamtad cos podpatrzec?? Na stronie teatru Roma mozna sciagnac filmik, z przesluchan do musicalu \"Taniec wampirow\" i jest na nim kawalek bardzo fajnego ukladu... moze w ten sposob uda sie cos znalesc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja mam niestety problem taki, że nie potrafię sobie ułożyć sama również treningu.. Może coś poradzicie? Chciałabym zrzucić trochę kilogramików, ale totalnie się pogubiłam. W styczniu zrzucilam 5 kg, a od jakichś 4 tygodni waga ani drgnie pomimo ćwiczeń :( Mam karnet na siłownię i basen, mogę z niego korzystać codziennie. Do dyspozycji mam: rowerki, orbitreki, bieżnie, atlasy, no i zorganizowane zajęcia typu aerobik, na nogi, pupę i brzuch itd. Proszę poradźcie jak ćwiczyć? Ile razy w tygodniu? Czy dobrze byłoby stosować naprzemiennie na przykład: codziennie rano raz siłownia raz basenik? Moim problemem jest nie tylko brzuch ale koszmarne uda i duuże łydki :( Dodam tylko że próbuję ograniczać spożycie słodyczy, tłuszczów i staram się utrzymywać w 1000 kcal. Czy to wystarczy??? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emigrantko, wow jestem pod wrazeniem mozliwosci ktore masz :) Basen goraco polecam, a jakbys jeszcze miala mozliwosc uczestnictwa w zajeciach typu aquaaerobic to od razu sie zapisz!! Nie przejmuje sie, ze waga nie spada, tak zawsze jest, ze na pocztaku szybko leci w dol, a potem juz wolniej. Nie zapominaj tez o tym, ze miesnie sa ciezsze od tluszczyku, czyli gdy tluszczyk zacznie znikac a miesnie sie pojawiac, to waga moze nie tylko nie spadac a nawet lekko skoczyc w gore. Nie martw sie tym, bo zapewniam Cie, ze cm z talii i innych miejsc zaczna znikac. Mysle, ze sama musisz dobrac sobie zajecia, sprawdz co jest dla Ciebie najlepsze. Jak masz mozliwosc to mozesz chodzic np rano na basen a popoludniu silownia/aerobic. Basen jest dobry na wszystko,a na silowni na pewno bedzie instruktor, ktory dobizrze Ci odpowiedni zestaw cwiczen, na te parie ciala, ktore chcesz zmniejszyc ;) Moim zdaniem silownia 3x w tygodniu wystarczy. Do tego oczywiscie fitness (ABT jesli chcesz zrzucic brzuch i nogi) i basen tez tak ze 3 razy w tygodniu. Tylko uwazaj z dieta, gdy bedziesz intesywnie cwiczyc, nie mozesz jesc bardzo malo, bo bedziesz zupelnie o sil. Wszystko w granicach rozsadku, chyba nie chcesz stracic przytomnosci podczas cwiczen (a widzialam takie przypadki...). Na pewno sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×