Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

widzialnaa

szukam !!!!! kobiet po związkach opartych na przemocy do magisterki !!

Polecane posty

dziekuję ci t !! znalazlam trochę, ale moj promotor chce więcej chciałam powiedzieć, że odezwanie się do mnie wcale nie jest zobowiązujące do udzielenia mi wywiadu. można się wycofać w każdym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialnaa ciesze sie,ze znalazlas juz kogos.Ale widze,ze Twoj promotor ma duze wymagania.Pamietam Cie z topiku Zycie po toksycznym zwiazku.Czytalam kiedys ten topik i czesto tam zagladam ale tylko czytam.Zycze Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialnaa zastanawialam sie nad tym ale chyba jeszcze nie wyszlam ze swojego toksycznego zwiazku.Wiem,ze masz pare pytan moze przeslesz mi je na moja poczte a ja zobacze czy bede mogla Ci pomoc.Moj adres @ renatadd@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ten adres to renata-dd@wp.pl Nie uzywam go czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
zastrzezenie natury jezykowej: jesli piszesz o zwiazkach "opartych na przemocy" to sugerujesz ze chodzi o zwiazki w ktorych elementem je SCALAJACYM jest przemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeiwczyny :). nie trzeba podawać tu swoich maili :) dziękuję bardzo za ofertę pomocy i za maila :). jeśli chodzi o kwestie językowe to, no coż, masz jakieś propozycje może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456781
Ja chetnie pomogę ,jestem w takim związku od 37 lat .Prosze zadawaj pytania,moze ta twoja praca komuś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456781
widziana masz ochote wiedziec ,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, ja przecież mam zajęcia i nie jestem ciągle w internecie. czy jesteś w związku od 27 lat czy tez byłas 27 lat i się rozstałaś? a może jakoś zmieniłaś swoje postepowanie i on przestał stosować wobec ciebie przemoc? bo ja szukam osob nie tych, ktore są w takich związkach, ale ktore z nich wyszly. dzięki za propozycje, prosze odpowiedz na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456781
Jestem w zwiazku 37 lat,nie potrafie dokonac wyboru.Przemoc fizyczna przez lata zmieniła sie w psychiczną.Nie wiem czy taki przypadek cie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456781
zmieniłam postepowanie ,staram sie na prawie wszystko zgadzac i nie prowokowac spięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz już jakiś sukces, jednak nadal jesteś w roli ofiary to mi nie wystarcza pomyśl nad zmianą swojego postępowania na tyle, że zniknie psychiczna przemoc, wierzę, że potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialna, możesz do mnie napisać, jestem po przejściach, już dawno... może ci pomogę jeśli będę mogła. Myślę, że kobietom w tych trudnych chwilach najbardziej brakuje nadziei, wiary w siebie i pomocy służb takich jak choćby policja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka75
sory ale tamten mail co podałam już mi nie działa,chcę pozostać anonimowa więc napisze na Twojego maila,napewno Ci wiele do Twojej pracy dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamten mail co podalaś i tak nie dzialal haha bo był bład :) no ale w koncu wyslalam. bede czekać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×