Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezaspokojona kobieta

Dlaczego chociaż raz nie mogę być zadowolona z seksu ???????????

Polecane posty

Gość Niezaspokojona kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona kobieta
Mój facet w łóżku jest do niczego. Ja chciałabym prawdziwego mężczyzny, typowego samca, który by rozkazywał, dominował, a mój partner jest typowym romantykiem, który nim mnie dotknie pyta się 3 razy czy może. Ehh... :( Żadnych urozmaiceń w łóżku - o kajdankach nie ma mowy, o opasce na oczy też nie. Ciekawa jestem ilu facetów pragnie dominować w łóżku, pragnie władać swoją kobietą, rozkazywać jej. Ilu używa kajdanek, opasek i innych fajnych gadżetów? Moim marzeniem na dzisiejszy dzień jest to, żeby mój facet chociaż raz stanął na wysokości zadania. Marzyć zawsze można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto zamiast
marzyc to powiedz mu glosno czego pragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...żeby chociaż raz stanał...? no n ieźle ..tzn że jeszcze nigdy nie stanął... na wyskości zadania oczywiście..hehe może czas poszukać innego faceta...z jajami pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona kobieta
Raz udało mi się go namówić, żeby zrobił na mnie kupę :) Postękał, postękał, puścił mi bąka w twarz i poszedł spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona kobieta
O pojawił sie podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona kobieta
Dlaczego udajemy ze jesteśmy zadowolone z pożycia seksualnego. 1. Może dlatego, że wychowano nas na grzeczne dziewczynki? A w związku z tym, niedopuszczalne jest abyśmy kogoś rozczarowały - wykazując tym samym swego rodzaju niesubordynację? 2. Nie chcemy zawieść naszych kochanków? 3. Bo bardziej dbamy o ich poczucie własnej wartości i dumę - niż naszą? 4. Wspieramy w ten sposób ich męskość i samozadowolenie? 5. Myślimy, że tak powinno się robić 6. Dla świętego spokoju - nie daj Boże? 7. lub ... odruchowo i z przyzwyczajenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zdominowałem kobietę, że ją wczoraj pochowałem. Teraz szukam chętnej na jej miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale z Ciebie Drań
Oj mieładnie ,nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to moze
zamienimy sie facetami?? ja wole romantycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×