Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gagatka85

fat burning???????

Polecane posty

hejka! Hehe, mam takie możliwości a to z tego powodu, że karnet na ośrodek jest nielimitowany. Można nawet siedzieć tam od rana (czyli od 6.30 do samego wieczorka..). Ja do pracy wyjeżdzam o 8.15 więc stwierdziłam że można ten czas poranny tez jakoś wykorzystać, no i dlatego rano staram się chodzić i gdzieś tam gibać :) Do tego i po południu.. Tylko właśnie mam taki malutki problemik, że tam nie może mi nikt pomóc, bo instruktorzy wprawdzie są.. ale ja niestety ich nie rozumiem, bo rzecz się nie dzieje w Polsce :P Dlatego też jest mi tak strasznie trudno żeby jakoś sobie te zajęcia poorganizować i wybrać sobie to co dla mnie dobre, bo po prostu się na tym nie znam i nie mam tu nikogo kto może mi pomóc. Ale i tak dzięki Tygrysek za radę, chętnie z nich skorzystam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotta ja tez własnie cwicze z ta płytka herbapolu i cwiczylabym na niej nawet co 2 dzien ale te cwiczenia sa trasznie nudne!!!!!!!!! masz racje !!! a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz cwicze to wytrwam gora pol godziny, no chyba ze mam super ekstra motywacje to cale 50 :) o wiele lepsza jest płtyka TY TEZ MOZESZ MIEC TAKI BRZUCH cwiczonka tam trwaja 30 minut ale sama nie wiem kiedy mi to mija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna.........
- proszę to skasować i wcisnąć enter:) A się wyświetli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna.........
< br%20/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emigrantko, poszukalam troche ale za duzo by tego bylo zeby tutaj wklejac, wiec.... sprawdz maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha na topiku PILATES Winogronka podaje dwa linki, do sciagniecia cwiczen na brzuch i nogi. Moze sie ktorejs z Was przydadza do cwiczen w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli któraś chce się pozbyć swojej płytki albo wie gdzie można kupić to ja jestem chętna:) Dla mnie 1,5 kg tygodniowo to był świetny wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę...............
http://www.allegro.pl/search.php?string=fat+burning&search_type=1&description=1&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category=0&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam te plytki w domu, fat burnning i tbc z Pania Budkiewicz one tak naprawde byly dodawane do jakiejs gazety kiedys tam, moze warto poszukac np na gieldzie ksiazek czy gdzies bo ja to kupilam za grosze z ta gazeta. tbc super, cwicze to co drugi dzien bo tam sie cos dzieje, natomiast fb jest nudny jak cholera....:( ale na tbc cm spadaja, i kilogramy powoli tez... radze przegladac od czasu do czasu gazetki w duzych kioskach czy empikach bo tym sposobem mam kilka plyt np z pilatesem i zestawem do odchudzania za 4, 5 zl... szukajcie w kioskach bo czasem cos fajnego mozna znalezc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva dzięki - wiem, że były w jakiejś gazecie, ale niestety nawet nie oglądam papierowych gazet odkąd mam neta:D Ale już mam te 2 płytki! HA! Wygrałam aukcję za 4,25:P Razem 8 zł z przesyłką, więc nie zbiednieję;-) Mam jeszcze upatrzone 2 ale się zastanawiam jogę czy pilatesa:D Muszę sobie troszkę urozmaicić. Mi tam ten fat burning się nie nudził bo ja ćwiczyłam jak automat a skupiałam się na ogladaniu tv:D Pot się lał, efekty były:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza20
dziewczyny , a czy Fat Burning "ćwiczony" co drugi dzień w połączeniu z rozsądną dietą w ciągu 2 miesięcy , pozwoli na wyszczuplenie ud o jakieś 3-5 cm?Bo nie wiem czy to wypali...Właśnie na nogach (uda i łydki ) zależy mi najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza20
pomózcieeee pliska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli zalezy Ci konkretnie na udach i lydkach, to powinnas rowniez robic cwiczenia na nogi, bo obawiam sie, ze sam FB to nie pomoze... Tzm schudniesz, ale "wszedzie" a z nogami to roznie moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej i co dziewczyny ćwiczycie jeszcze fat burning??? Bo ja chwilowo nie, brak czasu, ale juz od czewrwca bede ostro ćwiczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zunia
ja kupiłam karnecik na zajęcia,bo właśnie owy "fat burning"mnie pokusił,ale jeszcze się na niego nie załapałam ponieważ jest tylko 2 razy w tygodniu w godzinach takich,że tylko bezrobotny mógłby pójść.Klub najlepszy w jakim byłam,tylko jak w każdym innym w Toruniu-żadnych zajęć przed 8.00, po 20.30, i między 11.00, a 14.00, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eseczka
to są moje filmy z aerobikiem AbBurner - na mięśnie brzuch 30 minut Arm Toner na mięśnie rąk BeachBody - 2 filmy 1 godzinne Callanetics z Mariolą Bojarską Callanetics Cindy Crawford - Kształtuj swoje ciało Pump It Up - The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry Seria Tamilee - brzuch i ciało SLIM in 6 weeks - 5 filmów Turbo Jam Great ABS Valérie Turpin - Gym Cardio fitness - Programme Hilo cours complet pilates - 4 filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magd333
Cindy Crawford - Kształtuj swoje ciało Turbo JamSeria Tamilee - brzuch i ciało Pump It Up - The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry mogłabyś wrzucic te filmiki na serwer rapishare bądz megaupade z góry dzięki wszedziie szukalam i jakos nie moglam znaleść z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eseczka
przykro mi ale nie mogła bym ponieważ przy takim transferze jaki mam musiała bym kilka dni nie wyłanczać kompa w ogóle na dobe, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_ba
hej dziewczyny!! kurcze dlugo szukalam takich srton jak tu mamy:)ale w koncu!!!mialam te plytki zosi ale pozyczone teraz strasznie mi ich brakuje a bardzo bym chciala dalej kontynuowac te cwiczenia bo rewelacja poprostu!z tym ze skad je wziasc???? na allegro pjawiaja sie ale w kosmicznych cenach! a moze polecicie jakies podobne-pokrewne? tbc, abt, a najbardziej zalezy mi chyba na cwiczeniach na stepie ale takich nawet na all.nie moge znalesc:( moze polecicie jakies znajome strony? prosze...dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Powiedzcie mi czy to ze mną jest coś nie tak, czy naprawdę Fat Burning na tym polega.... Byłam dzisiaj w klubie na zajęciach z fat burningu i wyszłam w połowie. Cały układ polegał na robieniu obrotów i pół obrotów. Jakiś kroczek - 2 obroty - mambo - obrót w jedną stronę, jakiś dzwny przytup i znowu obrót. Potem jakieś hasanie po całej długości sali, niby tango, ale co chwile obrót. I to co chwile w inną stronę. Zrobiło mi się nie dobrze od całego tego kręcenia. Poza tym jestem raczej początkująca, a to całe kręcenie się w kółko powodowało, ze żadko widziałam instruktorkę :( W ogóle się nie zmęczyłam, tylko zrobiło mi się nieswojo od tego okręcania. Wiem, ze mam bardzo słabą orientację w przestrzeni i obroty tylko potęgują to uczucie.. ALe czy fat burning włąśnie na tym polega? Czy głównym elentem Fat Burningu jest robienie obrotów? Cyz mozę trafiłam po prostu na dziwną instruktorkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_ba
witam! powiem ci ze chyba jakos dziwnie trafilas, ja chodze wda razy w tyg na fat burning ,z tym ze jeden z nich jest na stepie(wlasnie dzis ide:) )i nigdy nie kreci mi sie w glowie, moge ci podac przykladowe kroki, nasza instruktorka robi za wsze tak ze robi trzy sekwencje i w kazdej jest po trzy kroki,\tak ze nie ma szans zeby sie nudzic i leci godzinka jak nic. wiec: 1-vi-step-szase mambo-chilbek-2-mambo-over-kros-3-dwa kroki na ukos-cztery kolana w tym nozyce-vistep.leci jak z bicza strzeli, caly czas cos innego, nie nudzi sie nie dluzy i tluszcz spada:)sprobuj isc jeszcze raz moze wtedy byly takie kroki , a dzis czy jutro moga byc juz inne.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi dziewczyny czy warto isc na fat burning jesli jestem poczatkująca? Bylam tylko raz na TBC, dzisiaj właśnie myslałam o tym zeby isc na FB ale jest napisane ze to zajecia dla sredniozaawansowanych i nie wiem czy dam rade. Nie martwie sie czy bede miała sile ale czy polapie sie w krokach? Jak myślicie? I jeszcze jedno pytanie, na jakie zajecia tak właściwie powinnam chodzic? Głównie zależy mi na zrzuceniu mojego brzucha, oponki pod pępkiem z czym walcze \"od zawsze\", dalej ud no i troche ramiona. Mam 175 cm i waze ok 64, nie mam nadwagi ale nie czuje sie dobrze ze swoim ciałkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLGA43
Puk puk jest tam ktoś? Zaczełam cwiczyć FB , czy ktoś może mi napisać jak długo trzeba czekać na efekty ćwicząc 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreletrele
mam ćwiczenia TBC prowadzone przez Zofię Budkiewicz, chciałabym zdobyć fat burning. Czy te ćwiczenia prowadzone przez Zofię Budkiewicz są do dostania? A jeśli tak to czy ktoś wie gdzie je można zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×