Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ukgirl

a jest ktos z Manchesteru?

Polecane posty

Gość ukgirl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukgirl
no co nie ma chetnych?a gdzie ci wszyscy polacy ktorych slysze codziennie na ulicach?...pewnie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
ja mam chłopaka tam i tez planuje wyjechac, jesczze nie jestem do konca zdecydowana bo musiałabym rzucic studia i prace,a raz juz wyjechalam na rok ale do belgii, skonczylam szkole i wrociłam, a jak cie sie tam zyje ??pisz wszystko ...buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukgirl
hej grapka nie rzucaj studiow!!!!ja skonczylam i dopiero przyjechalam i nie zaluje,przyjechac mozesz zawsze. co tu pisac trzeba zobaczyc;-) Polak na Polaku wczoraj w autobusie kierowca Polak, wsiada panna z dzieckiem-Polka za chwile banda chlopakow:tak Polacy! poza tym zimno,wieje tu jak cholera w Manch pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
tak tylko ja mam osobe bliska z ktora chce byc razem a ona jest tam i nie ma zamiaru wrócić....a ja tu zarazbiam 600zl place prawie 400za studia i co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ukgirl...
A jak z pracą dla Polaków? Ktoś mi bliski tam dzisiaj właśnie dotarł! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
włąsnie a jak tam warunki i wogóle?? bo jesli wyjade chce cos wiedziec na ten temat...jak ludzie i wogole??ja bylam w Belgii ale wiadomo , to nie to samo..buiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wroiclam z manchesteru 2 miesiace temu,mieszkalam tam przez 5.nie wyjechalam w ciemno tylko do taty,wiec tez bylo inaczej,ale jak i wszedzie sa swoje problemy,ja sie ciagle musialam przeprowadzac bo byly problemy z wynajmowanymi domami,czasem znalezienie czegos porzadnego graniczylo z cudem.pogoda fakt,okropna,slonca malo,jak ktos nie lubi lata i upalow to bedzie sie czul dobrze.co do kierowcow autobusow TAK-mnowstwo Polakow,i ciagle slychac tylk ku.r..od tego sie nie ucieknie! jesli ma sie fajna prace i bliska osobe przy sobie mozna zostac,wlasciewie za minamalna zaplate mozna sie samemu utrzymac,w polsce tego zrobic sie nie da!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do UKgirl
czy ty czasem nie siedzialas na interii na pokoju polonia? bo cos mi sie wydaje ze to Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello Manchester się kłania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez manchester
tak, jestem z manchesteru, a w zasadzie z Eccles. Manchester to kapitalne miasto, uwielbiam jego zabytki / infrastrukture i muzea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×