Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość triple-five

blizny po oparzeniu

Polecane posty

Gość gość
Te lssery robie we Wroclawiu na Nfz w nowym szpitalu. Tam nie ma kolejek na laser. Wiem ze q innych miejscach trzeba na nie czekac i czrkac. Jest tam oddzial chirurgi plastycznej.Nie wiem skad jestes. Musisz miec skierowanie do poradni chirurgi plastycznej. Ona dziala w tym szpitalu.rejetrujesz wizyte. Nastepnie tam daja skierowanie na laser. Ja mam lasery w odstepie 6-8 tyg bo tak nalezy ke wykonywac.we wroclawiu wykonuja kazdemu 6 na nf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ta psychika. Ale mnie pomaga to ze cis z tym robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczysz co powiedza ci na tej wiztcie w czerwcu i zdecyduj. Wiem ze pisaly tutaj dziewczyny o siemianowicach wiele ale musialabys przesledzic watek od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ze Śląska dlatego w Siemianowicach byłam na oparzeniowce i tam tez mam skierowanie do tej poradni...Cos tam czytałam o tym i różne opinie były i nie robią tak często jak napisałaś. Te posty są stare i liczę na to że coś się zmieniło bo jak taki laser ma pomóc jak robi się go raz czy dwa razy do roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty chyba nie masz skierowania do poradni w siemian... Tylko skierowanie do poradni chirurgi plastycznej. Mozesz z nim umawiax sie na eizyte gdzie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na kontroli w poradni w Clo i tam mnie Pani doktor skierowała do poradni plastycznej i automatycznie zostałam zapisana. Nie bede czekac długo więc jestem zadowolona i ciekawe co tam powiedzą i też wtedy dowiem się jak to wszystko wygląda...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam raz na laserze mixtp w bytomiu. Swietna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keszcze nie dawno laser ten byl w katowicach. Wpisz w wuszukiwarce laser mixto katowice. Tam znajdziesz zdjecia osob z bliznami po poparzeniu oraz jak one zmieniaja sie pod wplywem tego lasera. Te lasery sa nie liczne w Polsce. Ja jezdze poki co na lasery do szpitala ale nie wykluczan ze skorzystam z tego w bytomiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia432
Hej, ja miałam usuwane blizny w Estetyka Day Spa w Piasecznie i jestem bardzo zadowolona. Było to robione laserowo, kompletnie nie bolało i było przede wszystkim bezpieczne. Nie potrzebna Ci żadna operacja, mój zabieg trwał kilka minut i efekty widać było od razu! I obsługa klienta była świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do andzia Ale ty pewnie nie mialas mocnych i duzych blizn po poparzeniu. Trudno mi uwierzyc w to zr laset nic nie bolal. To chyba to nie byl frakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale z tego co wszyscy piszą ten laser bardzo boli...A po czym miałaś te blizny i jaka powierzchnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, jak mała powierzchnia to można maściami albo bio oil smarować smarować i też będzie ok ale na rozległe poparzenia to tylko laser, raz że boli a po drugie tani nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja smaruję żelem Sutricon pół roku i nie widzę efektów. Tylko że mam rozległe blizny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda pieniedzy na te wszystkie zele. Nic nie dala procz cienszego portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakby to wyglądało gdybym nie smarowala ale ja nie widzę efektów. Tzn osoby które mnie widza mówią że jest lepiej ale co mają mówić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze tez nie wierze w te silikonowe zele.pojemnosc mala mozna na nie wydac fortune jezeli ktos smaruje tym duza piwierzchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mysle ze to pomaga na odchudzenie portjela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taka tubkę mam na tydz smarowania dwa razy dziennie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Navregeneracje skory dobra jest masc propolisowa. Kupuje ja przez internet robiona z propolisu od pszczelarzy. Szybko blednie blizna. W aptekach tez sa ale malenkie dawki propolisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nosił ubranie uciskowe po oparzeniu? Ja noszę z Arimedu ale znalazłam firmę ADV Med. Może ktoś się wypowiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze to ubranie uciskowe bardzo pomaga. Rozmawialam o tym bedac w szpitalu. Kobieta z ktora rozmawiawialam kupila to ubranie w lodzi. Nie wiem jaka to byla firma ale byla bardzo zadowolona bo nie bylo po nim zadnych przykurczy M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych firm jest trochę ale zastanawiam się czy kolejnego nie uszyc gdzie indziej. Z Artimed jestem zadowolona a mam uszyte na nogę i koszulkę z dlugim i krotkim rękawem ale w innych ceny są np niższe. Nie ma nic na ten temat. Malo kto pisze coś na temat tych ubran i nie wiem dlaczego bo sporo ludzi to nosi a nikt się nie chce wypowiedzieć. O łodzi czytałam opinie i jedni chwalą inni nie ale na wypisie ze szpitala miałam też właśnie to Adv med i weszlam na stronę i ofertą mają ciekawą i kolory. Po rozmowie tel ceny okazały się atrakcyjniejsze niż w Artimed ale chciałabym poznać opinię osób które miały takie ubranie właśnie z tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam blizny po oparzeniukasza w wieku 3 lat i czy jest możliwość poprawy wyglądu skóry na nfz albo w rozsądnych kwotach gdzieś w mazowieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze jest mozliwosc. Rejestrujesz sie w poradni chirurgi plastycznej tylko ze chyba wczesniej musisz miec skierowanie od rodzinnego. Pozostaja ci tylko lasery. Ale nie orientuje sie jak w mazowieckim bo sama korzystam z nich we wroclawiu na nfz. Mnie pomaga swiadomosc ze cos z tym robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie masz te blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 44
Dziewczyny przez przypadek znalazłam ciekawą wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Możecie wyszukiwać według różnych miast. Wystarczy kilka kliknięć. Musicie tylko wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wyszukać gabinet z depilacją laserową. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam niedużą bliznę na ręku i smarowałam ja bio ilem, po 4 miesiącach prawie mi całkiem zeszła, jest też dużo bledsza, to czy zniknie czy nie zależy od wielkości i jak bardzo była uszkodzona skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 26
Jest taka strona http://depilacja24.pl/ i są tam porównywane wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać co wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stelllla
No i znów lato dla mnie to z bliznami to już 40te. Teraz jestem na zagranicznych wakacjach gdzie temperatura nie pozostawia wiele do wyboru, albo plaża albo klimatyzowany pokój i oczywiście znów to drugie. Jestem tu bo mój mąż i dzieci bardzo chciały abym tu przyjechała. Rodzina na plaży a ja w pokoju hotelowym i mam dołek. Blizny to efekt pozostawienia mnie bez opieki, moje nogi bardzo ucierpiały po wylaniu wrzątku, a w pokoju byłam sama. Rodzic kiedy przyszedł z pomocą zalał to chyba jodyną czy czymś takim. Walczyłam o życie a potem zakazili te rany w szpitalu i jakieś przeszczepy etc etc. Podobno mam się cieszyć, że jedna z moich nóg nadal ze mną jest. Niestety po powrocie nikt nie podjął dalszych działań a kiedy ja jako dorosła osoba zaczęłam poszukiwać lekarzy. Pewien chirurg ogólny polecił mi chirurga plastyka w Warszawie dr. Jethona, a ten stwierdził, że te blizny są już za stare na leczenie. Powinno się działać jak byłam dzieckiem. Tylko jak ja to miałam zrobić? Np. mając 4 lata? Czytam to forum tak bardzo rozumiem tych ludzi tu piszących i ich zmaganie się z latem. Mam czasem poprostu dość długich sukienek, długich spodni i u mnie zwykłe sandałki też nie wchodzą w grę. Nie mam tyle odwagi aby rozebrać się na plaży i narazić się na te wszystkie spojrzenia ciekawskie lub pełne politowania. Na codzień jestem bardzo zadbaną kobietą w stroju perfekcjonistką co jeszcze utrudnia mi życie. Kiedyś nie wiedziałam, jak wiele takie blizny zmienią w moim życiu jak wiele mnie ominie np. Zawodowo lub życie towarzyskie , wszelkie wyjazdy, a taka prosta rzecz jak moje uwielbiające wodę dzieci i wyjście z nimi na basen? Etc etc etc. Trochę się rozpisałam, może to przyniesie jakaś ulgę. Pozdrawiam wszystkich znających temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×