Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

widzialnaa

szukam !!!!! kobiet po związkach opartych na przemocy do magisterki !!

Polecane posty

Gość Malinka75
jak tylko odbiore to napisze,mam nadzieje że pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....jak jestescie po takich zwiazkach..udzielcie wywiadu Widzialnej...i dla niej i dla siebie. Ja to zrobilam.... Dobrze jest sobie to wszystko poukladac po jakims czasie i zamknac definitywnie drzwi. Tak bylo u mnie. Ten wywiad pomaga te drzwi zamknac. Pozdrawiam. A Widziaalna to bardzo odpowiedzialna osoba i rzeczowa tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata77
Kto skorzysta z tej pracy? Gdzie będzie opublikowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba
Present; Od jakiegos czasu rzucaja mi sie w oczy twoje wypowiedzi;wywarzone i przemyslane. Jak dobrze widziec kogos , kto wyciaga madre wnioski ze swoich bledow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456781
Ja niestety nie odważe sie na wyjawienie kim jestem.Chetnie odpowiem na każde Twoje pytanie ,jesli jestem odpowiednim materiałem badawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata77 : kto z tej pracy skorzysta? na pewno ja! :) ale tak, wiem o co Ci chodzi. Aby praca magisterska była opublikowana, musi byc naprawdę super, musi mieć nagrodę itd. Ale mam silną chęć by to wykorzystać ( u tych którzy chcą). Może opublikować w internecie? ( wszystko anonimowo zresztą w magisterce też dbam o anonimowość osob badanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam za podnoszenie !! Jeśli chodzi zaś o materiał badawczy Twój to nie jesteś odpowiednim materiałem badawczym i już o tym rozmawiałyśmy. Byłabyś super gdybyś nie dała się w ogóle zle traktować :). Przemoc to dla mnie przemoc, sorry. Od moich respondentek nie wymagam \"wyjawiania kim jestem\". Znam ich imiona i miasta też ale tego nie piszę - mieszkają np \"w dużym mieście\" :) a imiona mogą sobie wybrać. Zresztą same mi piszą \"opis przypadku\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456781 jak napiszę pracę to może napisz do mnie i pomoże ona Tobie :) a tymczasem masz internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość run away wife
Bylam w toksycznym zwiazku przez 5 lat. Ale ucieklam z niego juz bardzo dawno 15 lat temu . Czy ty szukasz b. aktualnych spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ skąd nie aktualnych a nawet im dalej tym lepiej bo często skutki są długofalowe.jak chcesz to napisz zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
jeszcze raz podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×