Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 triple-five

blizny po oparzeniu

Polecane posty

Go艣膰 eve86
DO STRU艢KA Oj dziekuje bardzo za info akurat jestem z Opola i napewno sie przydadza te infromacje , w necie ciezko bylo znalesc cennik :) a tu mam wszystko wpisujac nazwisko w/w Pani :) Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anetttaa
wielkie dzi臋ki za troche informacji:-) ju偶 szukam co艣 o tej pani doktor mo偶e i mi pomo偶e:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 phizjo
Co poradzicie poparzonej 2-letniej dziewczynce.Wi臋cej napisali艣my na forum o dermatixie.Czekamy na wasze b艂yskotliwe, niew膮tpliwie,porady.Inne ni偶 operacje plastyczne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 phizjo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mam 21 lat od 19 lat blizny na obu nogach od ud do czubk贸w palc贸w. dodam 偶e by艂o to poparzenie III stopnia tzn sk贸ra mi po prostu odpad艂a z tych n贸g. robili mi przeszczep sk贸r臋 pobierali z ty艂ka. do tej pory stopy mam okropne jakbym poparzy艂a si臋 wczoraj, na obu 艂ydkach mam po wielkim placku a reszta od st贸p do kolan jest nawet ok ale jedna noga wygl膮da jak brudna. za to na udach wida膰 przeszczep po prostu takie paski sk贸ry jakby ponaklejane. jak sobie troch臋 opal臋 nogi to jest lepiej. dodam, 偶e nawet latem nosz臋 spodnie lub rajstopy ( w upa艂y te偶) o japonkach mog臋 zapomnie膰 bo na domiar z艂ego palce u n贸g mam troch臋 zniekszta艂cone. ale nie sta膰 mnie na operacj臋 plastyczn膮 nawet specjalnie nie my艣la艂am by sobie to zoperowa膰. podobno jestem niebrzydka, wi臋c te nogi mi bardzo nie przeszkadzaj膮. wol臋 takie poparzopne ni偶 np. niew艂adne...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eve86
DO phizjo :) Wizyta u lakarza specjalisty jest najlepszym rozwiazaniem , gdyz co z tego ze podamy Pani nazwe jak i tak wszytsko jest na recepte . Oto niektore z nich http://www.twenga.pl/dir-Zdrowie-i-Uroda,Leki,Krem-na-blizny sama polecam ; - Dermatix , lub Veraderm ale on jest o wiele drozysz od poprzedniego ale bardzo pomaga szczegolnie na nowe blizny POLECAM !!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eve86
DO gonieczka87 :) Jestem pewna podziwu !!! Brawo nie kazdy jak Ty walczy z tymi przeciwnosciami losu . MImo ze Ja blizny mam od 20 lat to do tej pory sa dni ze mam dosc , gdy patrze na te inne kobiety ktore chodza pol nagie to az lza sie kreci w oku .... Mimo ze minelo tyle lat dalej ciezko mi sie do tego przyzwyczaic :( A Ty jak widac poradzilas sobie z tym problemem naprawde jestem pelna podziwu !!!! Pozdrawiam serdecznie oby tak dalej !!! :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten upalny dzie艅. Jak wszyscy na tym forum te偶 mam blizne pooparzeniow膮. Mam j膮 na ramieniu i ten sam koszmar. Obserwuje to forum od roku ale dopiero dzisiaj zdecydowa艂am sie napisa膰. Podziwiam tych kt贸rzy nie kr臋puj膮 sie pokazywa膰 swoje blizny. Oj mam 24 lata a blizne od 21 lat i do tej pory nigdy nie wysz艂am na pla偶e w stroju albo w pi臋knym topiku. A w te upa艂y najch臋tniej nie wychodzi艂abym z domu. Pozdrawiam wszystkich!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do Eve86 Czy twoja wiedza na temat Expandera pochodzi od specjalisty. Ja mam blizn臋 na r臋ku (dooko艂a reki na d艂ugo艣ci ok. 3/4 powierzchni). Je偶d偶臋 na konsultacji do kulniki da Kozi膮 w Warszawie do dkt. Dudkiewicz. Ona twierdzi, 偶e w przypadku reki to nie jest dobre rozwi膮zanie bo jest to cz臋艣膰 ruchoma cia艂a. Poza tym z takim woreczkiem trzeba obchodzi膰 si臋 jak z jajkiem. Wystarczy 偶e kto艣 ci臋 tr膮ci i istnieje obawa, 偶e mo偶e p臋kn膮膰 a to wi膮偶e si臋 z komplikacjami. Do tego jest to do艣膰 trudne ze wzgl臋d贸w estetycznych. Ja prowadz臋 bardzo intensywne 偶ycie zawodowe zastanawiam si臋 jak mia艂abym si臋 w tym czasie ubiera膰 偶eby tego jajka nie by艂o wida膰. Jest wiele w膮tpliwo艣ci - niestety. Gdyby to by艂o takie proste to ju偶 dawno wszystkie mia艂yby艣my po k艂opocie i by艂yby艣my pi臋kne. Nie wiecie mo偶e ile kosztuje wyhodowanie 1 cm. sztucznej sk贸ry. A mo偶e kto艣 wie czy ten zabieg z ekspanderem mo偶na wykona膰 w szpitalu nieodp艂atnie czy w gr臋 wchodz膮 tylko prywatne kliniki. Bo w moim przypadku to by艂oby kilka ekspander贸w 偶eby pokry膰 ca艂膮 powierzchni臋 blizny. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do Stru艣ki Ja tez mam blizn臋 na r臋ku. Moja jest dooko艂a lewej r臋ki i zajmuje ok 3/4 ca艂ej powierzchni. jest przerostowa po przeszczepach. jak wygl膮da twoja?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do eve kiedy艣 bardziej si臋 przejmowa艂am swoimi bliznami wydawa艂o mi si臋 偶e nie znajd臋 sobie ch艂opaka bo mam takie okropne nogi. teraz mam fajnego m臋偶a wiedzia艂 od pocz膮tku 偶e mam poparzone nogi. kilka miesi臋cy mu ich nie chcia艂am pokaza膰 bo g艂upia my艣la艂am 偶e b臋dzie si臋 mn膮 brzydzi艂. Jako艣 nic mu nie przeszkadza. przy nim chodz臋 w kr贸tkich sp贸dniczkach i boso ju偶 si臋 nie kr臋puj臋. tylko jak gdzie艣 wychodzimy to wk艂adam spodnie lub grubsze rajstopy... tego si臋 nigdy nie oducz臋 poza tym mam dwie c贸reczki (wiem wcze艣nie zacz臋艂am) jedna z nich jest powa偶nie chora, wi臋c wiem 偶e s膮 rzeczy wa偶niejsze ni偶 dobry wygl膮d i te moje blizny to ma艂y piku艣 przy chorobie mojej niuni

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 phizjo
Z tego co widz臋 nikt nie pofatygowa艂 si臋 poczyta膰 o nas wi臋cej.Od Dermatixu(szczeg贸lnie od nie produkowanej ju偶 wersji w sprayu) i Veradermu zacz臋li艣my w og贸le leczenie.Takie leczenie to dla nas nie odkrycie.Teraz sprowadzamy leki z zagranicy.Od os贸b z takim sta偶em je艣li chodzi o blizny spodziewali艣my si臋 czego艣 wi臋cej ni偶 takich zdawkowych odpowiedzi.Liczymy na ewentualne ambitniejsze porady.Pozdro.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie przysz艂o ci do g艂owy 偶e 偶adna z nas nie zna cudownej ma艣ci po kt贸rej wszystkie blizny znikn膮, ba ... najlepsi lekarze jej nie znaj膮 a co dopiero my. Nie jeste艣 jedyna na tym forum a tw贸j problem nie jest wyj膮tkowy tylko powszechny - przynajmniej tutaj. Mo偶esz by膰 pewna 偶e je艣li tylko znajdziemy t膮 cudown膮 ma艣膰 to na pewno si臋 z tob膮 podzielimy. Mam nadziej臋 偶e by艂am wystarczaj膮co b艂yskotliwa - w twoim mniemaniu przynajmniej! Mi艂ego wieczoru

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie przysz艂o ci do g艂owy 偶e 偶adna z nas nie zna cudownej ma艣ci po kt贸rej wszystkie blizny znikn膮, ba ... najlepsi lekarze jej nie znaj膮 a co dopiero my. Nie jeste艣 jedyna na tym forum a tw贸j problem nie jest wyj膮tkowy tylko powszechny - przynajmniej tutaj. Mo偶esz by膰 pewna 偶e je艣li tylko znajdziemy t膮 cudown膮 ma艣膰 to na pewno si臋 z tob膮 podzielimy. Mam nadziej臋 偶e by艂am wystarczaj膮co b艂yskotliwa - w twoim mniemaniu przynajmniej! Mi艂ego wieczoru

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
PS Acha m贸j niechc膮cy podw贸jnie wys艂any komentarz by艂 skierowany wy艂膮cznie dla niew膮tpliwie b艂yskotliwej Phizjo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:) Widze, ze nasz topik znow sie rozkrecil jak zwykle w lato. Pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stru艣ka
do basiekx ja mam swoj膮 na prawej r臋ce 3/4 d艂ugo艣ci z przerwami, tylko tyle, 偶e mam j膮 od zewn臋trznej strony, a od wew. czyli tu艂owia zdrow膮 sk贸r臋. jest pomarszczona, z du偶ymi zgrubieniami, no i przykurczem w 艂okciu. je艣li chcesz prze艣le ci ten pi臋kny widok na emeila, ja te偶 chcia艂abym zobaczy膰 twoj膮 i jak wyl膮da po przeszczepie, bo mnie te偶 go poropnwali. lollitka1@wp.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To jeste艣 i tak w dobrej sytuacji bo twoja nie jest dooko艂a r臋ki tylko z jednej strony. My艣l臋 偶e w twoim przypadku t膮 blizn臋 z powodzeniem mo偶na naci膮gn膮膰 i pokry膰 zdrow膮 sk贸r膮. Ja mam gorzej bo moja jest dooko艂a r臋ki. Trudno tu b臋dzie zastosowa膰 ekspander bo to musia艂oby by膰 kilka ekspander贸w 偶eby pokry膰 ca艂膮 powierzchni臋. Poza tym jest troch臋 zniekszta艂cona i nier贸wna. Kiedy ni膮 obracam to robi膮 si臋 fa艂dy jakby tam pod spodem trzyma艂y jeszcze jakie艣 zrosty. Tragedia ja raczej nie mam szansy na popraw臋 tej blizny i zaczynam si臋 do tej my艣li przyzwyczaja膰. Puszczam dzisiaj totolotka, jest kumulacja, jak wygram to robie operacj臋, zamawiam sztuczn膮 sk贸r臋 i otwieram fundacje na rzecz os贸b poparzonych - mo偶ecie na mnie liczy膰 chacha. Wy艣le ci zdj臋cia wieczorem ale nie znam twojego adresu e-mail - bo si臋 nie wy艣wietla. Ja te偶 poprosz臋 twoje zdj臋cia, ch臋tnie por贸wnam czy to moje paskudztwo to standard czy ewenement.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wwl
Jestescie Kochane ze tak wspieracie moja osobe nie pisze zbyt czesto ale czytam. I wiekszos wypowiedzi naprawde pomaga ciesze sie ze znalazlam to forum. Napewno jestescie wszystkie wyjatkowe a co do kremow na te nasze niespodzinki to ellezza jest dobry w tele zakupach tylko drogi bo 300 zl + koszt przesylki 17 zl. Dodaje ze mam blizne na kladce piersiowej no i po 2 kremach troszke mi wygladzilo. Buakiaki i serdecznie pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 phizjo
Wybaczcie.Szukali艣my tutaj czego艣 innego.Rozs膮dnych wypowiedzi i opinii na temat leczenia.Wy natomiast prowadzicie polityke licytacji kto jest bardziej pokrzywdzony,a p贸藕niej pod艣wiadomie losujecie "kogo dzi艣iaj b臋dziemy g艂aska膰 i pociesza膰?".Kobiety!Trzeba dzia艂a膰,walczy膰,edukowa膰,doradza膰.Ze swoich s艂abo艣ci uczyni膰 atuty.Wy natomiast piszecie:posmaruj tym a tym.Aha,s艂aby efekt.Wiesz,zafunduj sobie ekspandery.Kry艣ka to ma i jest zadowolona.Co?!Inne kremy?!Nie smaruj ju偶.M贸wi臋 ci,偶e ekspandery s膮 super.Musisz je mie膰.No,c贸偶.Wiem,偶e to ok.5000,ale Kry艣ce zrobili i m贸wi ,偶e jest super,no to chyba warto." Przynajmniej co艣 w tym stylu.Zapewniam Was,i偶 psycholog,czy psychoanalityk jest ta艅szy.Pozdro.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do PHIZJO !!! Jeste艣 偶a艂osna i bez odrobiny taktu. Jak ci nie pasuje to forum to si臋 nie odzywaj. Jak jeste艣 taka m膮dra to sama porad藕 co艣 konkretnego. My艣lisz 偶e gdyby medycyna zaproponowa艂a nam rozs膮dne wyj艣cie z tej sytuacji to by艣my nie spr贸bowa艂y tylko gl臋dzi艂y o 艣rodkach zast臋pczych - zapewniam ci臋 偶e nie. Ka偶da z nas odwiedzi艂a tuziny najlepszych specjalist贸w i niekt贸rzy z nich potrafili powiedzie膰 偶e to nie \"Powr贸t do Edenu\" tylko rzeczywisto艣膰. Radz臋 ci zejd藕 na ziemie bo si臋 przedwcze艣nie wyeksploatujesz. Nam to forum pomaga. Ja mam ta okropna blizn臋 32 lata. Jestem czasami tak w艣ciek艂a 偶e opadam z si艂 i co i nic nie mog臋 na to poradzi膰. 13 sierpnia mam kolejn膮 wizyt臋 w kolejnej prywatnej klinice. Wybul臋 sporo pieni臋dzy na sam膮 wizyt臋 ale nie spodziewam sie 偶e cudowna Pani dokt. powie to przecie偶 bardzo proste. Wiesz dlaczego bo by艂am ju偶 u kilkunastu specjalist贸w i zawsze jest to samo. Ja te偶 poparzy艂am sie w wieku dw贸ch lat, tak jak twoja c贸rka. Teraz my czekamy na twoje b艂yskotliwe porady albo przesta艅 korzysta膰 z tego forum. W艂a艣ciwie to ci co艣 poradz臋: jak jeste艣 bogata to zafunduj sobie w klinice wyhodowanie tzw. sztucznej sk贸ry z kom贸rek macierzystych. Super skuteczne zapewniam ci臋 i cholernie drogie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eve86
DO PHIJO CZY JAKOS TAK ;] MOJA DROGA TY CHYBA SAMA NIE WIESZ CO PISZESZ WPYCHASZ SIE TUTAJ DO NAS NA FORUM I W TAKI SPOSOB JAK BY TO BYLO NASZA WINA CO TOBIE SIE STALO CZY KOMUS TAM Z TWOJEGO BLISKIEGO OTOCZENIA .PISZEMY TUTAJ WYMIENIAMY DOSWIADCZENIA JESLI CI SIE TO NIE PODOBA TO NIECZYTAJ A TYM BARDZIEJ NIE UDZIELAJ SIE !!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eve86
Pomylka do phizjo ;] to co wyzej !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eve86
DO basiekx :) - EXPANDER !!! Wiedze ta posiadam z roznych artykul贸w a takze od samego specjalisty , fakt nie na kazda blizne to pomaga , zalezy jaka ma grubosc wielkosc itp jest wiele wskaznikow w ktorych mozna zastosowac expander ale jest rowniez wiele w ktorych nie jest to wskazane . Nie ma na Swiecie takiej rzeczy ktora by w 100% nam pomogla , czy to krem czy jakas operacja , nic na to nieporadzimy tylko te srodki wyzej wymienione moga w pewnym stopniu zlagodzic zmniejszyc nasza blizne :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eve86
Mam pytanie czy ktoras z Was jest z Opola lub okolic ?!? Chetnie nawiazala bym kontakt :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eve86
DO gonieczka87 :) Maz corcie masz wielkie oparcie i nawet przy chorobie Twojej corusi nie zwracasz uwagi na Twoje blizny , naprawde jestem pelna podziwu :) tak trzymac . Pamietaj nie jestes z tym sama !!! :)) Masz Nas forumowiczki !!! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stru艣ka
do basiekx lollitka1@wp.pl napisz mi sw贸j

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stru艣ka
do phizjo rozumiemy 偶e jest ci przykro 偶e spotka艂o to te偶 twoj膮 c贸reczk臋, ale twoich pretensji nie rozumiem. Masz pretensje do nas o to 偶e nie znamy dobrego kremu, czy ma艣ci??? sorry

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Daha
Proponuj臋 zako艅czy膰 sp贸r. To nic nam nie da. Jeste艣my tutaj po to, 偶eby dowiedzie膰 si臋 czy, aby nie jeste艣my same z naszym problemem. To mimo wszystko podnosi na duchu. Je偶eli kt贸ra艣 ma potrzeb臋 opowiedzenia nam o historii powstania swojej blizny niech to zrobi. Mo偶e oka偶e si臋, ze jest wi臋cej takich os贸b. Je偶eli komu艣 nie podoba si臋 czytanie tego typu historii proponuje opu艣ci膰 posta i czyta膰 tylko te, kt贸re wydaja si臋 "potrzebne". Jako艣 zim膮 pisa艂am na forum o mnie. U偶ywam ma艣ci DERMATIX (koszt ok. 150 z艂). Moim zdaniem blizny wyg艂adzi艂y si臋 (mam je od 15 lat). Nie ukrywam, ze liczy艂am na co艣 wi臋cej, ale zobaczymy co b臋dzie dalej. Mi艂ego wieczoru :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×