Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość triple-five

blizny po oparzeniu

Polecane posty

Gość gość
Witaj To jest moje pierwsze lato po wypadku i masakra. Noszę ubranie uciskowe i się gotuję. Długie spodnie tez muszę mieć. Gdyby nie dzieci i mąż pewnie bym nie wychodziła domu bo robię to tylko dla nich. Najgorsze jest to że blizn w okolicy twarzy i szyi nie ukryję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do stellli Ale przeciez mozesz sprobowac lasery. Co za bzdura ze tylkovw dziecinstwie moglas je leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jak te blizny wyglądają, jeśli jest konieczność to laser, ale jak nie ma to olejek bio oil jest dobry- moja siostra stosowała i jest zadowolona, trochę czasu poświęciła, ale ma z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam mała to wylało mi się na nogę mleko i miałam paskudną bliznę na udzie. Bardzo źle wyglądała latem, kiedy chodziłam w spódnicach i szortach. Postanowiłam ją usunąć w Klinice Krajewski, gdzie pan doktor zaproponował mi metodę laserową (mieszaną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym polega ta terapia laserowa mieszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.17 Ile powtórzeń tego zabiegu zrobiłaś dla dobrego efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga159
Bardzo skuteczne preparaty na blizny po oparzeniach znajdziesz tutaj https://sutricon.pl/. Jak odpowiednio zadbasz, to będzie niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.10.2018 o 00:46, Gość gość napisał:

A na czym polega ta terapia laserowa mieszana

Chodzi o łączenie zabiegów różnymi laserami, różnych technologii. U mnie były to lasery Fraxel Dual i Max 1540.

Dnia 15.11.2018 o 11:24, Gość gość napisał:

gość 2018.10.17 Ile powtórzeń tego zabiegu zrobiłaś dla dobrego efektu?

U mnie wystarczyło dosłownie kilka zabiegów, a to dlatego, że blizna bardzo dobrze reagowała na laser. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Mój syn oparzył się jak miał 1,5 roku.  Oparzona była cała noga, II i III stopień, na szczęście uniknęliśmy przeszczepu. Niestety mimo różnych terapii (stosowaliśmy plastry, maści i masaże) nie dało się całkowicie uniknąć blizny a w zasadzie bliznowca. S
Teraz syn ma prawie 6 lat i zastanawialiśmy się nad laserowym zabiegiem ale mieliśmy obiekcje, bo różne są opinie, czytałam że czasem efekty są odwrotne.
Teraz stosujemy klawiterapię, jesteśmy po trzecim zabiegu i widać że blizna się zmniejsza i spłaszacza...  powolutku ale jednak. Ale co najważniejsze zabiegi nie bolą i nie są inwazyjne, tylko skóra po nich swędzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczka

Mam dużą bliznę z lat dzieciństwa i szczerze mówiąc zawsze się jej wstydzę. Dlatego w domowej apteczce mam produkty do dezynfekcji i takie jak help4skin, działające ochronnie na oparzoną skórę. Zanim człowiek dostanie się do lekarza skora parzy i wszystko boli. Szybka reakcja i odpowiednie działanie chronia przed bliznami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 lat temu ostatnio tu pisałam w 2006

Od tamtego czasu chodzę w związanych włosach... Kiedyś nie

Chodzę w krótkim rękawku... Kiedyś nie 

Chodzę w stroju kąpielowym ale takim z rekawkiem

Trochę mniej przestałam się tym przejmować ale nadal wiem że to jest 

Niestety... 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×