Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podrozniczka

a kto jest z Kolonii w Niemczech? co sadzicie o tym miescie?

Polecane posty

Gość podrozniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ich bin aus kln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrozniczka
kannst du aber kein polnisch? oder bist du schon hier geboren? was machst du denn so?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrozniczka
kannst du aber kein polnisch? oder bist du schon hier geboren? was machst du denn so?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
duzo to was tu nie ma , szkoda, ja tu studiuje a moze jednak ktos mieszka jeszcze w kolonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziazkoeln
hej ja mieszkam w kolonii!! kocham to miasto:) jest ekstra, zawszecos sie dzieje. zamierzasz przyjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
zależy dla kogo! ja tam pracowałam i oczywiście czułam si,ę jak dziadówa,przz niemców traktowana jak biedaczka,a jestem po studiach i wcale nie z biednej rodziny,ale chciałam dobie zarobić trochę kasy na mieszkanieitp po co nawalać za 500 zł jak można za 3 tys? ale nie na zawsze ,ja bym tam żyć nie mogła-zawsze bym była biedaczką z polski i nic by tego nie zmieniło.Tak jak u nas rumun- zawsze nim będzie choćby ze skóry chciał wyjść- NIE POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziazkoeln
ja jestem po studium medycznym i pracuje teraz w ortopedycznej przychodni. NIe zarabiam kokosow ale jestem sobie pania:) stac mnie na wiele rozniastych rzeczy, na wakacje w afryce, na motor dla brata na urodziny...nawet na operacje plastyczna;)) oczywiscie nie wszystko naraz, ale jest ok. W niemczech w sumie jestem ponad dwa lata, przyjechalam umiejac powiedziec dziendobry. ok czasem niektorzy zeruja na takich jak ja ale w kolonii jest tyle obcokrajowcow ze to normalne byc "nie-niemcem". ludzie sa podli wszedzie, polacy dla polakow tez. JA POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figulinka
Hej, w lipcu przeprowadzam się do KOlonii. Mieszka tam mój chłopak. Będę mieszkała w Kolonii na stałe. Jezeli macie chwilkę to opowiedzcie mi proszę co tam się dzieje ciekawego. Chętnie poznam kogoś w KOlonii bo on ma mnóstwo przyjaciół niemieckich ale nie zna ani jednego Polaka. Pozdrawiam Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzi czy ty tez
mieszkalas moze kiedys w bensberg k.köln? nie wiadomo jakich kokosow to nie zarobilas na robieniu tych fotek rentgenowskich oder? chyba ze teraz nagle masz nie wiem co. a te wakacje to ci ktos funduje;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Witam wszystkich.Ja tez mieszkam w Koloni,jako miasto bardzo mi sie podoba.Zaczynalam jako au pair.Tutaj poznalam mojego chlopaka,obecnie z nim mieszkam.Od kilku misiecy szukam pracy.Czy jest ktos w podobnej sytuacji,czy komus udalo sie znalesz prace jako \"pracownik gosc\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za chlopak
jaki niemiec ? czy polak? jak ty tak mozesz siedziec u jakiegos goscia bez kas yi zyc z jejo euro.gdzie sie poznaliscie? ile masz lat? jak dlugo bylas operka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka3dan
ja jestem z okolic Köln i tez szukam znajomych, a raczej kolezanek. Jestem tu juz 6 miesiecy i ciezko jest bez przyjaciol. Tu jest moj mail niunka3dan@gmail.com , jesli macie ochote to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes au pairka czy
z rodzinka sie przeprowadzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anqa z tego co wiem nie mozesz dostac pracy legalnie ani nawet na czarno beda z tym trudnosci:( moj chlopak mieszka na stale w niemczach i z tego co sie orientowal to musialabym za niego wyjsc zeby pracowac tu legalnie :D Na stale przyjezdzam do niego w wakacje i bede na jego utrzymaniu do grudnia :0 nie usmiecha mi sie to jak cholera ale co zrobic ze te prawe jest takie pojebane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×