Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polinka19

krzyki w trakcie

Polecane posty

Gość polinka19

Czy wy tez tak macie? Mnie to strasznie krepuje, szczegolnie gdy jestem u chlopaka a rodzice za sciana, ale nie potrafie tego powstrzymac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinka19
No wlasnie, mam tak samo, nawet jak zaciskam zeby z calej sily to musze z tym walczyc a wtedy przyjemnosc jakby gdzies odplywala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam jęki i krzyki mojej dziewczyny. Im bardziej ona jęczy, tym bardziej mnie to podnieca. :) Faktem jest, że jak nie jesteśmy sami, to Ona musi się hamować i wtedy te pieszczoty nie są tak fajne. :( No, ale jak już będziemy na swoim, to... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam osatnio przyciskała mocno poduszkę do twarzy ale i tak było ją słychać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Tata Wladyslaw pod wplywem obejrzanych odcinkow \"wypraw kapitana Custeou\" postanawia zostac czescia morskiej fauny . w tym celu pani Stasia skleja mu chitynowy pancerz z opakowan 5 litrowych po wodzie \"Ustronianka\" . niestety Wladyslawa ponosza zbyt mocno emocje i gryzie dotkliwie Michala szczypcami . Jerzy znajduje w piwnicy stary rower \"Ukraina\" , po czym zapisuje sie do zawodowej grupy kolarskiej Intel-Action i wygrywa Wielka Pętle czyli Tour de Sochaczew . Elzbieta kupuje lateksowe ubranie , robi pompony ze swinskich ryjow i zostaje jego cheerleader\'ka. Agnieszka Lubicz razem z siostra Ola zafascynowane wyczynami wujka jerzego postanaiwaja cwiczyc plywanie synchroniczne ale zeby podniesc sobie poprzeczke chodza na zupelnie inne baseny, po 4 treningach dochodza do konkluzji ze to nie ma sensu i powracaja do wspolnych kapieli wieczornych w wannie . Wuj Stefan przezywa zalamanie nerwowe po tym jak sie okazalo ze bedzie mial \"warunek\" z W-f na drugim semestrze prawa , szybko jednak bierze sie w garsc biorac korepetycje ze stania na rekach u wujka Wladyslawa. .Rysio wygrywa w multilotka ... 7 zlotych postanawia wyremontowac mieszkanie kupujac oslonki pod kontakty , proba remontu nie dochodzi do skutku gdyz Bozenka z Mackiem kupuja za ta kase po tablecie \"mitsubishi\" w aptece na Sadybie. Bozenka zaczyna sie dziwnie zachowywac i od tej pory porusza sie wylacznie ruchem konika szachowego, po Macku nie widac ze cokolwiek zazyl wiec uchodzi mu to plazem. docen Deptuła i Jas Rafalski tocza korrespondencyjny pojedynek na bierki . pod wplywem kolejnego odcinka \"przygod kapitana Custeou\" Wladyslaw podlacza sie pod 230V udajac elektrycznego wegorza. Jerzy wykorzystuje swoj 5 zmysl do interesow , zabiera Wladyslawa do Juraty gdzie opycha go na pobliskim targowisku turystom po 9 zlotych za kilogram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×