Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ananasek

ktos wyjechał w ciemno do Anglii?

Polecane posty

Gość tak czytam
wasze wypowiedzi i teraz dopiero zrozumialam jak duzo mialam szczescia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARA SKALA
Hej Przeczytalam wszystkie wypowiedzi. zgadzam sie ze wszystkimi. Ja jak przyjechalam to sprzatalam w BB i naprawde byla to gowniana robota. A ze bylam po studiach to robilam wszystko zeby sie dostac do lepszej pracy. A jak ja przyjechalam do Anglii to malo kto pracowal za biurkiem. Kolejna praca bylo wykladanie towaru na polkach w tesco. Zarabialam zajebiscie, ale nie mialam na nic czasu, spalam i jadlam w aucie. szook. Praca sie jednak skonczyla. pracowalam w barzejako barmanka, w nocy, tez by szlak trafil taka robote. pisalam CV i pisalam i czekal, az wrszcie zadzwonil telefon Potrzebowali kogos do wpisywania do komputera, bylo mi wszystko jedno,nawet nie pytalam o zarobki. Dostalam te prace, ale znowu na krotki kontrakt 3 miesiace, potem sie jednak okazalo ze przedluzyli. Ale caly czas wysylalam Cv chodzilam na wywiady i w koncu udalo sie. Pracuje jako ksiegowa imalo co robie. Boze naprawde przez co trzeba tu w Anglli przejsc to naprawde. I jesli patrza z perpektywy czasu to nie wiem czy bym sie zdecydowala na to drugi raz. Mam tu meza polaka i razem sobie zycie ulozylismy. Takze ja bym nie jechala w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie martwi
ja wyjechalam w sierpnu 2007 roku w ciemno czyli bez załatwionej pracy, mialam tylko mieszkanie. Drugi raz bym juz tak nie wyjechala bo za duzo mialam problemow. Fakt prace znalazlam po 2 tygodniach od momentu przyjazdu ale to był oboz pracy ta fabryka i pracowalam za minimalna stawke. Ppozniej zmienilam prace na inna ale co z tego jak to była praca sezonowa na 4 miesiace . Nastepnie bylam bez pracy prawie miesiac - denerwowalam sie co to ze mna bedzie. Jednak dostalam prace . Pracuje w firmie cateringowej i nie jest zle ale zarobki takie sobie a praca 10 czy nawet 12 godzin dziennie Drugi raz nie wyjechalabym juz do Anglii bo tutaj juz jest coraz ciezej z praca. Znam jezyk na poziomie komunikatywnym ale nie moge znalezc lepszej pracy. Mam skonczone studia -licencjat w Polsce i mysle wracac zeby zrobic magistra. Tu w Uk mam ostanio wrazenie ze tylko sie marnuje. Inna sprawa to spadek kursu funta w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×