Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sunwing

USA / Kanada

Polecane posty

Gość sunwing

Ciekawi mnie ilu nas tu jest, z USA lub Kanady. Gdzie mieszkacie i co porabiacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgahgdhgd
jestem z kalifornii, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafekafe
Urodziłem się w Kaliforni, tam się wychowałem i skończyłem 3 klasy powszechnej. Dlatego rozmawiam po polsku... Buachachachacha:( PS. A ja jestem z Polski wyobraźcie sobie i piszę na tym polskim forum bo... jeszcze nie sram dosłownie. na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość park ridge il
Jestem w USA od prawie 3 lat, a moj maz od 11 lat. Ja studiuje na MS in Business Information Technology, maz juz ma master i jest matematykiem-finansista. Zyje nam sie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje marzenie to wyjechac do USA lecz wiem ze sie nigdy nie spelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam w Kanadzie w Mississauga dokładnie i było fajnie, wrócilam tylko dlatego, ze zaczynaly sie studia, bo byłam tam w przerwie miedzysemestralnej. Dokladnie 3 miesiace i bylo dobrze, pewnie bym zostala gdybym miala skonczne studia. Teraz czasem mysle sobie, ze chcialabym znowu pojechac do Kanady, ale na wycieczke :) Tak mnie ciagnie..... (juz po dluzszym zastanowieniu, ciagle mysle do czego mnie tak ciagnie...????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
mieszkam w chicago z moja rodzinka i nie zamierzam zmieniac jak narazie miejsca zamieszkania pozdrawiam wszystkich tu i tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze ci
Olu2000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ani-ja tez myslalam o dluzszym wyjedzie do kanady razem z moim chlopakiem,niedawno wrocilam z anglii ale tam mi sie nie podobalo.czy ciezko ci bylo dostac wize?mialas tam jakas rodzine?ja sie obawiam ze mi by nie wydali,bo nie mam dowodow ze cos mnie tu trzym(typu samochod, mieszkanie na moje imie).poradz cos jesli masz doswiadzcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w Kanadzie od prawie juz 3 lat. jestem bardzo zadowolona i za nic w swiecie nie chcialabym mieszkac w USA :P na 10/10 daje 9/10 :) pozdrawiam wszystkich w Kanadzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w USA od wielu lat i tysiace razy wolalabym mieszkac w Kanadzie, lecz tak mi sie zycie poukladalo, ze nie mieszkam... Kto z dobrej i nieprzymuszonej woli chce jechac do USA, ten chyna wiadomosci nie oglada i gazet nie czyta. O ile jeszcze z 15 - 20 lat temu dobrobyt i praca rosly na dzrzewach, o tyle dzis mozna sobie zyly wypruc i pracy nie zdobedziesz (przynajmniej tej wymarzonej w wielu przypakach). Poza tym USA powoli przeradza sie w kraj fanatykow religijnych, rzad chce wycofac ze szkol nauke biologii i zastapic ja nauka fundamentalnych wierzen chrzescijanskich. Takie tam duperele, ale jak ktos leci na ten amerykanski blichtr z telewizji, ot niech przyjezdza i sie syci :D Jade 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potato/Tomato
Skad Ty wzielas "nauke fundamentalych wierzen chrzescijanskich" ??? Rozumiem, ze chodzi Ci o te zadyme z Intelligent Design ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkk
Czesc, ja tez jestem w USA w Kalifornii, nie uwazam ze jest tu jakos super, duzo bardziej podoba m sie w Polsce. Mam nadzieje ze nigdy nie przyjdzie dorastac tuatj moim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello
Pozdrowienia z Mississauga w Kanadzie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERMONT
Hi guys! Pozdrowienia z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potato/Tomato - inteligent design to jest tylko kropla w morzu, faktycznie rzecz warta zadymy, by przygluszyc reszte ... zreszta musze sie wyrazac bardziej precyzyjnie, bo takie skroty myslowe nie dzialaja, jak rozmowca nie jest w temacie i wychodzi z tego absurd ... kkkkkkkkkkkkkk - no, w Kalifornii jest calkiem fajnie, jak zupelnie inna bajka :) (od reszty Stanow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniewalająca...
A ja... odkąd pamiętam marzyłam o USA- nadal tak jest. Wiem, wiem co się tam dzieje... czytam prasę, oglądam TV, nieobce są mi wszelkie mass media :) Nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć, ale ciągnie mnie tam jakaś magiczna siła.... Niekoniecznie chcę mieszkać- ciężko jest mi to cenić z punktu widzenia: nigdy tam nie byłam, więc nie wiem, jak tam się mieszka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje mieszkac w USA
wspolczuje mieszkac w USA, tam nie mozna normalnie zc i wychowywac dzieci. tam jest gorsza patolgia niz w Anglii,a co do religi masz racje.ostatnio ogladalam program jak grzyby po deszczu powstaja tam centra chrzescijanskie i kase bija ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym sie nie zgodzila z
powyzsza wypowiedzia no ale jest to forum ogolno dostepne i kazdy tu moze wypisywac co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem z toronto mieszkam tu od roku i pracuje jako recepcjonistka w gabinecie dentystycznym ogolnie kanada mi sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love USA
mieszkam w Anglii, jak wszedzie sa tu lepsze i gorsze szkoly, osiedla . Anglia to nie patologia. Tez bardzo chce do Usa ! Na wycieczke, wakacje. Zawsze mnie tam ciagnelo. Mysle ze w nastepnym roku odwiedze Nowy York.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O. z Cetniewa
Pedaly wszystkich krajow HUJ wam w dupe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebyczekpromyczek
nie ma to jak odgrzebac stary post po to tylko zeby zbluzgac ludzi ktorzy napisali tu cos 5 lat temu zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebyczekpromyczek
tutaj floryda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka z Gomory
Kiedy jest "sped pedalow" w Nowym Jorku ? (Sodomie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×