Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość triple-five

blizny po oparzeniu

Polecane posty

Hej ja po parzylam nogi mając 6lat. Sa to blizny od kostek do kolan, jak czytam te wszystkie posty to czytam swoje slowa swoje mysli:-) od wiosny depresja ogladanie pogody i nadzieja ze nie bedzie upalu, nie zakladam spodni nawet 3/4 w moim przypadku i tak to nie pomoze wiec chodze w dugich spodniach a wtedy ludzie patrza jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem ze bylam na 2konsultacjach u plastykow odradzili mi poniewaz wyciecie blizny wiaze sie z kolejnymi bliznami nie ma gwarancji ze bedzie lepiej a kasa i to spora sobie pojdzie . Modle sie zeby te lato szybko minelo :-) zastanawiam sie nad wizytą u psychologa. Moze ktos byl i zna dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Martynka :) Ja tez ciagle sprawdzam pogode i modle sie, zeby nie bylo upalow. Wiosna i lato to dla mnie koszmar. Zawsze tylko odliczam tygodnie do polowy wrzesnia, kiedy to zaczyna sie ochladzac. U psychologa nie bylam, a moze powinnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjęłam kroki w tym celu i może akurat psycholog pomoże mi zaakceptować te blizny . mam z nimi żyć do końca a mam dopiero 26 lat. problem pojawia się co rok a na jesień zimę znika. gdyby lato trwało cały rok pewnie bym się nauczyła z tym żyć nie miała bym innego wyjścia tak sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a jest tu ktos z okolic Torunia? , jesli tak to zapraszam na pogaduchy o bliznach:-) marta125cz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a jest tu ktos z okolic Torunia? , jesli tak to zapraszam na pogaduchy o bliznach:-) marta125cz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a jest tu ktos z okolic Torunia? , jesli tak to zapraszam na pogaduchy o bliznach:-) marta125cz@wp.plm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a jest tu ktos z okolic Torunia? , jesli tak to zapraszam na pogaduchy o bliznach:-) marta125cz@wp.plm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy jest tu ktos z okolic Torunia ?jesli tak zapraszam na pogaduchy o bliznach:-) marta125cz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy jest tu ktos z okolic Torunia ?jesli tak zapraszam na pogaduchy o bliznach:-) marta125cz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy jest tu ktos z okolic Torunia ?jesli tak zapraszam na pogaduchy o bliznach:-) marta125cz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek2
Witam , moja blizna po oparzeniu była dość duża , ale na szczęście świeża jak postanowiłam się jej pozbyć .Polecono mi laserową metodę .Trochę poczytałam na forach i zdecydowałam się na klinikę beautymed dr mirackiego .Jestem po trzech zabiegach laserowych po których za każdym razem skóra łuszczyła się i pod spodem była nowa .Mało przyjemne ale do wytrzymania.Najważniejsze ,że działa i są efekty !!!! moja blizna zmniejszyła się o połowę ! ., Żmudny proces ale skuteczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robaczek, a ile juz wydalas na te zabiegi laserowe?Jaki jest ogolnie koszt zabiegu i czy zalezy od wielkosci blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka8805
Witam korzystał ktos z zabiegu dermobrazji? Czy są efekty i jaka cena:-) zbliża się gorący weekend oby minął szybko Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martynka, ja mialam dermabrazje i zdecydowanie odradzam!!! Bol spory, dlugo sie goilo, wydalam mase pieniedzy, a efekt doslownie zerowy. Szkoda czasu, nerwow i pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka0588
Dziękuje za odpowiedź widocznie nie pozostaje nic innego tylko modlitwa aby lato szybko minęło i problem do wiosny rozwiązany, a później na nowo to samo , pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza tych w złym humorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te pieprzone upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez juz nie moge wytrzymac tych upalow. I nawet nie chodzi o to, ze mi jest goraco, ale o te spojrzenia ludzi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ludzie są najgorsi ,te ich spojrzenia i mściwa ciekawośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawet jeszcze nie jest poczatek lata, a ja juz w depresje popadam. Co roku to samo... Tak zazdroszcze ludziom bez blizn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle że warto korzystac z porad dobrego psychologa, bo z bliznami nie mozna zrobic za dużo a na psychike mamy wpływ i to duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja posiadam lampę BIOPTRON chętnie ją odsprzedam . dzięki tej lampie blizny są mniej wypukłe i zmienia się kolor blizny blednie, mi pomogła trochę ponieważ mam duże blizny i to wymaga naprawdę cierpliwości i konsekwencji. a światełko tej lampy obejmuje mały obszar skóry. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oparzyłam się w wieku 3 lat wrzątkiem z dodatkiem olejków ziołowych do inhalacji. Oparzenie było pomiędzy 2 a 3 stopniem, lekarze na starcie nastraszyli moją mamę, że będę miała amputowaną rękę, ale na szczęście do tego nie doszło. Dziś mam 22 lata, blizna ciągnie się od ramienia aż za łokieć, przy czym obejmuje praktycznie całą powierzchnię ręki. Dodatkowo mam też blizny na tułowiu. Miałam robioną operację, gdyż robiły się przykurcze na zgięciu ręki, lekarze obiecywali, że spróbują dodatkowo część blizny usunąć, niestety po zabiegu całość wygląda jeszcze gorzej, bo zrobiły się blizny na bliźnie, pomimo masaży, zastrzyków i noszenia rękawa uciskowego. W zasadzie niewiele da się już zrobić. Piszę to wszystko dlatego, że czytałam wiele wypowiedzi dziewczyn, które się swojej blizny wstydzą i boją się latem założyć krótki rękaw. Wiecie, ja akurat z tym nigdy nie miałam problemu. W dzieciństwie i jako nastolatka byłam pulchna i tego owszem, wstydziłam się. Ale że z tym mogłam coś zrobić, to zaczęłam ćwiczyć i jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Mam cudownego faceta, któremu nigdy w życiu nie przyszłoby do głowy, żeby blizna miała być problem. Zakładam bluzki z krótkim rękawem, bez rękawów, chodzę na plażę. Ludzie? Owszem, patrzą się - i co z tego? Spojrzą, bo to naturalne, przecież ja też spojrzę, gdy ktoś wygląda w jakiś sposób inaczej. A jeśli patrzą uporczywie? Cóż, nie ma większej satysfakcji, niż złapać to ich spojrzenie i patrzeć, jak robi im się głupio i odwracają wzrok. Dlatego, dziewczyny, jeśli z Waszymi bliznami nie da się nic zrobić, to spróbujcie nauczyć się z nimi żyć! Życzę Wam wszystkim powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny wyzej - dziekuje Ci, dodalas mi nieco otuchy :) Moze kiedys i ja odslonie swoje blizny. Na razie jednak nie jestem jeszcze na to gotowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka tu cisza :)rozumiem że macie zloty środek na blizny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy, a do tego te upaly sa nie do zniesienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na niezbyt głębokie blizny dobry jest krem z ziół szwedzkich. Fajnie wyrównuje powierzchnię skóry i poprawia jej wygląd. Ja miałam głębokie blizny po trądziku. Miesiąc smarowałam je kremem z ziół szwedzkich i teraz powoli już o nich zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm a ile ten krem kosztuje i jaka nazwa ?będę wdzięczna za odpowiedź . upały będą coraz większe bo klimat się ociepla także dziewczyny trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×