Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Li-o

Proszę, wymyślcie coś ciekawego dla mnie!

Polecane posty

Gość Kirkusik123
Cześć, zamiast jeść te wszystkie suplementy mogłabyś sie wybrać do dietetyka:) i dużo lepiej na tym wyjdziesz niż ciągle jedząc coś co ma tylko WSPIERAĆ dietę. Znam taką profesjonalną i dobrą, Gabriela Wanat,tel. 694 568 466. Trzymajcie się zdrowo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joga jest podobno bardzo skuteczna. Moja mama się skarży tak jak Ty i jej koleżakna jest zachwycona jogą! Areobiku nie poleca, wraca się zmęczonym i głodnym i pożera się wszystko co stanie na drodze. Może spróbujesz tej jogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pro ana
pro-ana-artemis.blog.onet.pl Tam mam opisane wrażenia po tussi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co napisałaś to Ty nie jesz śniadania nawet :| Wstajesz, to trzeba najpierw zjeść obfite śniadanie, a potem dopiero wypić kawę, a obiad zjeść na obiad ,nie na kolacje, a na kolacje można serek wiejski, czy co tam, zresztą jesz same jakieś białka typu serki i jogurty, a lepsze by były owoce i warzywa, brązowy ryż. Oglądałam mnóstwo i czytałam mnóstwo na ten temat i znawcy twierdzą zgodnie, że najważniejszy jest indeks glikemiczny produktu i jedzenie 5 posiłków dziennie, poczytaj o diecie south beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sansbfhfy
Ja mam 17 lat mam 167cm wzrostu a waze 68kg.... I co ktotu jest gruby??? Jaaaa bezprzsady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×